Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na öreg......most mindjárt te is le leszel hülyézve mint én
Sajnáltad azt a qrva két-három ezer forintot a szerelőnek, most kend a hajadra!
Vehetsz újat.
Sziasztok!
Valaki tud esetleg induló motorszerelői képzést Debrecen környékén?
Mert tudom hogy Pesten akad de a pénztárcám ezt nem igazán támogatná.
Válaszotokat előre is köszönöm!
a tudatlan hozzáértő ne szerelgessen, mert az esetek 99%ban elbassza
akinek van fogalma a dolgokról de a konkrét esettel még nem találkozott az kérdezősködjön és próbálkozzon
és értelmesen segítek ismét: vidd szerelőhöz, ha érdekel a dolog akkor nézd meg mit csinál és legközelebb jó eséllyel menni fog
ennyi
Nem önérzeteskedem,de ez egy motorszerelési fórum ahol az olyan tudatlan hozzá nemértők mint én kérdeznek motorszereléshez értő embereket (vagy rosszul tudom?)!Nem tudom te hova sorolod magad,de nekem elég ironikusnak tűnt a válaszod! Bocs ha egy jó szerelő helyett (ami ritka mint.... manapság) kérdeztem, s nem fizettem egyből tízezreket!Az hogy most így jártam ...én bajom a tanulópénz megvolt, de akkor is azt mondom ha nem tudsz vagy nem akarsz normálisan lekezelés nélkül értelmesen segíteni akkor minek válaszolsz?S mivel ez itt nem erről szól ezért részemről itt be is fejeztem!Köszi,és bocs!
Gondolom a bekötést nem ellenőrizted. Pedig én szóltam. Csak tudnám a mi a fasznak jártatom a számat......
ezt a poént nem akartam már elsütni mert megereli magát szegény gyerek
Ezek az elektronikai dolgok füsttel működnek sajnos.
Ha kijön belőle a füst azt már méregetheted, de sokra nem mész vele
az nem elég, ok megvan a plusz de két szál lemegy a generátorba azokat tudod ?
ha van eszed akkor még azelőtt elviszed mielőtt elfüstöl a következő is
ha nincs akkor, nyugodtan önérzeteskedj tovább
de hogy megnyugodj, nem te vagy a hibás, hanem a rendszer aki így felnevelt

amúgy nem csak aranyos, hanem édes is vagyok
Ahogy mondod!Köszönöm is a szakszerű segítőkész tanácsot!Mennyivel okosabb lettem tőle "barátom"!Csak így tovább,aranyos vagy!
sóherkodik az ember a szerelő bérén, és ugyanúgy vagy még többet költ
A"Voltot" kitudom mérni ,de attól még nem tudom mit hova cserélgessek!
ki tudod mérni a csatlakozón meik szál micsoda ? valószinüleg fel kell valameiket cserélni
Rosszul írtam 4 T-t. :( ez lehetett a baj?
spórol, mint hajdanán a románk a villannyal
szóval ez neked jó

amúgy nézd át a vezetékelést,kapcsolókat stb
2 T-set.
végül mit vettél ?
Nos megérkezett az új fesszszabályzó!Régit lehúztam újat fel ,gyújtás rá abban a pillanatban okádta a füstöt,az új fesszszabályzó!Gyorsan gyújtás le ,de akkor is füstölt s olvadt,széthúztam .Vajon mi lehet a baj?Gondolom ez kuka lett!
Üdv!

Az mitől lehet hogy néha van szikra néha nincs?(gyertyacserét már próbáltam)

Előre is köszi.
akkor most lefordítom neked: szar :D
dehogynem a múltkor is észrevettem az írást de nem tudtam mit jelent ... az volt rajta hogy MADE IN CHINA
Az egyik faipar a másik meg jármű... A szerelők több mint fele nem is tudja szerintem, hogy rá van írva valami a szerszámra :)
Ha valaki szakszerűen szerelte volna akkor nem kellet volna kicserélni. A nyomaték csavarhúzó tényleg túlzás szerintem de tény, hogy nem véletlenül találták ki...
nem nyomaték csavarhúzó kell oda hanem érzék és egy nem szarrákopott csavarhúzó nemrég kellett cseréljem az összest csavart egy kawa karburátorsorán mert valaki szakszerűen szerelte ...