Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A led előtt egy graetz.
Nem vettem ki, holnap.Le kell hozzá szednem a fej idomot, ma már nem volt kedvem.De köszönöm a rajzot. Holnap neki esek.
bekötötted rajz szerint? visszajelzőt kivetted?
és úgy sem jó?
visszajelzőt így is megpróbálhatod: http://www.tnet-autoalkatresz....
Az megoldja a gondomat? de nézek holnap egy másik relét mert ezt lehet megsütöttem. nem tudom kimérni tehát 50% hogy már nem jó.De egy ilyen mérőt is veszek csak azért is legyen:)))
1 leddel nem menne
mert változik a polaritás
Tegyél a visszajelző helyett is LED-et!
ennyire nem mélyedtem el a dologban, nekem jó volt mindig
kivételes aranyozott kezem van
Azokon villog mind a 4 index ahol a visszajelzo kozos azaz a ket oldal van osszekotve egy kicsi kb 1.2-2W-os izzoval. Ez a kozos izzo egyszeruen atviszi a feszultseget a kapcsolt oldallal ellenkezo oldalra ugy hogy szinte semmi feszultseg nem esik rajta.
nekem 2 motoron volt átalakított ledes index egyiken se zavart be a visszajelző izzó
Köszönöm:))
Van nehany megoldas: vagy hagyod az eredeti relet es ellenallasokkal terheled a jobb es bal oldali kort vagy kiveszed a visszajelzo izzot es nem latod tobbet vagy szerkesztessz oldalankent visszajelzo izzot.
Meg próbálom, köszi, de akkor nem fogom látni a müszerfelon ha úgy marad az index?
Azert villog mind a 4 index mert a kicsi visszajelzo izzoja sokkal kisebb ellenallasu mint maga a ledes index. Vedd ki a visszajelzo izzot es jol fog mukodni az indexed.
Ok, kimegyek megnézem, azt honnan tudom ha elfüstöltettem? nem tudom bemérni.
adj neki testet, de a vázról, ne mondjuk a kormányról, de pl a parkír teste jó szokott lenni
és imádkozz hogy nem füstöltetted el az eddigi próbálkozásaiddal
Értem ,megpróbálom, a régi relén L és B van,zt össze kötöm, s mi legyen a 3madikkal?adjak testet bárhonnan?
esetleg ez segítség:
https://citybike.hu/shop_order...
a villogó a kapcsolóra menő szál
nekem ilyen testelős cucc még nem volt
tudok jobbat 2 lábassal is fog villogni mind a 4
Ez a remek ötlet jutott nekem is elsőre eszembe...
Jól van jó, csak azt nem tudom nekem miért jön 2 barna szál oda, amit ha direktbe kötök ég mind a 4 index.Ez a gondom.
rosszat vettél vegyél 2 lábast
a 3 lábú külön vezéri az első-hátsó indexeket
amúgy tökmindegy mert belül egybe van
a 49es láb a pozitív(gyújtás) a 49a meg a negatív(kapcsoló felél jön)
üdv!
valaki tudna nekem küldeni kapcsolási rajzot ? egy suzuki gsx550 ef-hez kellene!
előre is köszönöm
Lényeg hogy az index relét szeretném ledesre cserélni.Ami benne van 2 darab barna szál megy bele.Amit vettem relén meg 3 láb van.Sehogy se jön össze a bekötés.Valaki tudna esetleg segiteni?