Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az összes szenzor le lett mérve, jók. A benzin szűrő nem volt koszos, pumpa is megfelelően nyomja a benzint. Nem értem, hogy miért jó egy darabig aztán nem. És ha gyújtás le majd vissza megint jó egy darabig
Legelőbb nézd meg a benzinszűrőket! mert van egy olyan érzésem , hogy keresztmetszet-szűkülés van valahol.
Ez valami teljesítménynövelő megoldás?
a szelep sem jó helyen van benne
Sziasztok! Egy kis segitségért fordulok hozzátok. Van egy k5ös 600as mocim és egy olyan probléma jelentkezik nála, hogy amikor beinditom a mocit és menet közben felpörgetem 13-14 ezerig szó nélkül veszi a fordulatot. Egy kis idő után pedig 9ezren már szinte nem is megy, és kis fordulaton sem húz úgy ahogy kellene. Aztán leállitom újra elinditom és megint jó, majd ismét kis idő után jelentkezik ez a probléma. Én a computerre tippelek, mert amikor leállitom és megint gyújtást adok gondolom azzal a számitógépet is resetelem.Vagy a másik amire még gondolok, van benne riasztó, esetleg az zavrhat be!? Ha esetleg valaki tapasztalt ilyet vagy hallott kérem segitsen. Köszi előre is!
jeee van aki gimibe a fizika oran nem a bravot olvasta :)

van meg bravo? csajok mindig azt bujtak altalanosba meg szakkozepbe :)
Köszönöm a választ holnap megpróbálom,hátha sikerül
Ha állandó mágneses az állórész gerjesztése........... az állórész megfordításával meg változik az önindító forgás iránya is..........!
Bizomány!
Ha állandó mágneses a gerjesztése........... az állórész megfordításával meg változik az önindító forgás iránya is..........
Csak 1 csatlakozó jön ki az öninditóból sajnos.Amúgy a Suzuki cb 400-as úgy tudom hogy forditott polaritású,tehát a váz a pozitiv.Ezért gondoltam hogy talán ez is
10 másodpercnek még tartót se kéne csinálj elég lenne ha kitámasztod gyufaszállal meg újságpapírral
tl 1000 ? ritka mint a fehér holló legalábbis errefele viszont kawasaki az van itt kéne nyiss egy kawasakifan bótot
5 perc?
10 másodpercnél nemigen kell többet forgatni
5 perc után kb minden önindító pirosan izzik
ha ha ha tl1000 ben nincs kicsit sok lanc meg fogaskerek?

jah suzuki a legjobb marka :)
ha megcsinálod és 5 percig megy terhelésen anélkül hogy elégne a kefetartó dobom a láda sört
azért írtam ha elpiszkálták akkor az is előfordulhat van ameiknél össze lehet úgy rakni van ahol nem
Üdv

Sym joyride 150ccm robogóhoz keresek ventillátort! Bontva is tökéletes, elvileg más típusé is jó lehet! Mellékelek képet, ha van ötlet, írjatok kérlek!

átmérő kb 13,5cm, 9cm mély

köszi
nem kawasaki ott nincs lánchajtás a főtengely se forog visszafele különben az a lényeg hogy másképp mükszik és másképp kell forogjon vagy nem
es ha elforgatja az alloreszt a kefetartokonzolhoz kepest?

van onindito ami igy megfordul....
simán megcsinálom annyiért
foroghat a fotengo is masfele.
lehet lanchajtas is az onindito fele.
stb.
kívül mindegyikre a + megy a házon keresztül kapja a minuszt , belül 2 vagy 4 szénkefe van aki azokat átköti megérdemel egy láda sört ...
ha nem kint akkor bent
de tuti 2 szál kell a működéshez
akkor miér forogna másképp mint a másik ? feltételezem hogy nem piszkálta senki az önindítót ...
es ha nincs tobb fogaskerek? :)