Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy ha jól nézem ezt a féknyerget amit linkeltél nem motorokhoz gyártják hanem személyautókhoz.
Így halvány dugóm sincs mit akartál vele bizonyítani.
A suliban rugdostak a sakkör tagjai vagy direkt felrobbantottak melletted a kémia tagozat gonosz elemei egy szemetest hogy minden embert aki tanul valamiért gyűlölsz?
http://www.pwracing.hu/shop/?p...


olvas ,,,,,okos diplomás ,,,, és anyád is hozd ! ketten csak meg értitek már

és ilyen majmoknak adnak diplomát ,, de szerintem egyikötök nek sincs , hisz még a pofátokat sem meritek mutatni ,,, csak a duma duma duma
a sündisznóké furfangosabb
És akkor most beszélgessünk kicsit a csigák nemi életéről....
A hozzászólásod tartalmának körülbelül negyedével értek egyet. A hozzászólás indíttatásával és fő gondolatával legkisebb mértékben sem. A stílusával szintén nem.
a felhasznált surlodo anyagok miatt jobb , a kisebb hő termelés engedi a hidralika i nyomás emelését enyi semmi tőbb .................. csak a diplomás okos faszok még a katiba is bele beszélik a gyereket
Amig ti itt osztotátok egy másnak az észt meg asok diplomát én szerelgetem gigszer lacinak ,,, meg be inditotam egy nem müködö 1962 r 45 -őst

én abban látom a problémát ,hogy a nagy okos diplomások és a motor hoz full hülyék csak megint pofáznak egy olyan dologrol amit olvastak egy könyvben ... és el is hiték ami oda van irva
mert egész életükben ezt csinálják be menek az iskolába tanulnak valamit amit tanitanak nekik és ha ki járták az egyetemet már ök okosok is és jobban tudják mert az ott a cikben így - meg ugy van írva
fék nyerget még csak képen látak , de tudják és kész ..

etzt nevelik beléjük az egyetemen meg tanitják öket ingyen élni .................. ezen a véleményemen nem változtatok rajta az elmult évek tapasztalata

aztán a.. tudásal elöre megyünk meg az huzz ki minket a szarból ....
hát- ja látjuk az elmult 20-25 évet , meg tanulni meg tanulni

egy motor szerelö folyamatosan tanul mivel maga a teknika folyamatosan változik , egy re szarab és elbobhatóbb termékeket terveznek nekünk , bele kergetnek ebbe ,hogy szükség legyen rájuk !


most megy rossz irányba a világ mert munka nélkül pénzt lehet keresni ... mert a fiatalok csak vannak és drogoznak az egyetemisták 74 % alkoholista és itt van ez a csuda nagy szabatság 14 éves gyerekek ütik a szűlöket a tanárokat , mindenki mindent tud mert van rola papirja és el is hiszi ,hogy tudja mert olyan buta ....

a tudás öli ki az emberiséget a nagy tudás

itt megy a vita a fék ről ... mindenki munka nélküli .. vagy mindenki ki vette aszabiját ..... NEM ! VAN TUDÁS ÉS AKKOR MÁR .. NEKEM NEM KELL DOLGOZNI

Mert ahogy mondták csak jol kell a munkárol beszélni az már elég eg y tanult embernek mint vezérünk a gáton
http://www.sportmotor.hu/motor...
Tőle nem tudod meg, mert ő sem tudja. A többiek leírták.
de akkor mitől vagy miben jobb? most már tényleg érdekelne
Persze.

Most rákaptam a Continuum-ra.

Ledaráltam az 1 évadot.Jön a 2.
ájfon meg ilyen sokszázezres izék, jó tényleg sokat tudnak ,csak sajnos ezzel inkább jasszolnak a kis fácánok, nem rendesen használják...

pedig valamikor a '90 évek második felében amikor egy ismerősnek az 560 SEL -jében egy ilyen virított a műszerfalon az minden mai ájfonos akárminél nagyobb presztizs volt.. a régi szép idők..
elég sokmindent ;)
pl a youtube fullon van ingyenes filmekkel
de pl az indavideón van legálisan nézhető magyar filmekből is egy hegynyi
Kellő méretű memória, és videó lejátszó funkció. De ezek már alapból mennek a mai telefonokon.
Ingyenesen tudsz vele filmet nézni?
Hát.........a 6210-essel nem tudtam a budin divix filmet nézni....................bezzeg az xperiával.
Pedig telefonálni azzal is lehetett! De kell valami "indok" , hogy el lehessen adni az újabb szrt!
Nagyjából így gondolom. A radiális jobb. De nem attól, hogy radiális. Szerintem.

De még tévedhetek, csak senki nem győzött meg.
Nincs is olyanom...
Persze.
Mindíg az öregebb kutya sexuál.

Amúgy egyre ritkábbak.

CBR600 F4-en és SV 1000-en láttam igazából viszonylag sportos gépen 4 dugós nem radiálist legutóbbi időkben.
Akkor úgy néz ki lecso nyert.