Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ez mit jelent ? nem lehet megoldani sehogy vagy mi? nem is eredeti gyujtás?
Ez egy inverteres gyula, ezen csak töltőtekercsek vannak meg egy jeladó (az a fekete kis basz)
sajnos nem sikerült megoldanom a CDI-s Dolgot. Leszedtem a lendkereket hogy megnézzem a kábeleket, és hát megint csak egy elég érdekes dolog tárult a szemem elé össze vissza volt forrasztgatva minden kábel. Most megnéztem, van 2 fekete 1 piros és 1 fehér. Valaki megtudná mondani hogy melyik melyik? Kerestem AM6 gyujtást de azokon fehér piros zöld és sárga kábel van. Még annyi hogy elég érdekesnek tartom hogy a tekercselésekről csak 2 kábel jön a fekete és a fehér. A másik fekete-piros pedig gondolom az időzítő. Bekarikáztam pirossal a 2. képen ott van egy üres foglalat, onnan nem kellene egy kábelnek jönni?
Valaki legyen szíves segitsen mert már nem tudom mi lehet.

Még annyi hogy az az igen okos ember aki ezt az egész kokányolást csinálta az időzítő piros kábeljét a tekercs fekete kábeljére forrasztotta.
sunyi vagy vazzeg, de ez jó dolog
várni és figyelni
nekem van olyan 30+ éves sérelmem is amit még mindig nem felejtettem el
hátha sikerül a bosszúúúúúúú.......
De azert figyelted nem? Turelmesen vartam es vartam es vartam.
Jóvanmán....
Hali azt akarom kérdezni hogy van valakinek 50es hengerrel, sport kipuval f12-je, ami 17.5-s karbival van szerelve? Ha igen akkor milyen főfúvóka van benne?
Az XJ-n nincs CDI. Csak hogy visszaadjam a LED-et.
Gyertya, kábel, trafó, cdi, szelephézag, stb-stb...
az egyik henger nem működik, xj600 1995. hibalehetőségek?
Soha nem fogják megunni!
Meghát a munkahelyen is azt mondják ha egyszer hibázol, hogy nem kötelező itt dolgozni. Az indiánoknak hány esélyt kell még adni? Nem kötelező élni....
De csak elfogynának egyszer. Lőszerre inkább költenék, mint a felzárkóztatásukra...
Nagyon nem hatékony megoldás. A pestis sokkal jobb lenne! Az biztos! Radikális átnevelés nélkül szart sem ér azt egész.
És mi lenne ha én szedném le az indiánokat az ablakból (AK-47)? Azé mán csak nem büntetnek meg, ha leirtom a kártevőket....
Én ezért vágtam ki két cseresznyefát. Én permeteztem metszettem, és mikor mentem, hogy leszedem, akkor már szedték!
A Tüzép telepen veszel bazalt gyapotot! Aztán tömöd!
De tulajdonképpen kivágom én azt a három fát ami az utcán van. Ha én nem eszek a cigány se fog, az kurvaisten. Csakhát anyám szegény ragaszkodna a fákhoz. Én permetezem, gondozom, kerülgetem fűvágáskor, a retkes indián meg odajön és leszedi?! Lehet hogy jobb is hogy nem kaptam el a tettest.....
Szeretikatiameggyet.... Csak azt nem értem, hogy miért nem akkor jön lopni, ha otthon vagyok?! Jah, merthogy ismernek már....
a faluban meszesvízzel permeteztek tavaly egy portán... következő héten hasmenéssel két família ült a dokinál
Egy kipufogó gyapotot áruló boltban.
A cigányok nálatok is lopják a meggyet? Mégpedig ládába bazdmeg. A kurva anyjukat ezeknek a "rejtett erőforrásoknak". Jah bocs, hogy ez nem a kuruc info...
te jóóó isten !
Amikor felfelé áll a bütyök. Terheletlen szelepnél kell mérni.