Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha a gyújtástekercs jó a jeladó jó gyújtótrafó jó akkor CDI csere én még megnézném hogy nem szakítja a gyújtást az oldallábtartó esetlegesen és már olyat is láttam hogy az a szál amit a gyújtáskapcsoló letestel (fekete fehér általában) szarakodik
szerintem sem olyan hideg a +70 fok a - 30 hoz képest , sőt forró .De ha nem szoltál volna bölcsebb maradtál volna
az a baj hogy fingotok sincs semmiről , de ide fel jártok ész osztani a hozzá szolok , tanács adok 70 -80 % a maga sem tudja mit beszél , csak mondja ., a hozzá értők meg fogják a fejüket

ááááááá nem tépem a szám
csináljátok ugy ahogy akarjátok
Köszönöm a válaszokat. Ennyivel is elörébb vagyok. Holnap megnézem a levegöszüröt, probálok egy uj gyertyát, de a karbit kb 1hete takaritottam, ugyhogy azzal nem lesz gond.
Üdv! Egy kis segítséget kérnék!
Nem tudod esetleg, hogy Honda Dio Zx első telójába mennyi olajat kell önteni? Elöl tárcsa fékes, felül a krómszár!
Előre is
KÖSZÖNÖM!
van szikra de csak egyetlen-egy minden rúgásnál és önindítónál is csak egyet ad az elején aztán vége
Ha van benne aksi ha nincs!
Nem olyan hideg az a 70 fok az én husqvarnám 60 fokra szokott beállni ha terepezek és nyúzom akkor megy fel 70 fokra
Szerintem takarítsd ki a karbit meg a légszűrőt.
Ha úgy se jó próbáld ki másik gyertyával.
90 -95 FOKNAK KÉNE LENNI 70 foknál még hideg és több anyagra lenne szűksége mivel ,hideg a benya keverék egy része ki csapodik a henger falra .. ergó tul sovány keveréked lesz ............

ha a motor hömérséklet emelkedne nem csapodna ki a benzin egy része és megfelelö lenne a benzin /levegő keveréke magasabb fordulaton is
ha meg akkuról sincs .... vezeték szakadás ,trafó, kábel ,pipa
nem eröségem az elektronika ... de volt itt már nálam sok ilyen problémával robogo . csak akkurol ment . ha csak akku bentléte alatt van szikra akkor fesz szabályzó csere
Hahó! Üdv mindenkinek!
Korábban már feltettem ezt a kérdést, de nem kaptam választ. Hátha most sikerrel járok.

Mitöl jár dadogva a motor (MTX 125) még 15-20 perc motorozás után is. Olyan mintha hideg lenne a viz, viszont 70fok körül van. Ha magasabb fordulaton pörgetem, kezd kitisztulni, viszont nem akarom pörgetni, mert még bejáratos. Mi okozhatja ezt? Vatta uj gyertya van benne, nagyon szép szikrával. Lehetséges lenne, hogy a karbin kellene állitani?
aksim az van rendes robogó aksi de szikra nincs
Látom itt is itt vagy :)
Esetleg te tudsz az előbbi kérdésembe segíteni?
Honda Lead 100as 2Ts még a régi 1998as gömbölyített kasznis!
Nincs szikra csak minden rugásnál egy és önindítónál is csak egy
Jeladó tuti jó mert beméretem és a állórész tekercsei is jó ellenállást mutatnak,a gyújtó trafó is jó!
próbáld ki
3 teszós laposelem sorbakötve aztán meg is van a próba akku
taschner te értesz honda rogógókhoz?
Létezik olyan CDI hogy csak akuról megy mert nincs szikrám
köszi előre is
Há micsoda?! A kínai alkatrészek a legjobbak. Kici, óccó....
állitos szelep h .szinkronal .....8 p
korongos szelep h . szinkron .. 12 p
telo szimering csere .. 6 p + szimering
lánc csere + f kerék nitelös ,kapcsos.. 4 p
vezérmü lánc csere nitelös 10. p
karbi sor szét ... puc és össze +0 gyűrű csere + stb csere 8.. p + anyag
generál 10-p töl pl : dt 125 / +anyag 50 -p ig pl: 1200 bandi +anyag -........ blokba csak gyári alkatrészt épitek be, vagy jobbat utángyártott szar taiwani ,chinai ,indiai alkatrészeket nem !
számla . 6 -12 hó gari
Tasi
Végül is nem hülyeség!
Gyertya ki hidegen.
Fecskendőbe benzin, s beprickol a hengerbe.
Gyertya be.
Ha indul egyből, akkor nem műkszik a szívató....
Szia! az mükszik rajt!
Nekem volt kukacom (öö mármint még megvan... de az másik), igaz csak robogóban, de nem engedett és hónapokig használtam.
Szívató?
Valamekkora szikra? Nem jó ez így. Erős kék, csattanó szikra kell. Sárga, löttyedt, hangtalan, sunyi nem jó. Gyertyacsere, szívató ellenőrzése.
Nem manó az, csak egy egér a kipufogóban.
Üdv !
Létezik esetleg itt olyan szerelő, aki nem horror áron is profi munkát végez ? Legyen már szíves egy e-mail címet maga mögött hagyni a közeljövőben. Köszönöm !
gyári nissin 14 mm felujitó első fék , hátsó fék , kuplung 5000 ft +posta