Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csapágy vagy olajhiány.
pedig biztos vagyok benne, jártam is így, és tudom is miért
de nem mondom el mert egyrészt genya vagyok, másrészt meg majd megmutatják
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Vettem egy robogót TBG R50X és gyorsításkor fura búgó hangja van a hátsó kerék felől jön, Kb. 30km/h-nál kezdi el. Talán valamelyik csapágy lenne? 3000km van benne.
kezdhetsz gyakorolni a gépelésre
Megint kezdődik a "Ki ha én nem - Kiskakas a szemétdombon" című előadás....
Tehát nem marad a blokkban semmi belőle?
Közelében sem voltál még fékbetétcserének, nyilván. Nem próbálom elmagyarázni, reménytelen. Helyette ajánlok egy fogadást. Egy vadiúj motoron előidézem neked, hogy nem tudod visszanyomni a dugattyúkat, mert nem fér el a fékfolyadék. "Nyitott" a rendszer nyilván, és mégis.
A vesztes fél pedig leírja ide csupa nagybetűvel, hogy a fékekhez nem ért, csak belekibicel a témába, a másik fél pedig a nyagykirály.

Állod?
Igen az is lehet, de valamennyit tud mozgatni rajta, főleg ha írta is, hogy levegős.
Azt nem tudom mi van benne. Vagy vákumcsap vagy ac. De attól függetlenül ha nem zár, akkor a benzin visszamegy a tankba. Hosszabb állás után így nehezebben indítható a masina.
ezt a valvo-t elvileg a régi olajhoz kell keverni és csak simán megjáratni leengedni.
nem szerelés de hátha van vasas szaki
van egy 20as 1mm falú cső (belső átmérő 18mm)
melegítéssel mennyit tud tágulni?
olyan 600 fokig fel tudom melegíteni
Egyébként az áteresztő csavar alatt a fékcső csavarjára gondoltál?
Azok a dugattyúk SOHA nem fognak egyszer menni.
Tipikus: Utánfutón szállítva nekinyomják a tárcsát a futó oldalfalának.... vagy gumizáskor rányomnak...
Azzal fogom kezdeni. De a nyereg sem lehet 100-as, mind 4 dugattyú külön jár... Az új betét 1200km után már kezd féloldalas lenni.
Előtte teszteld le visszafelé, s zárd ki, hogy hol a hiba.
Feleslegesen ne bonts meg dolgokat.
Köszönöm.
Akkor kiórázzuk, mese nincs.....
Csak számomra rejtély, hogy mi történhetett vele....
Arra, hogy vegyek új motort és akkor jó lesz? Megfontolom A viccet félretéve a kar rávaló, gyári. HA szétszedem arra a kis furatra ránézek, köszi a választ!
Pont nemrég jártam így. A tárcsa belső része ütött. Indikátoróra mutatta meg.
Hattööö, ha nem fér el több fékfolyadék fenn... mondhatnánk hogy úgy viselkedik mint egy zárt rendszer...
lecsóbá:
Egy kérdés:
Hallottál már olyat, hogy úszóágyazású 320-as féktárcsa üt?
60%-os eltérést mutat a padon, szemrevételezéssel hiba nincs rajta, nincs elfékezve, nagyon minimális a súrlódási különbség a betéteknél.
Előbb elfelejtettem. Piaggio blokkos.
Aprilia sr factory ditech-em van.A gyujtástól csörgedező hangot lehet hallani.
Mi lehet ez? Amúgy nagyon jo a moci.
Üdv :Attila.
A javaslatomra valami reakció?