Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mérni kell, milyen áramfogyasztás van a gép álló-kikapcsolt helyzetében. Ezt táv-ráolvasással nem lehet megoldani.
Kis segítséget kérnék. Mi szívhatja le az akksimat? Állóhelyben 1 nap alatt. Uj akksit kapott, generátor rendesen tölt, fesszab is jó. Ötleteket várok.
Má csak gondolsz rá?
Én speciel a b@szásra, de hogy jön ez most ide?
Én a központi italelosztóra gondoltam!
latom sok itt a vicces ember.... vajon mire gondolok egy motoros forumon...
Én meg központi zárra....
kozponti teleszkopra gondoltam......
Többen is foglalkoznak központi fűtéssel a lakóhelyeden. Nézd! Biztosan felújítja valaki.
tud valaki békéscsaba kornyeken olyan helyet ahol felujitanak a kozpontimat?
Innen ugy nez ki hogy el lett rakva a vezerles es a szivo szelepek beleertek a dugattyukba. Igy sajna szelepeket kell cserelned mind ami el van gorbulve.
Keress hozzá bontott alkatrészt és egy szakkönyvet! Alapvető dolgokkal nem baj, ha tisztában leszel. vagy egy közeli hozzáértőt!
nem indul be, csak tolásra
nem kell szerelő:) ... nem akarok rá nagy pénzt költeni, igazából nekem ez csak hobbinak van, mert szeretek bütykölni , motorokkal foglalkozni szabadidőmben , a motor sem egy hayabusa :) egy régi kawasaki kz 550, olcsón szereztem , papírok nélkül nekem ez csak arra kellene , hogy hébe hóba legyilkoljam az erdőben :) hogy az elvonási tüneteket enyhítse :) míg nem lesz egy normális mocim... köszi a segítséget, infókat!
2mm?
olyant nem is láttam még......
2mm az kurva sok akkor be se indulna
Én gép és villamosipari technikus vagyok, még én is meggondolom mit hogyan! De sok szerencsét! De szerintem mutasd meg hozzáértőnek. Mert ahogy néztem qrva messze laksz innen.
szakács
Húú B+! Egy-két tized lenne, akkor egészen más lenne a leányzó fekvése. Azt még be lehet csiszolni! Lehet új szelepek kellenek. Mi a tanult szakmád?
jah :) háát nem tudom nem mértem, de 1-2mm biztosan van! félkör ívben... hát elég érdekes! de nem mindnél, de csak a szívó résznél
Én a résre gondolok amit a szelep mellett látsz!
sajnos nem tudom,mert én csak szétszedtem, hogy megvizsgáljam a dugattyűt, gyűrűt benne! ami valószinüleg kopott! rendezek hozzá gyűrűket, összeszerelem, és majd ekkor fogok szelephézagot mérni, tudom, hogy fordítva kellett volna , de tényleg csak most ismerekedek vele :) meg azt sem tudtam eddig, hogy pontosan hol kell mérni :)) de most szépen sorban átnyálazok mindent, atomjaira szedem, és addig csinálom mig jó nem lesz! :)
Ha csak tizedmilliméteres , és nincs nagy beégés akkor igen.
Mekkora most a hézag?
irtam mailt! üdv
köszike! te lennél az? üdv!