Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szelephézagokat nézd meg hogy jók-e és nézd át a vezérlést hogy a vezérmütengely és a fötengely jelen legyen
Sziasztok.
Tudom és tisztában vagyok vele,hogy ilyennel nem szabad és már nem is kell foglalkozni de idegesít...
Van nekem egy 100 éves Yama beluga xc 125 robogóm.
Nincs túl fényes állapotban de üzemelt.(jött ment csinálta a dolgát)
Eltört a hengerfejben a kipufogó torok rögzítő tőcsavarja.
Ezáltal hangos lett mint egy traktor..
Tudtam szerezni egy másik fejet amin ezek a csavarok jók voltak és látszatra egészen jól nézett ki maga a hengerfej is. Felraktam összepakoltam a motort és egyszerűen nem bíróm beindítani..
Önindítózok meg se mukkan. ha önindítózás közben húzok egészen pici gázt el kezd pöfögni de ahogy leveszem az ujjam az önindító gombjáról meg is áll. nagyon ritkán puffan egyet egyet a kipufogón.
Minden bizonnyal valamit nem jól raktam össze.(valószínű a vezérlését) Viszont akkor nem nagyon tudom hogyan kell összeszerelni..
Én mindig 2T motorokat szereltem ez az első 4T motor amit szerelgetek de még így nem fogott ki rajtam motor.
Esetleg tudna valaki segíteni? Vagy hátha szerelt már valaki ilyet és megosztaná velem a tapasztalatokat.
A segítséget előre is köszi..
Az 1-2-3 a hengerből jön, itt talán jobban látszik. http://smg.photobucket.com/use...
Barátom vett egy Honda Tact robogót. Valaki le tudná írni, hogy mi micsoda a karbin (1,2,3)? Illetve a kis fekete doboz, amibe a 3-as megy, az micsoda? http://img262.imageshack.us/im...
Nem ma az biztos! Aki akkor született, annak most 10 évesnél nagyobb gyerekei vannak. '75-'85 körül.
ez le maradt ............. babcsitol - BMV -ig / 6 forint kerék
hu bazmeg ................ de rég volt az , volt még ott jawa alkatrész ... a végén már simson stb .
befüzés , át füzés , centir ............. garival jöhet

Tasi
Nekem is volt 21-es Pannóniám, és a kerekét én magam küllőztem át, pedig addig ilyet nem tettem! Kis logika és szabadidő és kész!
Pedig akkor még a Pannónia -márkabolt a Nagymező utcában volt!
Sziasztok! A motor nem eladó,próbálom gyári állapotára visszaállítani. Még elég sok sebből vérzik!Fékbetétek, lánc , lánckerekek , fordulatszámmérő spirál, és a kihajtás is ami a blokkon kívül törött. Irányjelzők, féklámpa jó, világítás nincs: Talán világítótekercs ? Csak azért tartom mert szép. 50-esnek a leg együgyűbb rendőr sem enné meg, mert szemmel láthatóan nagy. Motorikusan jó, első telót fel kell ujjítani. A lóerőt honnan tudják? Láttam hirdetve 15-től 30 - ig. igazából nem is érdekel vagy megy vagy nem. Ha valakinek van valami beszélünk. 50-es enduro cserén gondolkodtam, de árban nem is találtam szépet.
Üdv emberek

Tud e valaki kerék fűzéssel és centirozással foglakozó szakit.
Csak hozzáértő érdekelne ,lehetőleg BP-vagy környékén.
Köszönöm előre is ...
hello
mekka felé de vallástól függ.
itthon egy épített motort gyakorlatilag lehetetlen forgalomba helyezni. kérdés építeni akarsz v átalakítani? ha építeni akkor az lehet egy megoldás, hogy a kész vasat vhol az eu-n belül lepapírozni ahol nem ilyen vaskalaposak és úgy már be lehet hozni de azért utána kell nézni mert máshol se lehet akármit forgalomba helyezni.
az átalakítás az más lapra tartozik. ha a váz és a blokk alapvetően marad akkor nem lehet gond.
Üdv!engem érdekelne aprilia pegaso 600-as vezérlést takaró idom(dekni), ha tud valaki segíteni azt megköszönném!
Üdv!engem érdekelne aprilia pegaso 600-as vezérlést takaró idom(dekni), ha tud valaki segíteni azt megköszönném!
Két fogaskerék, meg egy léptető. Pár tömítés, meg munkadíj. Kb.120.
a dobban az a spirál nincs kikopva ? az a kar ami döfködi ki be a rudat a váltótengelybe mennyire lötyög ? ezeket kéne meglesni ameiken nagy a kopás kicserélni
Úgy lett beállitva ahogy ott van,de nem jó.Veszi az összes sebességet.Csak az a baj hogy váltáskor nem egyből sebességbe rakja hanem üresbe.
ÉN TUDOK EGYET EZT IS Ö KÖVETTE EL...................http://www.sportmotor.hu/motor...
Gsxr-750 Y
Sziasztok!
Ha vki otthon szeretne egy motort építeni akkor merre felé forduljon ,hol nézelődhet?Mondjuk legyen chopper,az alapoktól.
jutubon van hogy kell szét-összerakni a szimót, gyári video
abban megvan hogy kell beállítani a váltót
Olajtól nem hiszem.
Azt már állitottam d nem lett jobb.Most a mindegyik sebességet veszi.Ha eltekerem akkor vagy az 1 est vagy a 4 est nem veszi.A 80W90 e olajtól lehet ez a hiba?
Karbi alatti csavar...
Milyen motor?