Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, tudok okosat.
Fenébe.Pont RV blokk nincs benne a berúgóós :S :(
Aaaaaaaaaah :D
NAgyon szépen köszönöm a segítséged!
Iszonyat jóljött most ez,nagyon bajlódok a hézagolók hiányával.. :S
Mégegyszer köszi!:)
hulladék vasak meg egy furógép és valami mentes lófasz és pár csavar meg anya :)

Összerakáskor meg valahonnét szobahőnél melegebbet kell termelni :P
Az, hogy lecso utalt arra a megkerülhetetlen tényre, hogy a gumikalapáccsal elütheted a főtengelyt. Szóval használj acél kalapácsot, vagy vidd el szétszedetni hozzáértőhöz.
belsőn a 34g szelep az mifene? olyan mint a tr4?
Sziasztok!
Valaki kitudna segíteni egy Minarelli RV6 Blokk robbantott ábrával?
Esetleg egy AF1 kábelezési rajzot is szívesen fogadok! :D
Sziasztok.Van egy 600-as gsx-r em amin fékolajcsere utån lelevegõsödik a fék ållandòan. Olajszivàrgâs nincs a felső tömítő szetett kicseręltettem de egy hét utàn ujra levegős lett az első fék; a hàtsò szintén levegős,lehetséges hogy az olaj nem megfelelő? Ritkàn hasznàlom mert külföldön dolgozom kb. 3 havonta. Mi lehet az oka ennek a jelenségnek?
Az van, hogy kaptál egy kérdést és nem válaszoltál.
ez is olyan mint a dugás, az elején nem mindig úgy alakul a dolog ahogy eltervezi az ember
Köszi. Akkor veszek egyet.
most akkor mi van?
Még ha igen, az is mindegy, mivel összerakáskor is el fogja deformálni:)
Főtengely centírozás mond neked valamit?
értem. gondolom ugyanígy jön ki a főtengely is. Na de összefelé hogymegy? a főtengelyt ugyanúgy visszakalpálom meg a két blokkfelet is?
össze is akarom rakni nem csak szétpüfölni
Én gumikalapáccsal szoktam a kiálló tengelyvégeket finoman kocogtatni sorban,közben szétfelé húzva a blokkot,úgy szét kéne h ugorjon.:)
kalapáccsal mindent szét lehet szedni
csak legyen jó nagy
Szasztok!:D Aprilia Af1 Futura 50et gyilkolok,a blokk Minarelli AM3,gyárilag 5 sebességes,mert a motor Sport Pro kiadás,vagy mi..xD Na az a lényeg,hogy néha kicsit darál a váltó,nehezen veszi a sebességeket,a kuplung sem választ hidegen rendesen,stb,szerintem az olaj miatt,mert régi már. Milyen olajat ajánlatok bele? Most 10W40 van benne. Továbbá milyen gyertyát tegyek bele?DR 49es hengerszett van fent,NGK BP6ES gyertyával.
Motor blokkot hogyan tudom széthúzni spéci blokkszéthúzó szerszámok nélkül? Hallottam hogy gumikalapáccsal is szét lehet szépen ütni.
Hello! Nekem ilyen van és teljesen jó, persze minimálisat lehet, hogy csal. Szerintem megéri az árát!
Üdv, a képen látható nyomatékkulcs mennyire megbízható, pontos, használható? Megéri megvenni? Feltűnően olcsó a más kialakításúakhoz képest. Nagyritkán lenne csak szükségem rá, nincs napi 8000 csavarbehúzásra igény.
hello
vidd vissza és csinálja meg mindenféle felár nélkül. te kifizetted a munkát ő meg nem csinálta meg. vagy adja vissza a pénzt és vidd máshoz aki nem csak találgat, hanem meg is csinálja. egyébként milyen motor?