Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dikk More! Ki kérdezett?
Sziasztok valaki el tudná nekem magyarázni a gyertyahézagolás menetét lépésről lépésre hogy mi a teendő mit kell rajta nézni ?
Tankmérő probléma !

Kiszereltem a tankból a potméteres mérőt. Csak tele tankot mutat, azaz ahonnan indul a kis fémszám tekercselése. A többi részen nem méri az állást. Nem tudom mi baja lehet
Hali!
Köszi, hogy segitessz, bizom én is abban, hogy Honda Lead-hez való alkatrészek ezek, csak akkor nem értem, hogy miért van a henger, és a forgattyúsház között 1-2mm-er eltérés, azaz belátni a blokkba :S
A képek lapján honda lead és a henger is rávaló. Valószínűleg a dugó nem belevaló vagy a hajtókart mókolták. Inkább az előbbire szavazok....
Hülye kérdés, de ahogy nézem ezek a motor adatai

Motorszáma :1023920 HF01
Alvázszáma: AF01 1213390

Kérdés, ebből kiderül valami? alvázból valószinüleg annyi, hogy Af01-es Honda, nah de akkor a motornál mi az a HF01? :S
Szerintetek?Amugy már irtam kereskedésnek is lakamotó!
Szivesen!
már megadtam olvass vissza 1 kicsit
És elektro...a te segitségedet is rettentően köszönöm, örülök, hogy próbáltok segiteni nekem, és sajnálom, ha néha hülyeséget irók, de már kikészit ez a ,,nemtudom milyen blokkos" robogó :D
Teljesen igazad van, sajnálom, én tudod nem gondoltam ilyenre!
A segitségedet mindenképpen igénybe venném, mert tényleg közel laksz, csak jelenleg nincs autóm,majd jövöhét közepétől ismét lesz.

Esetleg addig egy elérhetőséget, ha adnál!
Hálás köszönetem!
Én nem szereléssel foglalkozom, csak gépésztechnikus vagyok. A magam Honda CBX-ét stb. magam javítom. A Lakamoto tapolcai. Személyesen is bemehetsz.
10 km van köztünk felajánlottam a segitséget ha nem kell akkor szenvedj
Ne haragudj én is szervizben dolgozom és most szezonban nincs idő a barkácsolók hülyeségeivel foglalkozni mikor ezer a dolog
Hát, kereskedésről csak annyit, hogy irtam nekik mailt, és még csak válaszra sem méltattak :S
igy van vagy GYŐR REÁL MOTOR
Pl. a Honda Lakamoto-nak.
Keress rajta valami azonosítót!
keresel rajt 1 olyan alkatrészt aminek gyári a cikkszáma és telefonálsz 1 honda szervizben bemondod a cikkszámot és már be is azonositják ha segitőkészek
Hogy tudnám kideriteni, hogy milyen blokk ez?
És igy kép alapján, tudna valaki segiteni, hogy mlyen blokk lehet ez?
üdv hozd el Szentgálra a doktorbácsihoz 06204264935 üdv Gyuri
Aprilia sr factory di-tech em van.
Hidegen kicsit csörgősebb,mondják az injektor miatt.
Viszont melegen is lehet hallni benne csörgést néha,minden szerelő azt mondja ez természetes gyönyörű a hangja.A jobb oldalröl jón a hang a gyújtás forgórészébòl.
Egy szerelő azt mondta a fórgó részben a gyujtás érzékelő csörgedezik......
Mi lehet a probléma? Piaggio blokkos,amúgy hibátlanul megy.
Üdv: Attila.
Berúgatnám!
Tedd a blokkot a táskádba aztán ülj motorra, és gyere le! Mail.