Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cr9eh-9 ezt adták neki a boltban.
Hali keresem az emberem aki vágja a robogo szerelést :) lenne pár kérdésem.
Honda boltban vette a srác a gyertyákat, "honda piros" dobozban volt.
Nem akarom elhinni hogy hamis gyertyát adtak volna el neki.
Megkérdezem nemsokára tőle, hogy mi a pontos gyertyakódja, lehet én írtam el.
Szemmel láthatóan az iridiumos gyertya amit kivettünk vékony középelektródával rendelkezett, amit beleraktunk az meg normál vastaggal. Ezért is gondolom, hogy az nem iridiumos. De a tévedés jogát fenntartom.
Én vagyok a hibás, hogy hamis gyertyát vett?
te meg ne haragudjjjáááá
de az a gyertya iridiumos amit bele raktatok ,, lehet hamis ,, lehet a nagy izgalomba le esett ,vagy be esett a gyertya alagutba ... oszt az pont elég is neki
Kaptam a motorra (AM6 Mirelli kínai klón) egy Dellorto PHBL 24-t, de nem műxik, pedig a járatai, fúvókái tiszták. Nem megy a torokba a benzin, pedig az úszóházban van... ezzel kapcsolatban kérdeznék:
1) Lehet, hogy alacsony a szint, mert a karbi meg van döntve kicsit előre?
2) Alapos pucolás kéne, hallottam valami "kifőzésről", azt hogy legjobb csinálni? gogléval kerestem, de megoxlanak a vélemények.
figgggyyyellllyyyé mááánn

most hagyd abba az ész osztást mert ki fognak nevetni az embörök őreg létedre , és az nem jó

itt írja a tag ,hogy gyertyát cseréltek ..... gondolom ujat tetek be amit a manual ír ...ergó...........egy új gyertyán ne akkarjál már hézagot állitani ,föleg azon ami a motorba való !

aztán a gyertya kodja ,,,,, ix ergó iridiumos iridiumos gyertyán meg semmit ne akarjál állítani a hézagon ..

És nincs ebbe fika .. híd el ... néha jobb ha az ember nem szol okosat !

amúgy szerintem egy 929 rr en ha jó a gyújtás és az elözö gyertyával hibátlan volt ... akkor a tag hamis gyertyát vet ........
Üdv. Kérdésem az lenne, hogy hogyan kellene felraknom ezt a tárcsát, számít e valamit a forgásirány, mert számomra a képen ábrázolt forgásirány tűnik logikusnak, és a minimum vastagság felirat is így kerül kívülre, viszont ahogy nézegettem képeket, pont fordítva kellene elvileg felrakni. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném!
Mekkora gyertyahézagot állítottatok? Minimum = 08 mm! Próbáljátok meg !
Sziasztok!
Tegnapi nap haverom 929-es cbr-ében kicseréltük a gyertyákat.
Azóta arra panaszkodik, hogy melegen nehezen indul, ha beindul és nem ad egy gázfröccsöt leáll.
NGK CR9EHIX-9 típusú gyertyákat kapott a gép.
Ti mire tippelnétek a leírt tünetekből?
Talán a nem megfelelő (nem iridiumos) gyertya miatt? De a gyári leírásban ajánlják azt a típust amit kapott a moci.
Köszi a válaszokat előre is.
Vaszi
Én legalább akkora elánnal kérdezhetem tőled: Honnan tudod , hogy nem elqrás volt ?
Anyaghiba? Vacak hegesztési varratokat ultrahangoznak, nehogy
lány (repedt, vagy buborékos) legyen! Akkor a 18 000-et pörgőt miért nem?
Szerintem kicsit sem mindegy, hogy valami precízen össze van rakva, és mondjuk anyaghiba miatt szétesik, vagy valami szándékosan össze van gányolva és az esik szét. De persze ha nem akarod megérteni, akkor nem fogod....
pinkmotor hozott az én dt80asomba prox dugót mondjuk az lc2 volt szerintem dugóban tökmindegy
de
a dt80 hoz nincs alapból semmi prox dugó hanem egy beluga nevű robogó dugója egyező méret, és utána azt a két kis ablakot bele kell maratni
Kókányoltak a versenyszerelők....

Na B+! Szétrobbant az a szar versenyblokk!? Milyen szerelők vannak ?!
Sziasztok

Egy kicsi segítséget szeretnék kérni. A VX-emre szertnék egy olajhűtőt szerelni és egy olajhűtő adapterre lenne szükségem csak kicsit belebonyolódtam a méretekbe.
Pontosan milyet keressek hozzá?

előre is köszi
dext
Valaki segítsen már, yamaha dt 80lc hez keresek 55mm-es dugót. Honnan tudnék varázsolni ilyet? Nincs a dugóknak valami összehasonlító katalógusa ? tök mindegy hogy prox wössner vagy akármi csak 55mm-es legyen.
"Nem kellene már befejezni a kókányolást?" De igen. Aki robogót kókányol, az autót is és féket is..... De persze nekem mindegy, csak az ilyen 'járművek' ne az én közelemben legyenek.....
Kókányolt 50ccm robogóval majd megnézlek ha épp egy ifa előtt taknyolsz el.Sőt legyen Barkasz, arra még szarabb féket csinálni...
Nem kellene már befejezni a kókányolást?


1. a motor jármű és többen közlekedünk!
2. kenyeret a péktől és gumit a patikából, ha elesünk és telibe verünk öt kocsit 10gyalogost akkor nem mondhatjuk, hogy "Józsi mondta, úgy dugjunk, hogy kőbányánál kiszállunk...
Sőt plazmaszórással is fel lehet rakatni!
Mert szereti a motort B+! Én sem vagyok híve a mukucsolásnak! De van amikor nincs más. A '70 -es években 350-es jawa főtengelyt hegesztettem fel. Utána 20 évvel még ment a motor! Itt meg a 9000 Ft-os főtengelyt szemrebbenés nélkül keménykrómoznák?
Meg eredeti minden része! Pedig mit kellett dolgoznom, hogy ilyen legyen. És télen is -15° C -ban pöccentésre indul. Benne van egy csomó munkám. De ez még nincs agyon elektronizálva , és karburátoros.
aki a földön jár az úgy vesz motort hogy tudja fenntartani.
aki meg erőn felül vásárol az meg is érdemli