Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem értem ezek hol élnek?! Ismerek olyat, dolgozik, és két hónap kell, hogy megvegye a 10 000ft-os alkatrészt. aA2 mm-es galván-króm meg többe kerülne mint az új főtengely. Szálljatok már le a földre B+!
az a lényeg ,hogy meg becsülöd és karban tartod ... és neked örömet szerez ............ hisz ezért csináljuk

a többi le van szarva
Ha leveszem a gyújtást semmit nem "zörög" . Másképp sem.
de mennyibe kerül ? nekem mennyi km-t kell menjek hogy meglegyen ? amit én csináltam az a 50 es gyöszt 100 euróér vették gondolkozzunk már reálisan ne csak elméleti síkon .... tudom mi lenne a fasza jártam már gépműhelybe köszörültetni még azt is amit nem szabad
Nézzél szét hol van csak suzukiból van 6 db 35 év felet ... de van 100 év felet is haerly 1 hengeres , söt triumpf knips 8 -as

és egy sem zörög

nézegesél :https://www.facebook.com/pages...

söt olyan első szériás 1956 tlt hogy csak rá nézel a be rugó kara és be indul , a mákos tésztát meg eszed a blokkjáról
na én is be felyeztem a vetitést
Főleg Vince bácsi Kecskeméten ! a galván sisztembe

ezek tiszta mc gajverek ! lecso nincs mit tenni nyugdijba megyünk
Kösz mindenkinek a segítséget!
El gurult a gyógyszer

én meg nagyon keményet szarok
Akár több mm vastagon is felkeménykrómozzák, ha úgy kéred.
Őt keresd meg: Mecseki Zsolt 20-9189-734
van egy pár ilyen cég , de Tatán van a legfaszább .. jobbat csinálnak mint a gyári
Nem, állítólag van egy cég itt Magyarországon, aki fesszabályzók gyártásával foglalkozik. Valahol olvastam, valamelyik fórumban....de nem tudom, hogy hol....pedig szükségem lenne rájuk.
Boltban?
Üdv!
Nem tudjátok véletlenül hol tudnék utángyártott feszültség szabályzót venni?
Nem a tied de ha azis há ez van.
8-kor értem haza! És nem zörög, csak az első pár fordulaton amig a hidrotőke feltölt!
most pihi van, tegnap pesten voltam kb 350 km előtte meg 270km kanyargózás állatkodás úgyhogy most pihi.
Nem , de pénze sincs hogy normálisan megjavítsa! 9000 Ft nem pénz egy főtengelyért! De van amikor nincs! Annyi sem!
Zörgős...........és mé nem mész vele?
Jó az idő................jelenleg.
felőlem hegeszthetitek, vagy bejön vagy nem

a zörgös honda meg nem sértés volt itt áll garázsban egy 2004es hornet 36000km-el és szól a kuplung csapágya, Zoli szerintem nekem szánta a csörgős hondát
Remélem nálam.
És 4 éves.

Viszont szegény csóri srácnak egy ditekkje van.............na azt nem hinném hogy 28 évesen ingázni fog.