Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor vegyél másik motort
kés befért mostmár feszül :D megy ez mint az ágybaszarás :D
akkor a fékbetétet baszom el :S
bemegy az, csak nem könnyen
de csavarhúzó se megy be a két betét közé már :D
nem kell félni..... meg fog látszódni, de attól még fog fékezni
ha nem retkes a munkahenger könnyen vissza fog menni
:D aztmondták csavarhúzóval csak félek hogy szétbassza a betétet
Nem vágod Frajd?
1-2 csavarhúzóval közé kell nyúlni
mert? nemvágom
Ez valami pszicho teszt?
egyszerű....meg is tenném....de mutass egy helyet ahol kapok új küllőt.........
88-as xt600z 21-18kerekek
heló valaki eltudja mondani hogy lehet-e vagy hogylehet a fékmunkahenger dugóját visszanomni úgy hogy neszedjem szét az egészet? ugyanis drága öcsém huzigálta a fékkart és a két betét teljesen összezárt mer szétvan szedve a motor
Gumi le, csípőfogó, új küllő, gumi vissza.
küllőhúzásra van valakinek tuti tippje?
két küllőn be van állva az anya mint a gerely, a csavarlazító nem segített
melegíteni nem akarom, rajta van a gumi
Szevasztok! Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám ellenőrizni egy Tm mx 125-ös motornak a felfüggesztését. Pontosabban arra gondolok, hogy mire figyeljek, merre mozgassam, ha bakon van, akkor felfele mozdulhat? Ugy értve, hogy a rugó összenyomása nélkűl.
Előre is köszönöm!

Üdv. Erdélyből
Ki cserélte már a TLS termosztát házát R-re az a kis csővel mit csinált ami az R-s termosztátából jön ki lent előre?Mert az S-en nem volt.arra gondoltam hogy behegesztem mert az R-nél az a pumpához csatlakozott be.
nekünk az lett a vége hogy kijött a menet, mert félre volt kapatva
szerencsére tudtak bele javítómenetet csinálni úgy hogy nem kellett levenni a hengerfejet csak a blokkot vettük ki a helyéről(xl600)
a gyertyamenet teli volt alumíniummal
Ja ,hogy új gépet vetél ! ... látom

az a torpanás karbi ki kö takaritani és minden tömitö 0 gyürüt cserélj ha hoszu távra gondolkodsz és gondolom .. igen tű szelep a házal együt cserélj 2 karbid van így nem egy ""nagy lové ""

de meg éri , nem fog szarakodni . A gyertya fészekbe csavar lazitó és 1 perc járatás kicsit hűl ... ki fog jönni a gyertya

sok balesetmenteset tasi
Hali!

A probléma úgy néz ki, hogy megoldódott...
Köszi, hogy többen is érdeklődtetek és figyelemmel követtétek a fejleményeket. A prop-tech csodát művelt, mindenkinek csak ajánlani tudom őket! Igazi motorosok, hozzáértők, segítőkészek és nem pénzéhesek!
A problémát az utólag beszerelt xenon okozta. A motort darabokra szedték, kimértek minden jeladót és elektromos alkatrészt. Végig néztek minden kábelt, forrasztást és csatlakozót és csak a xenon volt a bűnös. Elmondták a tudományos hátterét is, de mivel nem vagyok ilyen beállítottságú, nekem kínai. Végül is nem lényeg csak az, hogy a gép újra a régi. Sőt talán még jobb is.
Egyébként a benzinről is hallottam "csodákat", hogy az is bekavarhat, így már csak 100-as "V-power"-t tankolok.
Szia Tasi! Na sikerült életet lehelni a gépbe. Ami biztos az hogy az akksi kuka . Töltés után is a harmadik indítózásnál már épphogy beindult.
Ami a leállást okozta az is úgy néz ki meg van. Ugyanis cseréltem egy gyertyát. Igen egyet a másikat nem tudom kitekerni mert az előztő tulaj vagy félrekapatta, vagy valami iszonyatos erővel meghúzta, de megse mozdul. Túlerőltetni félek nehogy megszakadjon a menet vagy beletörjön. Szóval lehet, hogy a gyertyapipát nem rendesen raktam vissza, mert lehet még nyomni rajta lefelé, csak elég nehéz hozzáférni és valószínűleg ezért nem biztos, hogy rendesen raktam visszará. Végig mentem ma este a város összes rossz rázós útján, földuton, nem kerültem a bukkanókat és semmi gond. Viszont néha hirtelen csutkagázra van hogy megtorpan visszább kell engedni a gázkart mert akkor szaggatva megy. Tehát a karbi biztos koszos. De ezt lehet hogy szerelőre bízom még levenni sem tudom ugy bezsúfolták a váz és motorblokk közé. Amúgy ez egy TDM 850 ha nem mondtam volna.
Nálam meg a did-re panaszkodnak zajos szakaszosan nyulik stb ..... szar itt már minden nekem alegjobban a 532 es rk birta amit németbe vetem ,,ma meg csak Cz használok , szarabb de fele anyiba kerűl
Semmi baj az alkatrészekkel, csak nem a neten kell 5 forintért vásárolni.. Sok idióta, aki elhiszi, hogy az évszázad üzletét köti..
Ez könnyen lehet.