Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerezz egy manualt, abban benne van az uj rugó teljes hossza és a cserehatár is. Ha alatta van akkor csere!
Szép lesz ha kész lesz, de a használójának garantálom a nagy összegű büntetést.
Természetesen lehet bonyolítani, de az full ledes egyedi lámpát jelent, kell egy komplett hátsólámpa szétszedve( érdemes bontóból szerválni egyet)
A villogás variálása pedig a KITT futófény elméletét tudnám elképzelni. A ledek helyének variálása - párhuzamosításával szinte bármi kialakítható. http://www.bsselektronika.hu/i...
Bocs de sokat dolgozok es igy nincs idom valaszolni.
Nos a kapcsolonal a kek az uresjarat vezeteke ami atmegy egy diodan es azutan mar kek/fekete csikkal megy tovabb a muszerfalig. Ahogy mondtam kezd a kapcsolonal majd a muszerfalnal. Mond mit talaltal.
hát a rugókra már én is gondoltam de hogy tudnám megállapítani hogy azok jók vagy sem? elég egy szemét kuplungom van a rugók bele vannak építve így kivenni se tudom. mondjuk nem is próbáltam még
mágnes?:D
rugók jók?
sziasztok
egy olyan problémám lenne hogy a kuplungom nem emel ki normálisan és még csúszik is. a lamellák nem kopottak. valami tipp hogy mi lehet a baja?
a választ előre is köszönöm
Sziasztok nekem az lenne a kérdésem ,hogy a szelephézag állító ellenanya valószínű hogy bele esett a motorblokkba, nem szeretném szétszedetni ha nem muszáj valami ötlet rá?
Hali
Az egypólusu nem jó ,mert a világitás is onnan üzemel:azaz 21/5w
Köszi a jó tanácsot, meg is fogadom! Sajnos volt már dolgom kóklerrel, ezért inkább magam csinálom amit tudok. Az olajcsere, teló felújítás, stb simán ment, és az ilyen típusú dolgok, de pl. a hajtáshoz nem nyúlnék mert nincs gyakorlatom benne...
Hali van egy Árpi nevezetű ürge Zircen lakik neki volt Nexus 500 biztos ajánlani fogják de hozzá ne vidd még véletlen se mert úgy megszopat hogy csak lesel, tapasztalatból mondom kerüld el a csávót.
Sziasztok !

Akkumulátor nélkül új feszültségszabályzó csere után 3.7v (előtte a régivel 0,5V)feszültséget mértem.Aksi berakása után 14,4V .Szerelőm szerint ha nincs benne az aksi azt érzékeli a a motor és kevesebb feszültséget ad.Valóban igy lehet/van ?Tekercsektől jövő feszültség 25V váltó. Suzuki an 125
Sziasztok!
Veszprém környékéről van valaki, aki konyít a Gilera Nexus 500-hoz?
Nemrégiben hozzájutottam a vörös ördöghöz, nagyon szép-jó, de megmutatnám olyannak, aki vágja a nagyrobogók rejtelmeit. Szimpla átnézés, megszakértés, jó tanács kellene. Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele, előélete ismert, de azért hátha van mit szervizelni rajta.
Nem merem "szakszervizbe" vinni, mert noha 18ezer km van csak benne, biztos blokkcserét javasolnának indulóra... Ismerem az itteni boltosokat, nyilván nekik is meg kell élni valamiből. Egy volt/jelenlegi tulaj telefonszáma is üdvözítő lenne számomra, tehát ha olvassa valaki a postot, akkor kérem ne fogja magát vissza attól, hogy megadja a számát. :-) Előre is köszönöm, az építő hsz-eket pedig szívesen fogadom!
Laci
Oh, ha ennyire egyszerű, akkor belevihetünk valami egyedit is ?
Mennyire bonyolítaná meg a dolgot, ha a tompított simán működik, de ha fékezek akkor egy meghatározott alakban, vagy sorrendben pulzáljanak a ledek ?
Te csak ne másolgassad az én ötleteimet
Viccelek, csináld csak nyugodtan Örülök, hogy megtetszett.
Kösz.
Ezt tudom én is Tasi, ezért is hagytam abba többek között, meg már időm sem mint a tenger. Nagyobb dolgokba van most a kis bicskám belevágva, minthogy a motorokkal tudjak kelni, és feküdni.
(Mondjuk soha nem újítottam fel eladásra, magamnak csináltam, meg a kedves barátaimnak némi hálás szóért.)
Banditbiker

lucifer0820 kukac freemail.hu

A srác itt Salzburgan szerel tudtommal, talál közelebb van mint Mo.
Ez a valóság amit leírtál!
Új tag vagyok és rögtön egy kéréssel fordulok hozzátok.
Van egy BMW F650-em és a váltó tengelyemen lekoptak a fogak.Most ki kell cserélni. Németországban élek,itt nagyon drága a javítás.Ezért keresek valakit észak-nyugat Magyarországon,aki ezt elvállalja nekem!
Előre is köszönöm.
a probléma azzal van , hogy veszel egy x,y motort pl. t /1 papiral rendszám élö tulaj stb ......

elkezded fel ujitani aaaa.

felni küllő 40
nyereg 20
2 könyök ki ki durano 80
2 muft 2 tartó 2 holandi 15
blokk fel ujit kb 40-70 ig
2 gumi 25
gumi alkatrészek , térd gumi ,bowdenek 20
tengelyek ,csavarok , csilag , kormány, berugó, fék kulcsok telok stb
cromozása 40 -60
dobok , takarok stb polirozása 15-20
homok fujás ,alap, fény . matrica ,csik lakk 100

vezeték, megszakito ,stb ............ ?

hol tartunk ? 400 -450 + maga a motor 100-150 + a benzin + a saját munka stb stb

hol tartunk , 700 000 ft DE szép lett !

menyit ér ? max 350 - 400 ha minden eredeti nem kockás a könyök nem idegen a sárvédő nem p/10 a benzincsap stb

EZ csak a szarházi börzés kereskedöknek pénz ...

ENNYI
Bocs hogy bele ugatok, de nekem 12V 10W-os izzók vannak az irányjelzőkben.
Oh, néha nekem is sikerülhet egyszer egyszer aranyat köpni!
Nem reagáltál semmit a felvetéseimre a katana fejidommal kapcsolatban, vagy kellőképpen sikerült elijeszteni?