Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem fog kiesni!
Sziasztok!

Szokott valaki tartósan kukaccal javított gumival közlekedni? Sajnos az 1000 km-t futott gumimba szeget kaptam, ismerős megkukacolta de neten olvasgatva mindenki mást mond a tartós használatáról...
Sziasztok !
A motorom hátsó lengéscsillapítóját szeretném szétszedni
de az alsó sárga részbe nincs menet csak forog ( esetleg lepattintós lenne) vagy felül próbálkozzak szétcsavarni ?
Szétbarmolni nem akarom ezért írok ide hátha itt már szedett szét valaki ilyen fajta lengéscsillapítót...
Sziasztok! xt 550
Miért van az 100× kell hidegen meg rúgni,hogy elinduljon.
karbit kipucoltam nem állítottam rajt semmit.
még a szelepekre gondoltam.egyébként melegen tökéletesen működik. gyertya ujj!
sziasztok.egy kis segítséget szeretnék kérni hátha tudna valaki segíteni.lenne egy honda vf 750 f-es motorunk.kezdetben azt kezdte el csinálni hogy hideg indításnál mindig egyre nekezebben akart beindulni.most pedig akartuk indítani,de nem indult.benzint kap,és valamekkora szikra is van,de nem indul a moci.esetleg valaki tudna-e segíteni hogy mi lehet a hiba okozója?nagyon megköszönném
Arra gondoltam, hogy egyszerűbb kivenni a blokkot oldalra fordítani és úgy beáztatni csavarlazítóba vagy petroleumba a kerék és a tengely találkozását.
Vannak kivételek Pl ő Holnap már mehetek is átszerelni
ilyenek ezek a ktm tulajok
10 km-re van egy. írtam neki, de még nem válaszolt
A gyújtótrafó meg elvileg azonos a DRZ-vel, azt lehet holnap tudok szerezni/próbálni
be kell dugni a kipufogót hogy a kismanó nem tudjon bebújni
nincs ot a közelben egy típusazonos műszer? trafót cdi-t ki lehetne próbálni benne
gyári amúgy, ezzel is ment jól.. semmi variálgatás nem történt a jó és a rossz állapot közt. délután letettem jó volt, 2 nap múlva reggel már nehezen indult, és elkezdte a vacakolást. hozzá sem értem addig valami kismanó piszkálhatta meg
az olaj nem rég lett benne cserélve. a kép nappal készült csak eléggé sötét van a garázsban. már próbáltam azt is hogy kispanolom a bowdent, de az sem segített
Ebből a képből semmi sem látszik. Éjfélkor készült?..... Bovden nem lóg? Olajat cseréltél mostanában?
üdv mindenkinek. nem működik a kuplungom. szétszedtem, de nem találtam semmit ami a gondra utalna. segítenétek nekem? ez egy Aprilia RX 125 küplungja
Ugyanaz minden motornál. Arra kell figyelni hogy helyén legyen minden és hogy ne kalapáld össze a dolgokat.
És gyári-e ez a keverékcsavar? Egy fél napot szo...am egy kínai karbi felújító készlet miatt. Úgy voltam vele hogy kicserélem már a keverékcsavart is. Fél nap után visszaraktam a régit. Összehasonlítva a kettőt, semmi közük nem volt egymáshoz, sem kúpban, sem hosszban....
Jah, hogy az anya már lejött. Akkor jó sok WD-40 és türelem. Ha sehogy sem megy, akkor egy extra méretű lehúzó.
ferivagyok. Köszi a linket,ezt én is megtaláltam,ezért kérdeztem,hogy valakinek nem lenne é elfekvőben,mert bocsánat,de ez rablás amit az alkatrész árakkal művel az I.M. Persze nem ingyen kértem volna,de mindegy.Szép napot . Üdv:"D"
Nézzél A motor és Ő is 2 külön helyen vannak
Akkor lemegyek mingyá, oszt ránézek........
megunta a motorszerelést, kell neki egy kis távolság mert főgyújtaná
nem komálja
A "kéziszerszámod" megvan még? Azt nem a macskák hordják utánad?
Üdv!Az lenne a kérdésem,hogy a 3kj minarelli blokkban (kihajtó rész,kuplung oldal)3 fogaskerék van az egyiken van hézagoló alátét?Hány darab van való rá?Mert kettőt szedtem szét és az egyiken kettő volt a másikban egysem. :-)
Mi van?
Apa máshol nyomja az entert?
Azt hittem melletted fekszik....