Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyik se :(itt a link amihez várom a okoságokat de még nem reagált az illetékes vagy olyan aki jobban ért hozzá .

:)
Nem találtál szervizt amelyik elvállalná? ...vagy csak nincs haver aki megcsinálja?
ha kész kell akkor veszel egy szivargyújtó aljzatot(lehetőleg vízállót)
ebbe beledugsz egy ilyent:
http://www.conrad.hu/conrad.ph...
szóval a 300ft-ból lesz 7000......
itt van egy olyan forum ahol képek is vanak cbr 900 vezérmü csere de senki nem reagál ott ötlet?
sziasztok ki tudna segiteni? honda cbr 900 rr van vezérmü láncot kell cserélnem és nem válaja senki igy nekem kell ki cserélnem de még életembe nem szereltem vezérlést többi mást meg csinálok de attol félek kicsit
úgy kínai, hogy nem vágom az elektromos dolgokat, valami kész szerkezet kellene
Es az egeszet beteszi egy USB konnektor moge ami valahova a muszerfal melle van felfogatva.
mi a kínai?
3 alkatrész összesen vazzeg
kb 300ft aztán sokkal jobb mint a kínai szarok, olyan stabil 5 volt jön ki belőle mint egy labortápból
utána beteszed valami kupakba nyomsz rá savmentes szilikont miután megköt víz-és ütésálló lesz
a 2 amperes még melegedni sem fog a gps miatt
Kösz, ez full kinai nekem.

Hirtelen ezt találtam:
http://www.sportmotor.hu/motor...

Működhet?
Szevasztok, van valakinek ötlet arra, hogy a mobilt hogy tudom tölteni a motoron? A GPS miatt kellene.
Szóval elugrott egy fogat magától? Hajajj....
500 km-ig nem húzod neki csak 50-60%-ig. Kis fokozatokban nem pörgeted világba. Adhatsz neki akár a tankhoz is egy kevés 2T olajat. Stb-stb..
Tehát először elqrtad?!
háháá :D Már megoldottam :D egy foggal vissza kellett rakni a vezérműszíjat :D
Segítsetek meddig járassam be a motort? és hogy? amik lettek cserélve: Dugó,gyűrű,csapszeg, felső tűgörgő;hajtókar,alsó tűgörgő; és az összes csapágy,szimering ami létezik a motorba. egy aprilia rs 125 ről beszélünk
Nézz már utána , hogy a burgmannak mennyi a gyárilag előírt olajfogyasztása!
Tudod mi a sok?
Mikor a Zsigulis korszakomba 5000.-ért tankoltam, meg 2L Botond-ot bevett.......mellé.
Következő tankolásnál megint....
Na az már sok....
Tedd vissza a régi gyertyát. Lehet hogy 'R'-es fordított gyertyát vettél, és a motor visszafelé próbál meg beindulni.
Hello!
Miért megy el Aprilia tuareg 350-es motoromon a vezérlés ? Hétvégén beállítottam minden rúgásra indult ment is normálisan. A hétvégén motoroztam vele semmi baja nem volt. Vettem bele egy új gyertyát és most meg nem indul be és vissza rúg.
szoktak mondani a yahaha tulajok az efzeeere....
Olyan nincs hogy sok az olajfogyasztás, olyan van, hogy nem gazdaságos egy jármű üzemeltetése az olaj fogyása miatt
az sok olajfogyi, ahol mar fel deci per ezer felett van
Nem gumicsöves csatlakozóval,igy elvileg viszonylag pontos.Az olajfogyi 1-2dl/1000km,ami nem mondható vészesnek.
Semmi gond!Nem is vàrtam mást tőled!