Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viszont Neked is! Nalatok hány fok van, így Karácsonykor?
Neked is tasi es persze mindenkinek nagyon boldog karacsonyt gazdag jezuskat es sokkal szebb ujevet kivanok!
A szeleptanyer es feszek beverodese miatt mindig csokken a szelephezag. Kopas jellemzoen nincs a vezertengelyen es a himban vagy pohar tetejen vagy a lapka tetejen. Felteve ha az olajcsere nem ment 5000-tol tovabb.
De ettol fuggetlenul allitsd a szervizkonyvben leirtak szerint. Azaz ha a szivo 12-15 szazad, akkor a ketto kozotti erteken barhol lehet.
Esetleg van valakinek kapcsolási rajza?
Csatlakozókat meg nézem.Köszönöm.
ezeken a lapkás szelephézagállítású gépeken nőni vagy csökkenni szokott a hézag a használat során?
már csak azért hogy érdemes belőni min vagy max-ra
kellemes ünnepeket ........... az összes mokolonak , szerelönek ,,kontárnak és hozzá nem értönek

én is mokolom az új blockomat 1286 ccm


Tasi
Nézd át a csatlakozásokat első körben. Aztán második körben lehet hogy fesszabályzó, rosszabb esetben generátor csere. Jó lenne egy kapcsolási rajz is, hogy mi hova megy. Netán nem szól-e bele pl. a gyújtáskapcsoló is a dologba.
Én pedig oda megyek majd meghalni. Talán valaki észrevesz, mielőtt széthordanak a varjak...
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Lenne egy 150ccm es quaom.
Vettem bele aksit de most jöttem rá nincs töltés.
Valaki segítene ki deríteni hogy tudok rá jönni mi a probléma?
Amúgy töltőről pár perc és indítható.
Köszönöm a válaszokat.
Annyiban igazad van, hogy a kényes felnire vigyázni kell. Könnyen sérülhet. A kemény robogó gumiját gépen előnyösebb szerelni, de egy crossmotorét nem biztos. A nem megfelelő gépi szereléskor is sérülhet a felni, vagy a féktárcsa. A hangsúly mind két esetnél a szakszerűségen van. A kézi szerelésnél, használok a vasak alá műanyag védőket/nem sok pénzért lehet kapni/az megvédi a sérüléstől a felni szélét.
ha ilyen csúfság lesz azért megpróbálok majd az utolsó kis erőimet összeszedve odasz@rni a parlament elé.......
nekem se lesz jobb nekik sem lesz rosszabb, de a pokolban hátha vagányabbnak fogok tűnni
Én csak 34 vagyok, de biztos vagyok benne hogy nekünk már nem lesz semmiféle nyugdíjunk, hiába fizetünk be bárhová, bármit is. A tisztelt kormány tett róla hogy így legyen. Az utánam lévő fiatalokról meg már nem is beszélek. Nekik még munkahelyük sincs, nemhogy nyugdíjuk. Drága országunknak addig kell a paraszt, amíg dolgozik. Ha megöregszik vagy lerobban, mehet a ku....a anyjába megdögleni.
Sziasztok!
Szeptemberben vettem egy rsv millét 2000 évjáratot.nem indul.Utolsó este hazaértem vele a melóból semmi gond nélkül semmi jele nem volt hogy valami problémája lenne.Másnap reggel nem tudtam beindítani.Ha a belső szívócsőnyomás érzékelő vákumcsövét lehúzom akkor alapjárat van és ahogy visszadugom leáll, vagy ha gázt húzok akkor is leáll.Mindent kimértem multiméterrel(MAP,TPS,belső nyomás szenzor) minden a gyári értékeket mutatta.Ha már elérte az üzemi hőmérsékletet mindent visszakötve sem indul!A légszűrőház olajos lehetséges ,hogy valami olajos lett és bezavar?Kicsit több olaj van benne de minimálisan.A segítséget előre is köszönöm!
Ez tök jó.....amíg nem egy 150000-be kerülő felnin ügyeskedik a vasakkal az ember....egy sima túramotor felnije is ennyibe kerül újonnan és biza ha lejön a glazúr róla nem mindenki viseli örömmel. .....
reggel 10 ota uton, mar hazafele, este 10 korul lehet fel is rakom. tobb mint5 eve vadasztam ra.
Ezt mondom keveset rakunk be mert amikor sokat raktak be lenyultak paran aztan a vege az lesz nemrakunkbe es nemkapunk :-(
muter 27ezret kap
18 éves kora óta fizetett a tsz nyugdíjkasszába
aztán egyszercsak eltörölték az egészet olyan mintha nem is lett volna
pedig már a 70es években havi 200 forintokat tolt be

ennyit a nyugdíjról
Ici pici gázzal ide gurult.
Ez igaz, de a nyugdijt bekell fizetni ado formaban es amikor az orszag nagy resze feketemunkas kitudja meddig lesz nyugdij.... meg anyukam rokantnyugdija ami a minimalbert se eri el....
Nem szoktam annyira, a tulso veglet se jo amikor egesznap ul a seggen az ember
A legtöbb családnál még mindig, az öreg nyugdíjas segíti a fiatalokat, és nem fordítva, de itt szerintem nem is erről van szó. A fizikailag való kíméletes élet nem midig a legmegfelelőbb. Én mindig fizikai munkát végeztem talán annak köszönhetem, hogy 63 éves koromban is fel tudok ülni a crossmotorra, ezért te se kíméld magad túlzottan.
Bikebandton nincs vam?
Magyar posta hozza?utanvetel vagy elore utalas?
Felenk erdekes mod ami nem elore utalasos neha nemjon meg neha felbontva nehahianyossan, persze bizonyithatatlan miert.....
Futarcegekkel vagy postan utanvetellel nem volt gond
Vagy bereljek egy postafiokot es rendeljem oda?persze szigoruan pesti postafiokot, mert videki posta erdekes felenk....
Berpapirt is kollegaim kozul en kapom meg utolsonak minden honapban
Az en korosztalyomnak gondolni kell ketto dologra:
- amig nektek lesz nyugdij megkeressuk
- nekunk ugyse lesz, ezert erot kell gyujteni a halalunkig tarto penzkeresesre
Ez igen.
Hogy jutott el vele hozzátok? Tuti nem úgy gurult oda...
Szia,
A cmsnl.com-ról már rendeltem párszor. Minden rendben volt, és rendes zacsis eredeti alkatrészeket kaptam tőlük.
Hondához meg tőlük rendeltem még: http://zsf-motorrad.de/
Amúgy javaslom inkább USA-t. Sokkal olcsóbb minden.
Mrcycles, Cheap Cycle Parts, BikeBandit...