Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello.egy gixer 600-am van 2003-as olyan problémám lenne hogy "csörög" a blok szelepeket minden rendbe de még is valami zaj jön belőle esetleg valaki tudna segiteni vagy valami tipp ?
Sziasztok!
Van egy 125-ös TM cross mocim. 38-as volt a gyári karbija (előző gazdája csúnyán elbánt vele), de lecseréltem egy 34-esre (ez volt könnyen beszerezhető). A gondom az, hogy 1,2,3-ban olyan 6-7 ezerig pörög ki, a többi sebességben viszonylag egész jól kipörög. Szerintetek mi okozhatja a problémát?
Italmondo.hu Webáruház - Olasz motorkerékpár alkatrészek
italmondo.hu/‎
Szia! köszönöm a tanácsot reggel megpróbálkozok vele hogy megmérem. Remélem sikerül!
meg lehet mérni ellenállásmérővel a zöld testfele 500 ohm körül ha kontakton van a gyújtáskapcsoló ha le van állítva akkor itt 0 a piros 110 ohm körül a fehér a test ha minden ok akkor valószínüleg a CDI van kifingva
Sziasztok!
Robogo henger kérdésdm lenne.
Honnan tudom megállapitani, hogy hanyas henger van a gépen? Azért kérdezem, mert Malossi hengerrel vettem, és nem tudom eldönteni, hogy hanyas lehet. Mit kell megmérnem, hogy kiderüljön? Dugattyu csere miatt kérdezem, ugy könnyebb lenne keresgélnem.
Elöre is köszönöm!
Sziasztok,
2004-es Wr450-esem van és ingadozik az alapjárat. 5mp-ig rendben aztán 2-3 mp-re megemelkedik, majd vissza, és így megy körbe-körbe. Ma szétszedtem egy picit és próbáltam kipucolni, levegővel megfújtam ahol tudtam de nem lett jobb. Van valami ötletetek?
Tudtok esetleg Budapesten javasolni valakit akinek ha elviszem akkor megoldja?
köszi előre is
Köszi megfogadom tanácsod! örülök hogy még vannak segítő emberek! még egyszer köszönöm és további szép estét neked!
Sok szerencsét! Amennyiben nem boldogulsz, kérdezz itt bátran, vannak hozzáértők.
oké köszönöm megpróbálok minden kábelt átnézni köszönöm!
Én minden esetre mielőtt bevásárolnék találomra alkatrészekből, végig nézném az összes kábelcsatlakozást. Széthúzni összenyomni, talán csak valami kontakt hiba. Ennyire hirtelen ritkán romlik el bármilyen része.
Esetleg kimérni kitudom valahogyan ezeket a kábeleket vagy esetleg a trafót hogy jó e?
De épnek néznek ki!
Nekem 3 saru hely van de az egyik saru kettő kábelt foglal magába így 4 kábel megy rá+külön a test kábel.
A gyújtótrafóra egy vagy két kábelnek kell menni. Nincs esetleg lecsúszva, elszakadva, kidörzsölve?
Nem szikrázik sehogy ez a baj. Az elektronikát én se szakértem de köszönöm a segítséget további szép estét neked!
hali
Tudja valaki hol lehetne új alkatrészt rendelni Aprilia AF1sport pro hoz?
bendix re lenne szükségem de jó lenne zsír újat venni.
tudtok nekem valami honlapot ajánlani?

Köszi
Akkor nem valószínű hogy a kábelek szétcsúsztak. Az utolsó mondatot nem értem. A kábel a trafóban legyen betekerve és a blokktól kb. 1cm-ről már szikrázni kellene. Ha csak egészen közelről szikrázik, lehet a trafó. Azontúl, hogy ezen milyen elektronika van sajnos én se tudom, de talán bekapcsolódik valaki aki már találkozott ezzel a tipussal.
Szia! Ennél nincs leállító gomb és a stendernél sincs kapcsoló, ha a gyújtás kapcsolóról leesnek a kábelek a motor önindítója működik? mert ez megyen tudom a motort tekerni. pipát már vettem az új akkor sincs. Trafóból ki vettem a kábel és meg fogtam és ütütt meg.
tudnátok segíteni? tegnap totál leengedett a hátsókerekem és hiába fújom a felni és a gumi között kiszökik a levegő van rá valami teknika vagy ilyesmi? sosevolt még ilyen problémám. ja és a felnit el lehet forgatni a gumiban....leis lehetne szedni
Gyertya, pipa, kábel, esetleg a gyújtáskapcsoló csatlakozója nem rázódott szét? Ennél a tipusnál nincs leállító gomb, vagy a sztendernél kapcsoló?
Lehet.
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek! Van nekem egy Gilera Runnerem és egyszerűen menet közben megáll és azóta be sem tudtam indítani. Most a hétvégén néztem és annyit sikerül megállapítanom hogy eltünt a szikra nem tudom hogy mért. Ebben kérném a segítségeteket mert nem tudom mit kellene meg nézni vagy cserélni, mi lehet a hiba oka?
A lukast én is átveszem ingyen!
Ez a gumijavításos téma érdekes, annak kell mondani, hogy tilos javítani aki Szíriából jött haza kukacolt első gumival és utána még lefutotta a gumit (DL) ...oszt aki 3 kukaccal a hringre ment fel és nem durrant el....oszt még egy halom embernek akinek javították vagy maga javította és semmi gondja nem volt utána....megvannak a szabályai, de sokszor javítható a guma..... ...persze jobb ha újat vesz mindenki...és a lukasat átveszem ingyen...