Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

erre én is kiváncsi vagyok, én is gondolkozom hogy beszerzek egy ilyet
minden gyökköszörű flex?!
minden dugó kulcs crova?!
minden fekete doboz cdi.....
nem baj hogy tranzisztoros meg miegymás szinkront lehet rajta állitani nem. .............akkor kakukkos óra
mi baja ?........város..
vezeték neve......kábel...
kereszt neve .... feszület.... stb............
hova megy ...laposelemér.....
hali. van egy akrapovic hosszú dobom rövidebbre akarnám vágni kb 30-40 cm re hogy üvöltősebb legyen szoktak ilyet csinálni? mik a vélemények? 1-2 ismim azt mondta ne vágjam meg mert utána csak dadogna a motor stb... szerintetek érdemes vagy kár hozzá nyúlni? erről a dobról lenne szó ami a képen van
Jóvanmán, de ő cdi-nek akarja használni....
Megtudnán mondani honnan lehet letölteni ezt a manualt? Vagy elküldenéd nekem? Nekem egy fénymásolt bescannelt van és a képek alig láthatók.
gergely.bataKUKACGÉMÉL.com
Köszönöm!
Honda tact, jó alapjárat gázadáskor hörög/fullad és nem forog a hátsó kerék lassan forog /gázadáskor sem változik/.
Ötlet?
Nem lesz. A szervizkönyv is így írja ahogy mondtam.
Én is erre gyanakszom,csak gondoltam hátha van a tapasztalt rókáknak más ötlete is. köszi a segítséget. oké,ezt megjegyzem :D
Köszi a segítséget!Gondolom akkor a visszaszereléssel sem lehet gond.
Nem oldódik ki, mert amit le akarsz lazítani BAL menetes.
Tehát a másik oldalát inkább húzni fogod.
2002-es. Hát, ezen én is gondolkoztam, de mi van ha a másik oldalon gyengébben van meghúzva, akkor nem az oldódik ki ? Megnézem a leírást amit linkeltél.
Így tudsz ellenfogni.
Erre gondolsz?
Ez elvileg 110Nm-el van meghúzva, és bal mentes.
http://www.thumpertalk.com/top...
Itt azt írja, h a túloldalon kell megfognod egy 26-os csőkulccsal, vagy speckón hajlított csillagkulccsal.
Mikori a DRZ-d amiről le akarod szedni?
Honda cr 125 1993-as váltóalkatrészt keresek. (hpp poweres) akinek van vagy tud valakitől az ne tartsa magában
"Ha nem bírod levenni mással akkor ez kevés lesz"
Azért nem jün le, mert elforog a főtengely, nem tudom kitámasztani, vagy kilehet valahogy?
13e -300nm - Nem állítható nyomaték
16e- 700nm -Nem állítható nyomaték
26e- 330nm az egyik 550 nm a másik irányba és állítható a nyomaték.
Ez egy fesszab...
Ha nem bírod levenni mással akkor ez kevés lesz, hány nm-es?....
Sziasztok,
van valakinek tudomása arról, hogy ezek az olcsó (15-25e forint közötti) elektromos ütvecsavarozók(légkulcs) jók-e? Főtengelyről anya letekerésére alkalmas-e?
a képen egy fesszabályzó van....... tipus vagy motor márka
Kérnék szépen segítséget CDI bekötéséhez.
Kérdésem: a jelölés alapján a P vezeték a bal felső sarokba-, avagy a felül középre kötendő?
öntsél mindenhova olajat :)

....ha a szutyuki hűthet olajjal akkor a digó is
A vízben egy kis olaj elmegy, az olajban a víz már nem igazán.
Sziasztok!

Olyan problémával kerültem szembe, hogy a felújított motorblokkomat (am6) feltöltöttem hűtőfolyadékkal és hajtóműolajjal. Sajnos le kellett engednem a vizet és ekkor vettem észre, hogy olaj van benne. Leengedtem a hajtóműolajat is és egy kevés hűtőfolyadék volt benne (megszínezte az olajat rózsaszínre).

Szerintetek mi lehet a baj. A vízpumpa szimering most lett cserélve.