Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy kihagytad valameik alátétet vagy rosszul raktad össze
Sziasztok
Problémám lenne egy 125 2T motornak a kuplungjával. A tengely amire ráteszem a kuplungkosarat szorul sőt mikor meg is húzom az anyát akkor szinte meg se tudom mozdítani. Mi lehet ennek az oka?
A választ előre is köszönöm :)
Hali!
Valaki meg tudja mondani,hogy 3kj minarelli esetében mi azaz indító rugó?Az megegyezik a kontraszt rugóval?Mi a gyári színe a rugónak?Frissen fúrt 50cm3 motorba normális közlekedéshez melyik szín javasolt?Esetleg picit sportosabb indulás nem árt? .előre köszönöm a választ...
Nagyon szépen köszönöm, nézem az ábrákat! kép az egyenlőre nincs csak amikor szétszedtem akkorról:(
Szia itt a manuál: Kawasaki-KZ500-550-GPZ-ZX-550-79-85
91. oldal ellenőrizd szerintem a vezérműtengelyek állását a lánc szemek száma szerint kell beállítani, persze a főtengelyt legelőször jelre állítani, érdemes lenne végig olvasni az egészet akkor meg lesz a kép, sajnos angolul van csak de képek alapján érthető.
Jesszus. Nem zarnak a szelepek. Szelephezagok? Vezerlest megegyszer ellenorizd. Fotot is mellekelhetsz hogy allnak a jelzesek. Szelepek lehet nem zarnak jol.
Segítség! sor4es motort szétszedtem, cseréltem gyűrűt, a szelepek be voltak égve megcsináltattam, most összeraktam, és az 1-es hengeren kivűl nincs kompresszió! a 3as 4es henger "visszafelé dolgozik" a karburátorba vissza veri a benzint! mi a probléma? elvileg a vezérlést úgy raktam össze, ahogyan előtte volt :((( aki tud mondojn valami okosat!
Köszi :) Válaszoltam :)
Bizony, ez 6 Voltos!
Hát, ha még 6 voltos...
Ezt vidd autó villanyszerelőhöz. De ha jól emlékszem, a gerjesztésen kell emelni, hogy alacsonyabb fordulaton is töltsön. Abban még a relés feszültségszabályzó van!
mostani árrrrrrrrrrrrr
elég a tetejét cserélni a karbiknak a legtöbb motornál.
Hello. Elso telloba hol es mennyi olajat kell tolteni? ktm exc 2001 es.
Sziasztok.
Az mennyire normális ha a Jawa-om akkor alszik ki a töltés lámpa ha egy adott fordulatszám fölé megy a moci? Köszönöm a segítséget előre is.
12000 ft
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni,hogy a motoromba honnan tudnék szerezni a karburátorhoz úszóház tömítés szettet?
Egy 97 es évjáratú 750 es SRAD-ról lenne szó. Ha valaki tud vmit írjon már. Meg kb mennyibe fog ez fájni nekem. Köszi. Csűűű
Sziasztok motorosok!
Kicsi segitség kellene mert az elektronika nekem kinai de úgy érzem vmi nem klappol a mocin.Remélem valaki tud segiteni.
A kormányon lévő kapcsolókkal nem vagyok tisztában vagy nem jól működik.
A jobb oldali kapcsolón van három állás:
-alapban nem világit semmi,
-első állásban világit a tompitott elől és világit a hátsó lámpa
-harmadik állásban nem válltozik semmi de ha a bal kapcsolót felváltom refire akkor sem a hátsó lámpa nem világit sem a műszerfal csak a refi.Valami kontakt hiba vagy el lehet kötve valami rajta?azt sem tudom hogy van e rajta helyzetjelző fény egyáltalán.
Ha valakinek van runnerja kicsit mogyorózza már el nekem mert nem tiszta melyik állásban hogyan kell működnie!
Előre is köszönöm!
Üdv.
végre egy doktor aki hasznos tanácsokat is ad
3 aszpirin estére és babakakis arcpakolás...
a mellékhatások tekintetében kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét .... csillagvilláskulcs 6 éves kor alatt nem alkalmazható rendeltetésszerűen 3 év alatt meg akár kakis is lehet .... diagnózis dr house ?
Már mindegy volna, ha azt írnád hogy a facomon....
részletek a facémon . ,, vagy a taschner garage ..
A gyújtáselektronikánál legfeljebb fordulatszám korlát lehet.
Lehetséges a gyári karbiból kivenni ,vagy érdemes cserélni egy használt nyitottra? Mennyibe kerülne a Fojtás eltávolítása és persze akkor egy szinkron is.