Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Malaguti f12 hidegen nehezen indul három ,négy percig indítózni kell mire elkapja.18960km-ert futót mire hozzám került .
Melegen nincs gond utána egy indításra indul akár 60-70km-es sebességre is képes. Üdv:Horváthúr
Már lehet annyira összekínozta, hogy még a levegős-kulcs is gondban lenne!
Mindegyik jobb menetes. De a tengelyen levo anyat a legkonyebben levegos kulccsal lehet levenni mivel forog a tengely.
Véletlenül nem balmenetes az az anya?
Igen, normál esetben. Nálam nem.
Ezért kell(ene) szétszednem a kuplungot, hogy kiderüljön, mi a gond. De az anyát meg nem tudom leszedni. Már tocsogok a csavarlazítóban és lassan elnyírom a menetet...
Közben összeraktam a blokkot és mikor a helyére került a láncfeszítő, beletört a csavar.
Skypoljunk, benne vagyok. En altalaba vagyok.
Szeva Dzsí! Szkájpoljunk mán egyet!
A hátsó szíjtárcsapár széttolható. Egy rugó ellenében. És akkor már elég hosszú a szíj...
Üdv. Van nekem egy KTM SX 125 2002-es crossom. Mikor el akarok vele indulni, lassan engedem ki a kuplungot, és ha kicsi, ha hözepes, ha nagy gázt adok neki akkor lefullad. Néha indul csak el. Hidraulikus a kuplungom. Mi lehet a baj?
Oxigent kifelejtetted. Melegites nelkul nem megy.
Varj szolok a tulajnak ne vegyen uj hajtokart, megnezem milyen pofat vag mikor eloadom ezt az otletet.
Kalapács, satupad....
Satu és egy szorító ha más nincs.
Köszi! Csinálnom kell először egy szerszámot hozzá, ez a fő akadály.
Akkor nincs mas mint szetszedni az egesz szerkezetet. Nezd meg miert nem csuszik a tarcsa. Arrol is nezz videokat ha van. Vegul is nem komplikalt de ha eloszor csinalod akkor az lehet. A nagy anya levetelenel figyelj nehogy homlokon csapjon. Lehetoleg legyen segitseged es jo szerszam.
A kuplung tárcsái nem mozdulnak. A szíjat pedig így hiába húzom, nem megy rá a tengelyre. Lehet, hogy a képen úgy néz ki, hogy simán rámenne, de még 2,5cm hiányzik. Pedig húúzom
Arra voltam kíváncsi, hogy a kuplungtárcsákat hogy tudom széthúzni. De most már tuti, hogy ott valami gikszer van.
Köszi a segítségeteket!
Pont az a baj, hogy nem megy össze (forgatva se).
Jol nez ki nem? Munkadij $1500 alkatresz masik $500. Csak mert befolyt a benzin a hengerbe.
pár éve cseréltem görgőt meg szíjat a jamaha jog-on de olyan eseménytelen volt hogy nem is emlékszek rá hogy csináltam
szóval nem lehet valami bonyolult
bár a görgőt elbaxtam mert kicsit nehéz lett
Jó türelmesek vagytok.
szépen húzd már meg azt a szíjat előre erősen és akkor szétfeszíti a kuplung tárcsáit és rámegy a tengelyre
Ahogy a videon van preseld ossze a kupplung tarcsat. Mikozben huzod hatra el kell kismertekben forditani. Hogy jobbra e vagy balra ezt erezned kell. Ugyanugy csinald ahogy a videon. Vagy kerjel meg egy eros baratodat es mikor a tarcsa koppig kijott akkor a szijat csak betolod tengelykozepig.
Azért gondolnám szétszedni, mert szerintem valami nincs rendben a rugóval. A tárcsa nincs a tengelyen, de úgy sem megy rá a szíj. Csináltam képet... szóval a szíj nem süllyed be jobb oldalon, ezért bal oldalt nem tudom rátenni a tengelyre. Persze, lehet hogy még mindig nem csinálok jól valamit.
keresd ki itt a szimeringet..: http://biker-world.hu/kategori...
Megjött a dob. A kidolgozása lehetne szebb (néhol éles, sorjás), de egyébként nem rossz. Már alig várom hogy röfögjön. A szállítás gyors, az eladó korrekt volt.

http://www.kepesmotor.hu/onroa...