Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Karbi meg mindig koszos. Falsot sziv. Gazbowden vagy gazkar szorul. Szinkronhibas es az egyik pillango szelep kitamasztja a masik harmat. Stb Stb.....
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni egy Kawasaki ZXR 250 (93') motoromhoz amelyet most vettem, 4 évig állt! A probléma az hogy az alapjárata kb 5-6 ezer között mozog, letekertem teljesen az alapjárati csavart, karbit kipucoltam vagy 4x már, ha tudtok valami megoldást megköszönném!
Üdv Norbi!
belényesen van (állítólag) jó motorszerelő, bár neked az sincs olyan közel
megkérdem havert megvan-e még neki a száma, már ha érdekel
Mi a szakmád?
hat en nezetnem, csakhogy itt nincs kivel. nincs semmi normalis motorszerviz, csak garazsban ugykodok :(
Nézesd meg az nem kerül sokba, nehogy pl. egy törött csapágy qrva nagy bajt okozzon!
Sziasztok!

FZ1 Fazert vasaroltam aminek 2004es R1 blokkja van. A motorblokk bal oldalabol kecetelo hang jon ki, hidegen es melegen egyarant.
A motor 2006os es garantalt 26000km-be van.
Ezidaig olajat csereltem, de semmi valtozas.

Van valami tipus betegsege vagy valaki talalkozotte ilyesmivel?

A segitseget elore is koszonom!
ha szivatóval megy ! akkor szivató nélkül nem kap elég anyagot terhelés alatt ... ergó kicsi uszószint , el dugúlt fő fuvóka , el dugult levegő fuvoka , / ha van / rossz helyzetű tű ,

tehát 4 bár és fulyasd ki a karbit rendesen úszószintet elenőrizd !
Hali!

Szeretnék kérni egy kis segítséget!

Van egy Piaggio Bravom, most lett felújítva az elektromos berendezések nagy része, az a problémám, hogy ha elkezdek vele menni akkor lehörög, lefullad fél gázon, csak akkor megy ha tövig van húzva a gázt, de még akkor is akadozik, viszont ha benyomom kézzel menet közbe a szívatót akkor tökéletesen megy amig nyomva tartom. ha elengedem kb megy 10 m-t és megint be kéne nyomni a szivatót hogy menyjen. ha benyomom akkor szépen meg is indul, de így elég extrém a közlekedés... : )
Mii lehet a baj?
Karbi ki van pucolva, elvileg minden jó rajta, majdhogynem új is.
Mit és hol lehet ezen állítani?
A légszűrő is új, sok vagy kevés levegő vagy benzin hiány lehet?
hogy tudom orvosolni?
(az alapjárat is tökéletes)
A szivató több levegőt juttat be? levegő hiány?
(hogy működik? :)
nem vagyok nagy motor szerelő. ezért kérek itt segítséget!

A választ elöre is köszönöm!
Jah.
Konkrétan van olyan tag, akinek a kuplungkar holtjáték beállítása is komoly harci feladat.
De kérdezni azt tud....ha meg nem segítesz, BUNKÓ vagy!
ere magamtól is rájöttem már sok éve
azt a pár tízezret megéri a nyugalom
Le lehet 3 szóban is.

Vidd el szerelőhöz.
azt hiszi a nép hogy mindent le elehet írni 2 mondatban, és meg is tudja utána csinálni
persze nulla szerszám és nulla tudás mellett
1.van egy pár nagyon vészes helyesírási hiba a mondandódban arra céloznak.
2. Ne várj rögtön csodákat várjál kb 2-3 napot aztán csak kapsz segítséget. De jobban jársz, ha máshol is érdeklődsz.

segítségeteket= segicsegeteket
Vidd el Tascnherhez.
Simán rendeberakja neked olcsón.
Nem nagyon szeretnek itt a tagok válaszolni ilyen stílusú kérdésekre...
?
"segicsetek" - lyaly.
"...kormol, nagyon sok levegöt kap..." Persze-persze.
Gondolkozz egy kicsit! Ha kormol nem lehet sok a levegő. Ha négy ütemű a gép, nem kerülhet olaj az égőtérbe? Fúvókák mérete, szívató működése? Levegőszűrő?
Sziasztok!. segicsegeteket szeretnem kerni Honda XL 125 1986 mäsodik karburätort vettem rä es ugyan ojan rosz mint azelöt, nincs alap järat, kormol, nagyon sok levegöt kap (valahol) , mindnet älitottam rajta es nem jövök rää kerlek segicsetek . Köszönöm !
,ok aláirom gagyi kérdés volt .......Kösz hogy foglalkoztatok velem ... Széles utat meg boros kolát..
Szétszeditek hozzáértő memberrel, olyannal aki már látott életében csapágy kiszedést és megfogod látni.