Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Tudna valaki Honda CB 500-hoz magyar nyelvű szerelési útmutatót szerezni? Előre is köszönöm a segítségeteket.
Helló!
Nem tudtok jó motorszerelőt miskolcon vagy környékén?
csak ezeket a gagyikat egy kis kütyüvel simán lehet hatástalanítani
Vigyazzatok az utakon basszus.
Ujabb vevonk motorozott el az orok hegyi utakra. 20 eves volt.
Ovatosan az utakon.
ez nem elég. Nem mindenki elvinni akarja a motort, főleg saját lábán. Inkább akkor bebassza egy furgonba. Inkább aki csak piszkálgatja, azok ellen ad kevés védelmet. Pár hónapja pl lehugyozták leköpték és szétbaszták az indítózár nyelvét, ami megakadályozza h a víz belefolyjon. És két kamera is rálátott a mocira de basztak rá. Szal inkább jelezzen ha valaki megbabrálja
vízpumpa
Sziasztok egy AM6 Blokkból elkezdett eltűnni a hűtővíz, megnéztem az olajat és fehér tej színű volt majd le engedtem , 8dl helyett 1.5L jött le, valahol beszivárog a víz, merre lesz a probléma?
ezek a szarok helyett jobban jársz ha eldugsz 1-2 kapcsolót aztán megszakítasz vele olyan dolgokat ami nélkül nem indul el
aktív koromban egy csomó ilyent csináltam autókban is
vagy akár nem használt biztosítékba bekötni és az lesz a "kapcsoló"
párszáz ft aztán simán ér annyit mint egy gagyi riasztó
Menyitod a csapot es jon a pozitiv elektromossag. Erted nem?
Azert van kekkel meg pirossal jelolve a csap.
Amugy hogy vagy oszi?
akkor lehet a szakember se tudná megcsinálni...
Ez mi ez?
Jééézus! Pár éve elektronikával foglalkozok, de ilyen ökör egy leírást még nem láttam...
Van két sisakod?
Meló után vihetsz egy "pufogást fülelő" kört, Pesten melózok.
Előrhetőség adatlapon.

Hogyha a gyertya laza, mint rc51 is írta jobb időben orvosolni, mert ha még épp a menet mikor kirepül a gyertya lehet nem marad menet, sőt nagy fordulaton tud ám törni zúzni a gyertya repüléskor!
Hengerfejtomites elereszt. Arra nem is merek gondolni hogy a gyertya lenne laza.
Mi lehet a baj?

Alacsany fordulaton, nyomatékon puffogást hallok a gyertya felől és kihagy a teljesítmény pillanatokra.

nekem csak egyszer égett el dugóm de az az alacsony hőértékű gyertyától volt.szépet szólt 130-nál két személlyel az M3-on!
Sziasztok! Van egy yamaha aeroxom és állandóan megeszi a szíjat már 3-mat elszakított :( pedig nem ér bele semmi be megnéztem. Valaki tud valamit hogy ez mitől lehetséges?
Nem villogott az semmit. Egyszercsak a gyújtás ráadásakor végigégett a kábelköteg, hatalmas füst kíséretében. Egy másodperc alatt. A tulaj úgy ugrott ki a kocsiból, mintha puskából lőtték volna ki. Az volt a kurva nagy mák, hogy az akkusaru csak rá volt rakva az akkura, mert áramfelvételt mértem éppen és volt időm lekapni. Az autó azzal került hozzám, hogy gyakran lemerül az akku. Meglett miért.... Pedig szabályosan volt bekötve, és igencsak szép munkát végzett a szakműhely aki berakta. Szigetelve, zsugorcsövezve mindenhol.
1-2 deci nem szamit de a csoveket is megnyomkodhatod. Amikor beinditottad nezd hogy melegszik-e a radiator. Ha leallitod a kihuleskor szivja vissza a kiegyenlitobol. Ez mondjuk lehet 3-4 felmelegedes lehules. A kiegyenlito tartalyt nezd mindig es allitsd be a szintet.
sziasztok

olyan kérdésem lenne, hogy ha hiányzik a hűtőrendszerből víz, akkor azt a kiegyenlítőtartályból fel tudja szipákolni a masina:)

amiatt kérdetem, mert hőgomba csere előtt állok, a terv az, hogy régi gomba gyorsan ki, új gyorsan be, ami kifolyik azt pedig a kiegyenlítőtartályon át önteném vissza, fog ez így működni.

egy CB 500 Hondáról van szó egyébkét, aminél a beöntő a tank alatt van, azt meg nem akarnám lebontani ha nem muszáj.

előre is köszönöm a válaszokat.
de előtte megvillogtatta a jelzőket vagy csak sunyi módon kijött belőle a füst ? különben az elektronikai cuccok füstel működnek ha kijön a füst nem működnek
Sziasztok Yamaha dt5r-en a membránt hogyan lehet leellenőrizni? HA az nem jó egyáltalán elindul a motor?
Olyan is volt hogy a 80e Ft-os "űberfasza" riasztó kigyulladt 2 nap hibátlan működés után. Ha éppen nem állok ott az autó mellett.....
Pedig jól ott maradtál :)
Igy igaz, idiota mindenhol van.
Nem tudom felre ertettel e, en az irason rohogtem ahogy meg volt fogalmazva. Rossz szavakkal. Es igy meg sokkal nehezebb megerteni a leirast.

Nem vilagot latni jottem ide.
Volt olyan drágánál is. .....