Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

97-es
itt egy pár példa na itt hova tennétek a termosztátot? mert helye nincs
nekem igazándiból csak egy olyan kütyüre van szükségem aki a kerékcsapágyat tudja kiszedni
mélyebben nem akarok belemászni a motorszerelés témába, meguntam az egészet, pedig régebben még szerettem is, most már inkább feldobom a futóra és nézem a tv-t amíg elkészül
a kerékcsapágy ami sűrűn kapitulál, nem bírja a vizes környezetet hiába gumis a porvédő a feltekert gizgazak mellett csak bemegy előbb-utóbb a víz
a komoly henger szettekben egyébként nincs meg a helye sem a termosztátnak
Lenne egy kérdésünk öntöl ön szerint egy high end kategóriás robogóba érdemes beletenni a termosztátot?
motor kerék csapágyat ki huzzunk Ini az simán .... az is van több féle nekem ... ütös és huzzos ez zsákból is huzz .. a kis motortól a zzr 1100 ig használható és nem törik ............... auto csapágyhoz ki ütö készlet kell az nem huzzuk soha
Jó az, ha van. Nélküle is elmennek, de akkor meg takargatni kell a hűtőt, meg árgus szemekkel figyelni a hőfokot...
Metalloglobusnál segítenek, hívd fel őket.
Mikori?
Már mindegy, ezek a tudatomba égtek
persze én tudom a választ ..............

és szerintem én az analfabéta tasi akarlak a helyes utra tériteni

az elözökhöz ..rajtam nem röhög senki ezt hid el csak mindenki hálás mert van hogy napi 4-5 motort csinálok meg sokszor erön felül és nem azt lesem mikor kibe kösek ...

és nekem nem kell reklám ... pici kis nyelv tanár
https://www.facebook.com/pages...
ez ki tudja húzni a kerékcsapágyat?
oké
továbiakban meg kérdezük lecso bácsit ö is nagy 2 /t igaz Jani ?

vajon kell -é termostát
Sziasztok.
Olvasom itt az irásokat és csak lesek.
Nekem anno itt a fiuk elmogyorózták hogy miért kell termosztát én ehhez tartom magam.A túlhűtés tényleg nagy károkat tud okozni igaz a túlmelegedés is mert tapasztaltam de részemről maradok az eredeti megoldásnál.Majd jobban figyelem a motort.Ha túlmelegszik megérzem a szagán egyszerűen más.
Más:
tasi hogy igy ir és helyesirási hibákat ejt ezt már kiveséztük egy régebbi irásban.Ő elmondta hogy miért és én és még páran ezt elfogadtuk és semmi bajunk vele részemről legalább is nincs.
Szerintem nem kéne egymást piszkálni ha már tanácsokat adni nem tudunk.Igy ir és kész semmi bajom vele.
Többet nem belevau részemről.
Üdv mindenkinek.
ne olvazsd .... és nem fáj ...
ez megint egy érthető vélemény de sztem robogó illetve 2t tuningba ne vitázzunk oké? 4thez hülye vagyok azt be vallom de a 2t-t értem 1-2 darab pálya gépet már csináltam szóval inkább ne menjünk bele
Sziasztok! van egy kis problémám: minarelli rv blokkomban elkopott teljesen egy bronz(?) siklócsapágy, és nem találok sehol se olyan helyet ahol újonnan lehetne venni, szóval muszáj csináltatnom. Az a kérdésem hogy ez a csapágy milyen bronzból van? A szekunder tengely lánckerékkel ellentétes oldalon van, folyamatosan olajban fürdik. és ha véletlenül valaki ismerné ennek a csapágynak a méreteit, megköszönném ha leírná mekkora pontosan. köszi szépen
szép testvérem legolább kicsit olvas utána kinek... és kiknek nyomod lehet ,hogy a ovodás barátaid eszik ezt de itt most 50 éves emberekel vitázol ......

akik 30 éve ezt csinálják .. mindenki hibázhat ..-. ha neked jó,hogy magadból csinálsz pancsert

nincs semmi baj ....... a kérdésed -re
szerintem tiszta felesleges 100-200 ezreket szórni ilyen robogo tuningokba .. föleg úgy ,hogy 1000 2000 km nem tudnak el meni és atomjaikra hulanak ... sok ismerösöm van ....simson ,nsr tzr ,stb
egy busa árát szorták már a mák darálojukba ,, és mikor meg menni kéne vele mindig be szarik valami .............

ez az én véleményem
Sziasztok!
Olyanban szeretnék segítséget kérni hogy van egy 600-as SRAD gixxerem és generátorhibás volt+a fesszabályzója is rossz volt.
Újratekercselte egy generátorjavítással foglalkozó fickó aki mikor rákérdeztem hogy milyen kapcsolású a generátor azt mondta hogy csillag volt és arra is tekercselte meg. De néztem a gixxer leírásában meg mindenhol a neten hogy a gsx-r generátorok delta-kapcsolásúak...ha tényleg delta volt és csillagra lett megtekercselve ezzel mi változik majd a töltésével? Használhatom hozzá a gsx-r fesszabályzót vagy más motoré kell majd hozzá? -előre is köszi a segítséget!
Arról nem beszélve hogy némelyik mondat befejezetlen, komplet szó hiányzik belőle hogy értelemmel birjon.
Nem kötekedésképpen kedves taschner, de ha már csinálsz egy weboldalt ahol hirdeted magadat, legalább a helyesírási hibákat nézd már át, mert olyan ordenáré hibákkal van tele, hogy az valami vicc
Tényleg nem kötekedésképpen, de ha valaki beleolvas az irományokba, nem a profizmus fog róla eszébe jutni.

Ha kell inkább küldd el a teljes irományt, aztán kijavitom, mert igy csak kiröhögteted magadat.
innen látszik az inteligenciád :) na én nem vitatkozom senkivel
én ismerem Alonsot ..... és már látam is ... egyszer versenyeztem is , de olyan rég volt ,hogy lehet csak rosszul emlékszem !

pumpa pityu bácsit én is ismerem ....-. nagy király... Rá olvasással tuningol ... olyat még nem látatok