Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

8000Ft. Budapesten átvehető, ingyen posta megoldható.
Köszönöm a tanácsot! Szét szedtem a a motort mert csak az ürest és a 2-est vette be csak és a léptető villa elvolt görbülve kicseréltem + a rugókat kicseréltem és úgy se jó. De láttam hogy 4dik fogaskerék is bele van rakva de a kapcsoló dob pedig 3 sebességes.
Jah a húzóéktengely pedig jobban mozog ha 1 hézagoló nincs benne , ha bele rakom akkor a fokozatokba meg akad és nem mozdul sehogy se
Alsótügörgő, dugó gyűrű felső tügörgö, legalább a hengert jó volna lehuzni megkukkantani mizu.
Mi pénz lenne? Pont most akarok venni.
gyűrűtörés nekem annó a suzukin csörgött az eléggé
Nyomaték kulcs eladó. Van egy új és egy használt is, választhatsz. Klikkes 10-100nm-es.
Mondj olyat ami csörög és nem főtengely meg vízpumpa.
Szerelő azt mondta?! De akkor miért nem oldja meg? Milyen szerelő az ilyen? Az a baj, hogy sem a motort, sem a hangját nem halljuk. Így mit kellene rá mondanunk?
A csapágy megfordult a blokkban és kikezdte a helyét vagy a csapágy belső gyűrűje fordult el a főtengelyen. Lógni lóghat, de nem illik. Zéger gyűrű a főtengelyen nem szokott lenni. Én szétszedném és meglesném mi a gond. Ha szerencséd van, akkor csapágyhiba, ha nem......
A kavicsokon kívül szerinted m lehet a probléma?
Szedje akkor ő ki a kavicsokat!
Szerelő mondta ezt a dumát,nem én találtam ki!
Szedd ki a kaicsokat
Nem sokat De mérni mindenképp kell.
Sziasztok. Aprilia sr factory ditechem van,piaggio blokkos.
Beindulás után kicsivel,csörögni kezd.Viszont ha már meleg nem lehet hallani.a. csörgés,vagy rezonálás a gyujtás odaláról jön.lyan mint ha kavicsok csörgedeznének benne.Szerelő, az mondta nem főtengely csapágy,sem vízpumpa.Tudnátok nekem ebben segíteni? Udv: Attila.
Mérni kellene, sokat!
A csapágy maga semmiképp. De lehet hézagolási probléma, netán zeeger gyűrű törés, hiány.
A kérdés nem hülye, mert néhány gyujtáskapcsoló több érintkezős, és nem törvényszerű hogy ha vlágit a műszerfalon minden szar, akkor van áram is mindenhol.
A gyújtás kapcsoló átad?
azt már valaki ki iktatta
de kösz szépen
sztender.......... bocs
oldal sztendek kapcsolo ....
üdv rieju 50 4t robogóval szivok már 1 hete már mindent kicsréltem gy alaplap trafó cdi és nincs szikra ha valaki tudna segiteni nagyon megköszönném nekem már nincs több ötletem köszönöm előre is üdv Gyuri
Jani ! én így csinálom .. tudod különc vagyok
265 km meg volt Mány - Győr ... most nyugott vagyok