Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Képzeld el, hogy nem húzza el. És akkor mi van?
Nem tudom hol éltek? De van akinek munkába járó motor ez, mert ha nincs ez sem, akkor gyalog megy , vagy biciklivel.
Az én "zörgős" hondám 28. éves! Megnézném a ti majdnem új motorotok hol lesz ennyi idősen?!
jólvan na attól még elhúzhatja a hegesztés, nem ? csapágyat szétverheti, eltörhet akár még egy földrengést is okozhat amúgy meg 100ccm-ről van szó

Én ki trollkodtam magam mára, igazad volt ez egy kis motor itt nem számít a hegesztés. Viszlát!
nem tesz jót mert biztos melege van és izzad olyankor de ha eljárkál vele a manus egy jó ideig nem tök mindegy ?
Kb. annyira mint a hidegen felnyomott csapágy.
B+, egy 50 köbcentis főtengelyéről van szó! Nem 100 kW -ok mennek rajta?!
rendben, rápréselték pl de jót tesz annak a főtengelynek ha heGesztjük ? Ez itt a kérdés nem az hogy miért forgott el
Nem tudok olyat elképzelni, hogy egy csapágy amit olajfürdőben felmelegítve tettek fel , megforogjon a tengelyen! Még nem láttam , pedig volt a kezemben széttört golyókosárral is. És nem a belsőgyűrű forgott el!

Megy mint a saffhausen.
Már mikor a gyujtáskapcsoló vezetzékét el nem baxom.
és 1 g-vel tényleg nem húzza alá igazad van hegesszük azt a főtengelyt
A tiéden már kikísérletezted?
neked is van egy zörgős hondád ?
Én meg azt amikor a Hegggesszük"-et három "G" vel írod" Egy is elég.
Hát ha elhozod én garantáltan megoldom hogy sluszkulcs nélkül is zörögjön.
Nem zörög"! Kiveszem a sluszkulcsot és egy hang sincs! Gondoltam is, hogy majd elviszem hozzád
ennek baja van azért zörög nem azért mert gyárilag hibás na jó ez vicc volt csak
Nalátod..................fujtál az SV-kre hogy csak zörgősek vannak.
most az hogy ki mit csinált vele régen az egy dolog, lehet hogy rákalapálta de lehet hogy teljesen szakszerűen lett összerakva a motor csak közbejött ez az, nem tudjuk mi volt az előélet. Heggesszük vagy ne heggesszük, én tuti nem heggeszteném és kókány munkának tartom ha egy főtengelyt heggeszt valaki
még mindig zörög addig fog is amíg szét nem esik
Gondolom az eredeti csapágy is azért forgott meg a főtengelyen mert izzásig hevítette valami "szerelő" hogy illesztve legyen ?
Azt tom hogy vót egy festékhibás zörgős hondája.
Ki volt töltve de mivel a sportmotor.hu színvonala már sehol sincs szépen letöröltem mindent, nevem lakcímem nemrég még kint volt, azt is töröltem
Gondolom az adatlapodat is izzásig. Azért van kitöltve tökig.-
természetesen izzásig lánggal kicsit odakormolok neki, szereti
Igen, meg görbe vázú, elhajlott első teleszkópszárral, a fékpofákat tartó tüske dróttal biztosítva, stb stb...!
Te hány fokra melegíted a csapágyat, mikor felteszed?