Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem kell ennyi re kacagni, ha nem bazaltkő van benne vagy hasonló barbár dolog akkor viszonylag kíméletes
a "gyári" kerámia köves megoldás elég jó
bár szeleppel eddig még nem volt teszt
de szanaszét beégett fűkasza dugattyúról nagyon tutira leszedte a retket
kulcstartónak pont ideális lett
Ehh..
ez is leszedi fényesre:
http://szerszampiac.hu/gepek/e...
bár nem ez a legkíméletesebb, lekapja az éleket is
Sziasztok! MZ TS 125-s motoron kuplungláncot cserélnék csak kicsit megakadtam... a kuplung agy közepén lévő csavart kellene már csak kitekernem... sebességbe raktam lefékeztem a hátsó kereket, csavarlazítóval befújtam az anyát de úgy megvan tépve hogy félek tőle nehogy elszálljon valami... Aki csinált már ilyet az tudna tanácsot adni hogy sikerült neki levenni?
Pl. ultrahang a legkíméletesebb.
vegyszer
Nagykanizsán tud valaki jó szakembert ajánlani? Hengert szeretnék fúratni, illetve főtengelyt megcsináltatni.
Esetleg méretet tud valaki Suzuki ts125x lendkerék lehúzójához?
Drótkefe!
Mivel ajánlanád h tisztítsam meg, hogy ne sérüljön a szelep?
Helló!

Megfogadtam szívélyes tanácsodat, és elkezdtem szétborítani a blokkot. A hengerben a dugattyú majdnem keresztben járt úgy lötyögött. A blokkot még nem húztam szét, mert nincs lehúzóm a lendkerékhez, most esztergáltatom. Amúgy eddig csak simsonom, meg mz-m volt, azokat csukott szemmel szétszedem és összerakom. De ilyen blokk még nem volt a kezeim közt, ezért érdeklődtem itt. Viszont a jótanácsokat vagy ha valaki ismeri ezt a blokkot és tudja, h mire figyeljek szétszedéskor/összerakáskor szívesen fogadom!
Üdv,
Balázs
Hát ennek az állapota így nem megállapítható. A sok dzsuva eltávolítása után tegyél be képet. Aztán, ha az derül ki, hogy akkor is gáz, még előfordulhat, hogy köszörülhető. Aztán becsiszolás esetleg, ha kéri.
Sziasztok van egy Gsxr-750w 1992 évjáratú motorom és kiszedtem kettő darab kipufogó szelepet. ami legrosszabb állapotban volt. szerintetek becsiszolva érdemes még vissza rakni vagy kuka? természetesen a többi is ki lesz szedve és becsiszolva
Láttál már teljesítmény-elektroncsövet működés közben?
Én láttam rajtuk ezt a halványkék villódzást .
etz hengert raktál már fel ts250/1 blokkra?
Illetve ovális csapágyfészekkel szívtál már?
Blokk csere mennyire megoldható a törvény szerint?
Arra gondoltam itt ott hegesztés,marás,köszörülés,esztergálás azt majd lesz valami, mást nem könyv nehezék :P
Ha tudod, miért bezsélsz iyleneket?

"Nem tudják teljesen lelégteleníteni a cső belsejét és az anód lyukain át az üvegen kéken dereng"

Ez nettó zöldség.
Mennyi uborka fér bele? De gondolom ma már félvezetősek azok is?
Ez már teljesítményerősítő csövecske :)
A még nagyobb már nevezhető csőnek is
srs-360, régen általában vhf sávi tv adók meghajtó csöve volt a vége előtt :)
Tudom . Én nem a kivezérlésmérő csövek világító csíkjáról beszélek, hanem arról, hogy a teljesítmény erősítő csöveken működés közben látható egy derengő kékes fényű halvány villódzás.
okés várom a választ.
Ok. Most dolgozok, de valaszolok majd.
ment a mail.
Ott van az!