Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Egy szekszárd v környéki robogó szerelőt keresnék! Valaki tudna ajánlani valakit? Név tel szám emailben jó lenne
gyugi@freemail.hu
köszi előre is
Köszi a segítséget.
Akkor ez befolyással lehet rá, hogy nehezen indul hidegen?
A jobb oldali felső rögzítése ki van lazulva.
A hideg indító fúvókát meg a hideg indító tolattyút köti össze
ok szemezgess
Szia.

Ha nem folyik el belőle valahol akkor vagy ki van kopva a hengered és a gyűrűk na meg a dugó, vagy az olajlehúzó gyűrű törött,szelepszár szimering kopott,durvább esetben valahol valami repedés az égés tér felé.
Nem baj, had tanulják a szakmát
Sziasztok!

Bandit 400-on a karbi jobb oldalán van egy kis réz cső.
Mi annak a szerepe? Az enyém lötyög egy kicsit és nem tudom mit kezdjek vele.
Köszi!
Ok. Úgy rendben.
Sziasztok!Adott egy 89-es suzuki ts125x.Kapott fúrt hengert,új dugót.Összerakásnál karbi,légszűrő kipucolva.Most nem indul,de még csak nem is pöffen,a karbiból folyik a benzin,de a gyertya csont száraz.Mitől lehet hogy nem kap benzint?A membrán nincs letapadva összerakásnál néztem.Válaszokat előre is köszönöm!
én a menetjavítóra gondoltam............mivel arról volt szó
Én már gondolkodtam egy "best of SM" -t írok az összegyűjtött idézetekből.
"m12x 1.25 is elfért mindig jó annak is kell 12.5 előfúrni "

A 12,5-ös furatba az M12x1,25-ös menetet nem vágod bele, az biztos, mert a menetfúró átesik a furaton. Jó idejárni, olvasgatni a sok szakértőt...
hello! valaki tudna esetleg segíteni? gas gas fse 450-sem van és úgy vettem észre hogy eszi az olajat! most volt olajcsere megnéztem a szintet és mindig kevesebb..! mitől lehet ez?
én amit idáig javítottam ott nem okozott problémát az m12x 1.25 is elfért mindig jó annak is kell 12.5 előfúrni és még a metsző is visz rajta vagy akkor 3/8 csak az nem mindig fér el meg másik csavart is kell készíteni de felkészületlenül nem megy a szerelés menetjavító eszterga kéznél van vagy még ha le kell szerelni az olajteknőt is!?
http://www.sportmotor.hu/motor...
Az idézet ok. Pont ezt csinálta. Akkor nincs vita. Még is csak az én motorom volt. Viszont kívánom!
a husqvarna wr 125 ben nicasilos a henger?
Megvan a megoldás a menetproblémára! köszönöm a hozzászólásokat!
A végeredmény: M12 csavar van benne eredetileg, ezt megfurják és teszek bele egy M8-as csavart amiben bele lesz ugyan úgy ragasztva a mágnes "pöcök". Tehát csavar lesz a csavarban és az M12-es pedig bele lesz ragasztva a blokkba! Eddig ez a legszerelhetőbb és leggyorsabb megoldás.
"A csavarra más menetemelkedést esztergált"
Nálam ez egyértelmű. Tartom a mit mondtam. És ezzel be is fejeztem. Szép estét.
Hogyha nem akarjátok vissza hegeszteni és lemunkálni akkor kenjétek be pipamocsokkal vagy 2K ragasztóval és sikeresen megtaknyoltátok...
Ha visszaolvasod, nem azt írtam,hogy ugyanarra a csavarra. Akkor nincs tovább miről beszélni. Feri 46nak. Felhívtam a szerelőmet és megkérdeztem mi a teendő. Azt mondta,hogy megcsinálja ha kell. Elérhetőségem az adatlapomon.
Így azért nem ugyanaz szerintem...
Az,hogy fogalmam sincs kicsit erős. Esztergált valamit az kurvaisten és az olajcsavar porszáraz. Ennyi ami tény.
inkább egy másik csavart csinált pár tizeddel nagyobbra
esetleg kúpos csavart esztergált
ilyent szoktak tenni az alukarteres kocsikba is pár cserét kibír
Kizárt.
Az, hogy nem vagy szerelő, egy dolog. De hogy fogalmad sincs arról mit csinált a szerelő, az biztos.
Nem vagyok szerelő csak leírom,hogy az én szerelőm mit csinált tavaly a Katanámmal amikor ugyanez történt. A csavarra más menetemelkedést esztergált és a csavart újra betekerte a tönkrement menet helyére. Gondolom az új csavar új menetet vágott, és ennyi. Tökéletesen zár. Mondjuk azóta még nem volt olajcsere, úgyhogy nem tudom mi lesz kitekeréskor, de remélem jó megoldás volt.