Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

facomot eszméletlen drágának tartom!
Würth szerintem gagyi.

Reca?
Weidmüller?
Stallvill?
Azt a hármat nem használtam sose.
Milyenek?
Van egy pár fajta
eszterga
hegesztő 3 fajta co2 láng awi
meló legyen meg győzzed csinálni
Beta Facom HAZETT Gedore Reca Würth Weidmüller Stallvill
Hosszabb távon a drága lesz az olcsó!
Csak jót akarok de a jót legolcsóbban, mert azt mondta a rabbi mindennél van olcsóbb :)
Szart meg azért nem akarok semmiből, mert szar munkát nem adok ki a kezemből, úgy neveltek amit csinálok legyen a legjobb vagy el se kezdjem és szarjak bele
link a tiedről?
Ha jót akarsz az nagyon drága...szarral pedig nem érdemes....
Jó ez, nekem ez van:
Következő kérdésem akiknek van műhelye már otthon milyen szerszámokat használ?
Sok sok ismerőstől hallom évek óta a "csináljak műhelyt, mert értek hozzá és szeretem,stb dumát" így elgondolkoztam jó lenne minden szerszámot beszerezni meg egy kisebb helységet kultúráltan megoldani szerelésre...

Nekem eddig ezek a márkák jöttek be:
(érdekelne kinek mi, mert ami olcsó és tartós azt miért ne venném meg)
-king tony
-force
-beta(amiben nagyon kell a minőség és sűrűn használom)
-proxxon
-genius
-bgs
illetve ahova nem fontos a csúcs minőség oda extol és lincos

ár érték arányban legjobban a kingtonyval vagyok megelégedve, a szerszámaim nagyrésze ebből van, de pl. a proxxon dugófejei szerintem minőségben felér betaval de árban töredéke!

Kiváncsi vagyok ki hogy gondolja...
http://www.uni-max.hu/lancfesz...

Vélemény róla?

A házi présem gyenge és unom a kölcsönkéregetést, ez olcsó de élőben még ezt a fajtát nem láttam senkinél!

Esetleg várom a linkeket ki mit használ, hátha akadna közte egy olcsó de tartós verzió!
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
Ha meg lesz a hiba meg írom!
Csak nem tudom lesz-e jó idő,hogy el motorozzak a szervizbe mert 50 km-re van.
Sokallós, bocsánat. Rá kéne dugni egy SDS-t a motorodra.
Köszönöm a válaszod, sajnos nem derült ki konkrétan hol volt a probléma, de biztos, hogy valami kontakt hiba volt, mert egy kis csatlakozó takarítás, plusz wd40 után egyből indult az AC, és a motor is.
Üdv
Vaszi!
Valamit nem ertek. Nincs kulcs a robogohoz de te az oninditot akarod levenni. Miert? Ha kinai a robogo akkor az osszes zar egy dobozban olcsobb mintha egy kulcsos keszitene hozza kulcsot.
Kiméréssel, javítással...
Teljes szetszedest ajanlok. Ilyenkor ki kell tisztitani minden alkatreszet a nyeregnek ertve ez alatt a karmantyukat is ki kell venni a helyukrol. Ezutan uj fekfolyadekkal feltolteni es legteleniteni. Semmilyen zsirt vagy kenoanyagot nem szabad hasznalni. DOT 4 fekfolyadek. Javaslom a szerelot.
Szia tsanyi
mi volt a probláma az sv-vel ami nálad volt és mivel oldódott meg a hiba?
Nemrég nálam hasonlóval sv.....úgy tűnik megoldódott.
szia lecso
jokallós alatt mit értesz?
hiba kód nincs de addig nem veszek meg hozzá semmit amíg ki nem olvastatom.
sanaxx köszönöm!
Apuci jól kérdez, jokallósnak tippelem én is...
Hibakód nincsen?
Köszi Tasi...
Kérdés! Terheletlenül minden rendben,minden fordulaton,de keréken melegen rakás szar az egész,dadog,meg minden......ötlet?
Sziasztok ! KÉRLEK SEGÍTSETEK !

Van egy 200 ccm-es Zongshen motoron és magas fordulaton kihagy a a motor. (van gyújtás folyamatosan de olyan mintha leszabályozna)
Nincs gond semmivel jó a gyújtás az egész elektronika a vezérlés is (többel kipróbáltuk)

Valakinek volt már ilyesmivel tapasztalata?
(utolsó próbaként a szeleprugóra gondolok, hogy nem teljesít jól és magas fordulaton már nem tudják lekövetni a himba mozgását a szelepek)

Köszönöm előre a válaszokat. :)
üdv! tudom hogy nem ide tartozik, de a márkatársak között sok a segítőkész emberke. :) szóval van egy ismerősöm akinek van egy robogója. már amikor vette, csak 1 kulcs volt hozzá. előző télen elveszett ez a kulcs is. nem volt fontos a robesz, csak pihent a tárolóba, de most átvenném tőle, mert nincs rá szüksége. érdeklődnék, hogy pontosan hogyan lehetne orvosolni ezt a problémát. (az elméleti szereléshez nem nagyon értek, de ha leszedem az önindítót, akkor valószínűleg vissza is tudok rakni egy másikat) esetleg valami egyszerűbb okos módszer?
kösziii előre is a segítséget! :)