Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ecc808 4500 ft elektroncso.hu
mi a gond?
Helló! Olyan fórumozót keresek aki tudna segíteni egy cr 125ös váltója összerakásával kapcsolatban.
sziasztok. nekem egy 96-os kx 250-em van és olyan problémám lett h egyszerűen eltűnt a kuplung. mentem vele jó volt, de mindig kellett útánna állítani, de már elfogyott az állítási lehetőség. a bovden nem csúszott ki a végén lévő bütykökből talán elkoptak a lamellák?
Én nekem a csövekkel nincs bajom.
Van előnye is meg hátránya is.
Sok dolgom van csöves(adóvevők,műszerek,saját készítésű,gyári)
Múltkor szereztem egy doboz nélküli beag apx100 -t, csövek és doboz nélkül.Eredeti ecc-808 -t akarok majd bele, csak elég ritka és drága cső.Egy pofás dobozt is kellene neki gyártani, de mindig annyi minden van....
Simán 200évet kell élnem, ha csak a saját részemre eltervezett dolgokat véghezviszem, akkor az utazás,sima munka,maszek munka, stb. még benne sincs.

Hogy ontopik legyek, jön a tél és valamelyik veterán MZ -m be kellene üzemelni,javítani,műszakiztatni, bár mentem én hóesésben is a zx7r -rel, lestek is.

Puch maxin vagy Peugeot103 -n töprengek mz helyett, mert a tököm kivan, hogy egy seggre több műszaki!
Nem "öreg" csak ne csöves legyen. Van itt nem messze egy rádió-múzeum. A csöveseket nem szeretem! De már az első tranzisztoros is 50 éves körül van. pl: BZS 51
Van Sony is :)
icf2001d
Hegyvidéki motorozáshoz mindig viszem magammal!

Hogyha meg aztmondod a ML -re vagy a Sonyra, hogy öreg akkor ere mit mondasz?(Igaz frekimérő nem vevő)

Neki még te is csókolommal köszönsz
Működőképes!
Ha nem éppen Kínából kapták! Nem ment még 800 km-t sem!
Ez egy csúcs. Nekem csak egy SONY ICF-SW 7600-am van.
ML rev251.

Igaz ez csak vevő, de amiket ez tud
vertex, gyári ktm dugattyú.
rosszul írtam, 25 üzemórás volt.
A blokk még nincs széthúzva, úgyhogy nem tudom hogy bekapott-e valamit...
sziasztok!
a mellékelt képpen a hátsó központi rugóstag egyik alkatrészének a nevére lennék kíváncsi!
valaki tudja?!
Honnan vetted a dugót? Már 1976-ban öntöttek alumínium kanálból , csak arra kellett vigyázni nehogy olyat fogjak ki . Egy biztos nem véletlen az a besülés.
Van benne hangtompító.
Annyira nem csúnya, csak a fotó szar.
Semmi előjele nem volt.
Ilyen ronda dugattyút már régen láttam. Hogy nem vetted észre , hogy gubanc lesz? Nem hallottad meg? Van a kipufogódban hangtompító?
Kíváncsi lennék rá!
olcsó kulcs is jó, csak kell egy táblázatot firkálni, egy hiteles kulcshoz képest, hogy hol mit csal!Így már csalásmentes a használat.
Ha nem kell papír, akkor egy pontos húzós mérleggel meg általános iskolás fizikai tudással ki lehet mérni. Erő * erőkar. Ha Nm-ben kell az érték, akkor a kapott értéket 9.81-el kell még szorozni. Legalább saját szemével látja az ember hol mennyit csal a kulcs. Az olcsó 5k körüli kulcsok használhatatlanul pontatlanok (akár 20%-nál nagyobb csalás), legalábbis amíg be nem állítja az ember. Állítás utána azok is jók lehetnek. Meglepően pontosan be lehet azokat is állítani.
Rövidhullámon én is szoktam vadászni hallgatni miket mondanak -zenélnek. Még fiatalabb koromban rádió-adóvevőzni is szerettem volna de nem jött össze. Annyi maradt , hogy most van pár soksávos vevőm azokat használom.
A CVT váltónál van. Azt otthon, hobby szinten nem sűrűn kell javítani.

Vigyázz, mert megint le leszünk bunkózva.

Ma épp antenna javítás volt itthon:
Egyik 3,5 másik 7Mhz -ra. Tudom lehetne egybe is egy rezgőkörrel leválasztva, de utálom a többsávosokat. kábel meg volt ingyen több méter :)
Egyiket eddig pvc tartótta de hőre kilágyult az évek alatt és lehajlott, most lecseréltem üvegszállas pecabotra azt is.
Ő csinálta az egyik ismerősnek az yz250-ét.
Pár óra múlva megszorult a dugó.
Elvitte egy másik emberhez, aki megállapította, hogy roszul fúrták.
Ezzel nem fikázom, csak ezt mondta az ismerősöm.
650-es Burgman blokkjában van egy csavar, 235 Nm ha jól emlékszem...
Ja, és válaszoltam, Wittmann Istvánt ajánlom, Zircen.
Hmm... fincsi. Elég rossz a kép minősége, úgy látni, mintha a gyűrű körben meglenne. Nem nyelt be valamit?
Ott a pont..:-) Max. a hátsókeréktengely anyát kell lehúzni 100nm-rel és kész..:-)