Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt kizárom, mert nem folyamatos durrogás, hanem 1-1 / az is alsó tartományban /, de a végsebességnél sincs semmi gyújtásproblémára utaló jel, csak alul tompább
HELP ! Aki szerelt már simson váltott az segítsen már a váltó fogaskerekei közzé muszáj hézagolót rakni?
Nem nagyon értek hozzá de olyankor szokót durrogni és legyengülni ha a gyújtással probléma van. Egyik cimborámnak a simsonja így volt, hogy ha felmelegedett a motor akkor durrogott egyenletlenül járt.
Üdv az Uraknak !

Tényállás :
2T karburátoros minarelli
Az mitől lehet, hogy kicserélem, vagy kitakarítom az amúgy tiszta légszűrőt és 2-3kilométert újra éles a motor ?
Szépen veszi a legkisebb gázra is a lapot, de ahogy vége ennek a pár kilométernek "bebutul". Kis gázra befullad, nehezebben pörög fel, néha egész kicsit durrog a kipufogó, de ha új filtert rakok bele semmi baja
Most nagyjából minden cserélve lesz rajta a blokköntvényen kívül, de érdekelne a jelenség oka Nagymesterek !
Jól jönne egy profi 2T szerelő is, ha már Lecsó nem válaszol, Motorman92 nem válaszol, Taschner nem válaszol .....

Fáncsi Györgyről van vélemény ?
Eddig nagyon úgy néz ki, hogy hozzá kerül a Tuning.
Jó sok nyomatékkulcsot láthatott az a csavar...
Tasi itt a második képen mit mérsz?
Pontos típus?
Visszakozok. TE VAGY A FÉKEK KIRÁLYA, ÉS ÉN CSAK BEUGATOK ITT. Egyben bocsánatot is kérek azokért, amiket Neked írtam.
Részemről téma lezárva.
Nem távozik. Nézz utána, mennyi az olajcsere mennyiség. Szűrő nélkül, szűrővel, és blokkbontás után. 0,5-0,7 liter is benn marad.
Szerdán, vagy csütörtökön Budapest Angol utca?
Esetleg ha valakinek lenne ilyen szűrőcsavarja Vulcan 1500-hoz,akkor azt nagy köszönettel megvásárolnám.Ennek a szita szerű olajszűrőnek a csavarja a blokkban. Kikönnyített alu szar,ma az olajcserénél ügyesen és gyorsan beletört.
Köszönöm szépen
Ha mar szerszam...tudja valaki hol rendelhetnek BETA szerszamokat Pesten? Olyan lenne aki kikuldi de nem ismerem az uzleteket.
Sziasztok! Van egy simson s51-esem és egyáltalán nem vált szét szedtem és a léptető villa elvolt görbülve azt kicseréltem meg a rúgókat és azóta se semmi nem váltózott. A húzóéktengely az pedig folyamatosan beragad! Help Előre is köszönőm!
Ezt tudom én is.
Viszont jó régóta megvan.És hátsó kerék,első kerék meg hasonlók 60-110 Nm-ére simán jó.
Nem szakítottam meg semmit és nem is esett szét.
Amit leszedtem csavar fejét azt nélküle tettem.
Persze a deklik 6-10 Nm-ét mással húzom meg.
lehet pontos, de nem fotogén
nekem az asszony ilyen
tudom... nekem van egy drótózót subim .. nagyon pontos
nekem volt egy lengyelpiacos, miután be lett kalibrálva egész jó lett
addig amíg a nej nem cserélt vele kereket.... nem kattintotta át rendesen aztán eltört benne valami kis biszbasz
szóval lehet jó is az olcsó
szerszámból......... van kici -oco semire nem használatos , szerszámra hasolitó ............ ..és van örök darab ... nagy a szorás Zoli !
http://www.profiszerszam.hu/we...
Most nem üveggolyóról van szó
Nem kell javítani.
Azt az minek ? :D fehérneműt tűvel es cernaval kell.javítani nem nyomatekkulcsal :D
Ja................kötögetsz.

Amúgy ahogy olvastam 58500.-

Én Talán 6 rugóért vettem a lidl-ben egy nagyot és 12e ért egy 30 Nm-es kicsit valami szerszámbótban.
ilyen nemigen van, érdemes többet tartani
és ez ugyan lyan pontos 10Nm-nél mint 200Nm- nél ?


megint unatkozok aztán jöttem kötekedni