Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Légszűrőre milyen olajat tudnátok írni,ha nincs kimondott Action szűrő olajam? Láttam valaki WD-40-el fújta be..Előre is köszönöm a válaszokat!
egy kis tuning de az idomtól úgy sem látszik diszcsavar
Elfordult a kulcs. Köszi, jó tudni!
Hat akkor nem is biztos hogy a szikraval van a baj. Basszus jól megvezetted a népet.
elveszett vagy a 6szögben fordult el a kulcs dr750-800 tl1000 is ugyan az
Ilyen csavart keresek (a főtengely pozíció jel fedőkupakja). Aki tud kukázni egyet, kérem jelezze. K1 1000-be kell.
A motor beindul, csak nehezen indul sokadik rugásra, hidegen többnyire csak tolásra, alapjáratot nem lehet állítani. menni megyen ahogy kell csak ez az indulás zavar ezért a szikrára gyanakszom
Eladó!
Knox protektor ing keveset használt nagyon jó állapotban, ez jó minőségű prémium márka. Mérete XL. Ára:19.000 ft.

Shox bőrnadrág ÚJ méret probléma miatt eladó.Mérete:L
Vastag marhabőr, protektorokkal, koptató tépőzárazható rá. Ára:21.900.Ft.

Cgm Italy Bukósisak, kiváló minőségű,fehér színű ÚJ, Mérete S.

Bye Yamaha Gyári bukósisak, kiváló minőségű ÚJ kék-narancssárga gyöngyházmetál, méret XL.

- Thermoplasztik héjszerkezet, gyöngyházmetál fényezéssel a Cgm anyagában fehér.

- Igényes plüss, antialergén béléssel. Cgm nyitható szellőzők.

- Microlock csatt gyorsan könnyen ki és be csatolható.

- Súlya: 1000 gr. Átlátszó, karcálló plexi ami könnyen cserélhető. Yamaha sötétített , karcálló plexit adok ajándékba!

- A sisakokhoz jár még eredeti logóval ellátott sisakzsák és a doboz.

- A sisakok újak soha senki nem használta őket!

- Az új ára 29.900.ft. lenne, de én 15.900.ft adom!

- Posta megoldható.Ország területén másnap átvehető, díja: 1990 ft.

Megtekinthető Miskolcon.
helló egy ilyen műszer beszerzése nagy feladat lenne és eljuttatni hozzám
http://www.ebay.com/itm/AO-DUO...
keress vissza ott van pár kép mindent el árulnak a gyújtásró
39333] 2013. november 20. 11:45l
Tobbnyire a tolto tekercs szall el. Bar lehet mas is de itt kezdenem. A konyvbol nezd meg az ellenallas erteket majd merd meg. A megadott erteken belul kell lennie. Termeszetesen a konyv leirja a tobbi alkatresz ( gyujtas komponens) hibakereseset is.
Elgyengült mágnesek? (Bár szerintem nem.) Szimplán csak szar valami a gyújtásban. Lehet akár a gyújtástekercs is zárlatos, hibás cdi, stb.
Az mitől lehet hogy csak akkor van szikra ha nagyon erősen rúgok a berugókarra? (cr 125)
Kinek van kölcsönbe ilyen gyári cikkszámú: 09930-34980 generátor forgórész lehúzója? KÉP GSXR-600,750, 1000, GSR600....
Ez egy RZ 350 yamaha. A foto fejjel lefele van, nem tudom a telefon miert nem forditotta meg. A bal oldali hajtokar gorbult meg. Befolyt a benzin a forgattyus hazba onnan meg fel a hengerbe.
Nem látom kristálykrisztán ez a hajtókar(hajlókar) baloldali komcsi , vagy jobboldali elhajlást szenvedett?!
Üdv! Tudna vki ajálani nekekem vas megyében jó ügyes cross motor szerelőt?
Helló.

Van valami különbség a zzr D és az E 4-es leömlői közt?
nekem megvan mind a 2 kettő
ezt egy rézfejű kalapáccsal simán ki lehet egyengetni
Benzin folyt a forgattyús házba.