Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zx600j

Gyújtás vezérlőbe miért megy be a km/h jeladónak a jele?
5let?Tapasztalat?(itt agyalok rajta, utálom ha látok valamit és nem értem)
Most tűnt fel a kapcsrajzon, hogy épp lesem a jeladókörül mit mérjek, mivel valami kontaktos.

Ősmagyar a km/h óra, hun mér, hun nem :P
drága és drága ... ja és nem csinálnak meg mindent már dolgoztam utánuk ... de visszont csili villi az van .... ja és még egy gondolat ............ kurva drága ... lassoval fogják a madarakat ,, meg az ablak is mindig nyitva , hátha be repül a .......
Közben találtam egy táblázatot.A Kawára 12ezrenként írja elő....
Voltatok már ott?
És?
hali.egy kis segitség kellene.ma délután mentem egy karikát,és egyszer csak iszonyatos hangok jöttek az elsö fék felöl.olyan mintha beakadt volna valami a tárcsa és a fékbetét közé.megnéztem,de semmi rendelleneset nem láttam.lassan hazagurultam(elsö féket nem használva,közbe a elhallgatott).itthon leszedtem a féknyerget,a fékbetétek jók.talán az egyik dugattyú nem müködik megfelelöen.lehetséges hogy ezért jött a zaj?ha esetleg valakinek volt már hasonló...köszönöm.
Sziasztok!
Karbiszinkront milyen gyakran szoktatok ellenőrizni?Én a beállítás után 10ezret mentem./GPZ500S/Nincs semmi baj,megy is jól fogyaszt a gép,de most készülök egy hosszabb túrára.Nem árt ellenőrizni,vagy ami jó,ahhoz nem nyúlunk?
sőt turbónyomást is vagy keréknyomást esetleg fekvenyomást de lehet olajnyomás vagy légnyomás is ... errefele nagy a légnyomás lehet eső lesz megpergetem én is motorom
Főleg hogy valószínűleg üzemanyagnyomást mér....
A zárlatos akksival ki fogod nyírni a fesszabályzót. Vidd vissza és cseréljék ki.
neharagudj már de mi ez ? kerékfújó kompresszor manométere ? mert akkor kicsit kopott már benne a dugesz
Valaki esetleg még valamit ehez?----
Helló. Nézzétek meg a videót hátha láttatok már ilyet
Nagy mesterek vannak ott
Ez nem suzuki...
most mi ebben a nagy dolog ? lehet van 2-3 szuperszerelőjük vagy van egy mókus aki tudja az összes szuperszerelő telószámát :)))) javító
"akármi is a baja megcsinálják" Látom az arcuk az megvan....
Én azért előtte mennék pár karikát felkötött oldaltámasszal...
Köszönöm.
Az eredményre lennék majd kíváncsi, hogy majd másnak is segíteni tudjak, ha kell.
Tisztelt elektro-motor felhasználó!

Köszönöm, hogy "szíveden viseled" a sorsom, illetve a bajom. Végül is nem voltam ma az ago-nál, mert többen is azt mondták, hogy ne kísérletezgessek, menjek egyből Esztergomba a Pro-tech Kft.-hez (remélem jól írtam). Velük beszéltem azt mondták, hogy akármi is a baja megcsinálják, holnap kell időpontot kérnem, így valószínű, hogy jövő héten viszem. Addig is nyűzöm a vasat! Ha bármi infó, fejlemény van tájékoztatlak.
Sajnos a fesszab es a generator minden motornal gyenge pont nem csak a tiednel. Ha viszont erosebbre tekercselteted akkor valoszinuleg tovabb vagy orokke mukodni fog.
Először egy bontottat nézek, és ha tudom, akkor a régit megjavittatom és tudom hogy lesz egy tartalék :) Sajnos tipus betegség a generátor ezeknél
Ha csak a tekercs egett le akkor tekercseltetni lehet. Erosebbre is. Ha serult es cserelned kell akkor eBay egy lehetoseg.
Sziasztok!
Valaki nem tud egy bontott generátort cbr 929rr-be? Az egész országban nem találok
Örülnék , ha sikerülne, ha mégsem, és úgy határozol, hogy jössz, akkor írj egy e-mailt! Adatlapomon megtalálod.