Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én 40 múltam aztán kézzel szerelek
bár egy állvány nem lenne rossz mert a hasam miatt nehezemre esik hajolgatni
egy előnye van hogy kint a terepen lesz rutin
tegnap is volt 2 le 1 fel+ egy bicikli belsőcsere
Úgy tűnik ti felétek hamarabb öregszenek, én a hatodik x-en is túl vagyok és magamnak én szerelek, a motorom én rakom rendben,és én is teszem tönkre. Azért ugye vannak még őrültek?
szereltem kezzel hazilag sokat, sportra,crossra,szocira, kocsira is....
de oregszem, kenyelmesebb geppel....
...tul vagyok a harmadik ikszen...
Minek a gumiszerelő gép? Pár éve Szlovéniában mx3 nézőben voltam, a kerekeket ott is hagyományos módon szerelték. Kell hozzá 3db jó szerelő vas kis gyakorlat, és megy mint az ágyba.....
Ezt már nemfogja elbaszni egy gumis se!
....mert a kereket csak én szedem ki és rakom be!
...remélem náyron lesz gumiszerelő gépem is.

(délelőtt 11től este 23.30ig tartott az oda vissza út érte, ennyi szabadidőben tengelyen töltött időre nyugdíjkedvezmény járhatna )
Az ellenallasok atadtak a helyuket a csavaroknak?
esztergálj magadnak hm..?
perem nélküli kellene mert nem fér a helyére
és nem 100 vagy 200 db csak 4
ez meg rozsdamentes idomok hoz is van MINDEN HOSSZBAN ÉN EZEKET SZOKTAM AZ IDOMOKHOZ HASZNÁLNI VAGY A PEREM NÉLKÜLIT
M3 M4 M5 M6 M8
http://www.fabory.hu/hu/produc...
keresek 4db 8mm átmérőjű, legalább 50mm hosszú, D-fejű min 8.8as keménységű csavart
az összes boltot átjártam a környéken sehol sincs ilyen
Kinter
Köszönöm a hozászólásod, ez már segítség.
Hűtő légtelenítése nemtudom, hogy volt-e.
A motorban volt pár ezer km, mindíg 9e fordulat fölött: húz-nemhúz csak tart-csörög-ragad.. kuplung be-ki /ez kb 2 méter,tehát esik a fordulat, vagy feljebb kapcsolás történik/ akkor mint ha mi sem történt volna.
A tű középen van, 110es fő fuvival. Feltesszük a járatás idejére, nem próbálkozunk a forgatással.
Emzoli
Ennek utána nézek!
Minden alkatrészen van azonosító.
Nagyobb fófúvóka, több olaj, rendesen légtelenített hűtő, síbertű felhúzva. Legalább a bejáratás idejére. Bejáratás idejére ne törődj vele hogy nem pörög ki (és ne is erőltesd!), stb, lényeg hogy legyen kenése és hűtése. Ha ezek ellenére megragad, akkor el van baszva a fúrás vagy valami extrém gagyi dugót használsz.
Hát, sajnos nemtudom melyik-melyik. Annyit tudok, hogy a főfúvóka 110es,és a benzinszint az úszóház aljától számolva 17mm. A motornak szerény véleményem szerint karburálás a gondja, hisz felső tartományban, állandó a ragadás. Szeretnénk valahogy ezt most elkerülni, a frissen fúrt hengernél majd :SS
Valami ötlet esetleg, több kajára?!
Ennél a típusnál ez nagyon sok dologtól függ. Kehelycső száma,tű száma,súber élletörés száma. 16 féle tű,8 féle kehelycső és 3 súber van.
Lemaradt, hogy a Henger most lesz fúrva, új dugó stb.
Üdv. Szeretnék segítséget kérni. A téma adott, Dellorto PHBG 21 Karburátor.A kérdés a következő:
-Mekkorának kell lennie az úszószintnek, illetve mekkora főfúvókát ajánlatok bele.
AM6, DR 70ccm vashenger.
Kösz, nem fognak örülni.
Sziasztok! Vki megtudná nekem mondani, hogy egy 570-es husqvarnának mennyi pontosan a kompresszió ertéke? Köszönöm előre is!
"Még jó hogy itt nincs szükség fűthető zoknira. Ma is 28 fok volt."

itt se kell fűthető ruha
Tudom hogy nem küldenek külföldre de ha valami megeri neked innen akkor én tudom tovabbitani.
Nekem is Arai van. Szerintem a legjobb sisak márka.
Még jó hogy itt nincs szükség fűthető zoknira. Ma is 28 fok volt.

Nézd, úgy hivjak hogy torque limiter azaz nyomaték szabályzó.
Thank you. You're a gentleman but look to "faq" in the site :(

"Unfortunately, at this time we only ship to the United States and Canada."

EU -n belül azért is lenne jó, mert legálisan nincs vám.
Amit találtam holland meg angol ugye az eu -s webshop így teljesen törvényes onnan rendelnem, mindenféle plusz adó nélkül.

De fasza link, látom felétek az Arai is megfizethető magyar bérből is, na jó nem sírok, mert van kettő db :)

Ez frankó:
"Product Description

The Warm & Safe Heated Socks are in stock! Made for the motorcyclist; heat in the toe area where bikers actually get cold from wind and spray. Made from micro fleece, they are not bulky and use the latest in flat heat technology. You do not feel wires. So unlike the other products on the market, our heated socks keep your feet warm where they get cold, are not too bulky to fit in your boots and are comfortable!"

Ilyet még nem is láttam, hogy fűthető zokni, ötletes 12voltos.
cheapcycleparts.com
bikebandit.com

Ezeket is probalhatod. En az elsotol szoktam rendelni. Korrektek.