Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te meg miért szólsz mindig a nagyok dolgaba? Sosem fogom megérteni az embereket.....
Tiszta szerencse, hogy nem a tojásgránátból húzta ki a biztosító-szeget!
vagy legalább jegyezné meg mit csinált
olyan 5-6 éves koromban kaptam a füleseket az ilyen dolgok miatt
mindent szétszedtem, de visszafelé nemigen ment a dolog
De most őszintén, mi a fa.....ért nyúlsz olyanhoz, amiről nem tudod hogy micsoda?! Sosem fogom megérteni az embereket.....
Köszi
fogj egy kanna benzint locsold rá a gépre
aztán gyújtsd meg
nem lesz több gondod vele
Keresd meg a neten a karburátor típusát beírva, hogy az mi!
Inkább a macskát kergette volna!
"Te kergetted a macskát?"
"-Én nem tekergettem!"
De nem tudom hol állt.
Engem is érdekelne.A fedél alatt található egy elektronika és egy gáz pozíció szenzor, ami nem tudom,hogy mit befolyásol.
Tekerd vissza
Sziasztok!
Yamaha YFZ 450-ről lenne szó.
Mi ez a tekerentyű a karburátoron?
Eltekertem és azóta nem indul a gépezet.
belepréselik és az ott kellene álljon elméletileg ... gyakorlatilag meg kijön pláne ha megfeszíti az ember a gumicsövet az enyémet most be loctite csavarrögzítőztem hogy meddig bírja nemtom majd kiderül
Még annyit, ha nincsen pont az a méret , akkor legyártják neked.
Ha kijött a meleg idő, eljössz, hozol festéket és megmutatom. Vízpapírom van.
Teee, de nagyon megjegyezted te is?
Én nem vastag rétegben használtam, csak karcokat javítottam vele, de a tankon egy kb. 12 mm átmérőjű horpadást is sikerült eltüntetni.
bezzeg a fonoda út az megmaradt
Bocsi 10 évet akartam írni!
Azt tudom , hogy Miskolcon gyártanak pneumatikához is való és olajálló gyűrűt! De nem tudom hol, mert 1 éve voltam náluk.
kétezres vizes papír után full sima lesz csak matt
utána gázforrasztóval meg kell "lángolni"
ha eltalálod akkor nagyon tuti lesz
gyorsabb mint a polír, de könnyebb elrontani
Pedig azt hittem valami van/volt ott .Akkor ezt megpróbálom.De nem fogja a benzin feloldani a csavarrögzítőt?Mert ott a szűrő után van és ha oldja akkor egyből a karburátorba megy.Én eddig két dolgot próbáltam.Alumínium ragasztó szalag és egy vékony csík gyúrható két komponensű epoxit.Az első 2 óráig bírta,a második fél évig.De utána az is megrepedt a vibrációk miatt.
Köszönöm a segítséget Neked és elektro-motornak is. Igazándiból én arra gondoltam, hogy valami nagyon finom csiszolópapírral megcsiszolni és valahogy újra "polírozni" a felületet. Csak a módját nem tudom még, hogy lehetne kivitelezni.
ott nincs o gyűrű csavarrögzítővel be lehet kenni és visszanyomni