Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! most regisztráltam a fórumra, segítséget szeretnék kérni a problémám megoldásához. Egy évvel ezelőtt vettem egy KIMCO DOWNTOWN 300i robogót. A problémám:elindulás után 40-és 50 között rángat. Lassításnál ha lemegyek 30-alá a kigyorsításnál 40-és 50 között újra ezt csinálja. Tud valaki segíteni? Előre is köszi!
Sziasztok. Írtatok pár tanácsot a TZR-el kapcsolatban, visszamenőleg.
Nah.Körülbelül 100km már bele lett járatva.Eddig jól üzemel a tanácsaitok alapján: nagyobb fuvi, tű leg alsó rovátka.
Gyári olajzás, +mellé a tankba is megy,1:25 arányban, füstöl is mint a dög :D
Azért ahhoz a szalonnához egy- két feles sem árt! De csakis a jobb emésztés miatt! Nem ám alkoholizélés szempontjából!
köszönöm a választ, a gyújtás alapvetően nem állítható, de még be fogok nézni az oldaldekli alá. Nincs koksz a dugón, ugyan azon a kúton tankolva pl. haver ugyan ilyen motorja nem csörög, szóval nem benzinminőségi gond van. A gyertyák belevalók, a karbimembrán vaj puha, nem szív fals levegőt, szóval fura ez a kopogósdi.
ááhh, a motor darabokban, és lenn a panelház pincéjében, mert ott telel és csak úgy egy próbára nem hoznám fel eleve kell 3 ember aki jól bereggelizett szalonnából
A síbert tű helyzete csak a közép tartományba eső fordulat számért felelős , a legfelső fordulatot a fő fúvóka nagysága határozza meg.Tehát a benzin mennyiséget is. Nálad nem biztos, hogy a benzin mennyiségével van a baj. A kopogó hangot előidézhet, nagy előgyújtás,kis oktán számú üzemanyag, kis robbanó tér. és még számtalan hiba.
Ma is ki tudod próbálni! +7° C van!
Sziasztok,

Ma délelőtt szerelgettem, levettem a kidörrenőt, benéztem és ez a látvány fogadott. Ezeknk tudomásom szerint nem fehérnek hanem világosbarnásnak kéne lenni. Sejtettem ,hogy szegény a keverék, mert nyáron 95 benzinnel nagyon be lehetett csörgetni, ezért jártam 100-assal mert ott miniális volt a kopogás, de azzal is kopogott. Most mivel a karbi úgy is szét van szedve O gyűrű cserék miatt, egy ricnivel feljebb húztam a súbertűt mert eddig középen volt. Az egy ricni már elég lehet szerintetek? Mert kipróbálni csak a szezon kezdetekor fogom tudni.
Jobb topikot nem találtam, bocs, ha ide írok....

erre az újságra előfizetett valaki? Milyenek a cikkek benne? Megérkezik postán rendesen?
Újságosnál hol lehetne megvenni?Eddig még egy újságosnál se láttam sajnos, pedig nem a kis vidéki sarki bódékba néztem ahol van népszava és pékfasza.
kosz.
Jozsikám neked külön a szép karit és egy kis Magyarországot a fa allá

hala tasi
Na emmá proktológia nem geológia.
Felmegyek a Yukon aranyér.
Van ott más is.De ha te bele akarsz fagyni alaszkába lehet róla szó.
Alaszkára gondoltam. Most vagy hegyekbe megyünk, vagy bohóckodunk.
De legalább lehet a medencében nevelni aligátort.
Georgiai hegyek csak 800 kilometerre vannak, oda szoktunk nyaron menni. Florida lapos.
hegyekben mindig hidegebb van
200méterenként 1 fok, bár ez ritkán igaz
De. Csak azok onnan 4000km-re vannak.
A hegyekben nincs hidegebb?
Na igen, ezt a kérdést kicsit elkapkodtam.
Nem nem. Ez 919 azaz a nagy hornet.
Óh és egy csutka kormányos VFR?
Szombati fotó. 28 lesz ma is, holnapra lehül kicsit.
szóval akkor lehetőség szerint a felsőbb értéket érdemes megcélozni
köszi!