Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyvas.hu oldalon van egy leírás a szimeringeket illetően, és igazad van, a becsúszószár átmérőjével egyező belső átmérőjű szimeringet kell venni.
Már rendeltem egy garnitúrát a szimering.com-ról, igaz 11mm magasságút. (Ugyanis ekkora a teleszkópból kiszedett is).

Nem tudok egyszerűen mit mondani arra, hogy ha a motorhoz keresem a szimeringet, mindenképpen rossz méretet ajánlanak.
Sziasztok:D
Van egy öreg suzuki robogom amikor berugom ugy 2mp-et megy vagyis csak kinlódik azt leáll az istenért nem tudok lelket lehelni bele......elkébzelésem sincs hogy mi lehet a hiba.....
Valaki valami tipp?:D
szimmering ha 35 ös a szár akkor ez kell bele
2 vagy 4 utemu?
Üdv!
Ha kormos a dugattyú mi lehet a baj? gyűrű?
illetve "taknyos" a gyertya is.
Az enyém még akkoris indul, ha épphogycsak egyet tud rajta lökni az önindító. Pedig 4T. Ennyit jelent a jó állapot és a jó beállítás.
Sziasztok!
Adott egy 35mm becsúszószár-átmérőjű fordított Showa teleszkóppár, egy Rieju SMX50-ben. Az Athena oldalán megnéztem, mekkora szimering kell bele. http://www.athenaparts.com/eng...
Nos, ezt meg is rendeltem egy magyar webshopból, megfelelő is a mérete.
Szétszedtem az egyik szárat ( a másikat is tervezem, de egyszerre csak egy megy ) és kiműtöttem belőle a szimeringet. Ekkor vettem észre, hogy ami benne volt, nem akkora, mint az új.
Beesik a helyére, nem pedig szépen be kell tolni. Ráadásul alacsonyabb is. Az Athena által megadott 34,7x47x9 helyett 34,7x48x10,5 volt benne. Ez illeszkedett bele szépen, és elég magas volt ahhoz, hogy a biztosító zéger a helyén tudja tartani. No de amekkora benne volt, olyan nem nagyon lehet kapni sehol, mert ekkora semelyik motorba nem kell.
Mit tegyek? csináltassak horror áron, vagy menjek be egy csapágyboltba és kérjek ekkora szimeringet? De az a forgó mozgásoknál tud renden tömíteni...
Sziasztok
1 hónapja kb rendeltem egy power szettet kx250eshez 91es évjárathoz és valószínűleg rosszat küldtek mert nem passzol bele valaki meg tudná mondani hogy ez a power szelep mihez való?Holnap fel hívom akiktől rendeltem és meg kérdem vissza veszik vagy cserélik-e.De előtte jó lenne tudni hogy csak én vagyok béna vagy tényleg nem ehez való?
Túl kicsi az indító áram, és a hengerben nyomás alatt nincs szikra. Tegyél bele olyan akksit ami belevaló.
Egyszerűbb ha elfordítod a kormányt balra, hogy felül legyen a főfékhenger.
Pár nyomás, és kijön a bubi visszafelé....
Én az 50-es kis Suzukimmal jártam hasonló képpen. Nem forgatta elég intenzíven az aksi, de rugásra egyből indult. Én kipucoltam az önindítót, és nagyobb aksival oldottam meg a problémát. Esetleg kérj kölcsön egy erősebb akkut és próbáld meg azzal, talán az segít.
Sziasztok! Van egy honda pantheon.om 125 ös 2T.
Lényege az hogy van kompresszio, uj tömitések, minden fasza.
Azt nem értem összevan rakva, rákötöttem egy 4Ah órás akksit gyönyörü szikra van, benzin van, kompresszio is, de a motor nem indul!
Az lehetséges h az akkumlátor kicsi neki? Mert a gyári 6-7 amperes, de ezis gyönyörüen pörgeti, lehetésges hogy több áramot venne fel még a tekercsei? De akkor hogyan van gyönyörü szikra?
Ezt valaki magyarázza el nekem!
Köszönöm
20 ccm?
Sziasztok!
Tudja valaki mi a különbség a Gilera Runner 180 4t és 200 4t között?
Leginkább senki, mert belekerülne 2-3 vadiúj ezres árába az a lánckerék
olyat csak a sznob faszok használnak
lejárt lemez
Beryllium
titán
Acel.
Műanyag?
Sziasztok! Melyik lánckerék a jobb az aluminium vagy az acél? Köszi.
Helló!
Tud valaki Pakson Műanyaghegesztőt?
nem értem a dolgot......
vagyis szerintem te nem érted