Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

viszont Józsibácsi !
Van egy csomó jó élettani hatása. Egészségünkre.
hát igen meg a lerakódott salakanyagok távozásához is hozzájárul a félédes jó az édes bor csajoknak való
Én a félédeset szoktam használni , de csakis "orvosi" szempontból, a bélrendszer kifertőtlenítése céljából.
muszáj valami jóféle vörös nem teljesedik ki a tudományos munka bor nélkül
Minek kell a tengő eltörténéséhez bor?
meg kéne.... megheggesztünk egyet 5 kilós kalapáccsal eltörjük van egy kis orosz mikroszkópom és meglessük na de ki hozza a bort ?
Nem mértem a kristályszerkezet átalakulás mélységét..
Sőt, a challanger meg felrobbant! Azért kell lassan szakaszosan hegeszteni nem engedve felmelegedni 200 fok fölé.
garanciával csináltam ha letörik veszek bele újat nem lesz semmi baja hamarabb ütik ki belőle a dugót meg a hajtókart na meg egy 50 esnél nem tépi 100 ló
Milyen mélyen mérve?
csak legyen ép, utána új hajtókar aztán elmegy jó ár évig
de 25 felé már tuti van boltban új főtengely
Nemigazán.
Az acél kristályszerkezet átalakulás megelőzése mián! És nem a varrat hőfoka , hanem a tengelyé.
Több módot nem tudok már kitalálni :)
Ezeket próbáltam:
-akksi rátételnél két gomb nyom, majd addig amíg be nem jön minden
-akksi rátételnél egyenként a gombok
-gyújtás ráadásnál ugyanezek
-gyújtásnál is két gomb
-gyújtásnál egyenként a két gomb: itt a jobb oldali az órát állítja

Nem tudom mit próbáljak még, meg ha találnék erről valami leírást, de igazából azt sem tudom hogy keressem, milyen azonosító alapján
Mutassak hegesztés utáni letört főtengelycsonkot?
tetszik ugye ?
A vas 1800 fok körül olvad. A 200 fokkal nem mész sokra.
Aaaahhhh.
bontó az elég lutri, ha kapok egy ugyan ilyen sz*rt nem megyek vele sokra... de azért köszi
van egy csomó bontó.... valamelyikben csak akad
csináltunk ilyet én heggesztettem fel a volt kollégám meg leesztergálta hogy meddig fog tartani nem lehet tudni majd meglátjuk
tuti! nem a csapággyal van baj azt megtudom szerezni! főtengelyt nem találok hozzá!
nem az enyém a gép, én csak csinálom! megveszi a főtengelyt nincs ezzel baj csak hol találok!
25X47X12 van pl az italmondo-nál biztos 15 vastag ?