Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mxs
Nem tudok dönteni mi legyen a tcr vagy az mxs a tcr 90cc pillangó+ rotax leömlő az mxs pedig rotax+ power szelep ja és ez robogó :D
Nem rossz :)
ne veszekedjetek gyerekek nem szép dolog !

Ini ........eről a lehuzorol beszéltem ha kell neked 12000 ft ért van ...én még drágában vetem , de nagyon fasza erös

én is tuningolok ford xr3 í turbó 220-230 lora lesz fel huzva és fiestába téve téve 1.6 -1.8 bi -nyomoval

de termostátot azért teszek bele

http://taschnergarage.webnode....
lol én inkább reszelgetem :D valaki Bereczki imit vagy dede pistit esetleg lovas janibácsit (Mami) ismeri? én igen mert velük eggyüt nyomom egy kis vidi mutatóba ott rsw 125 na mi ilyen szarokkal foglalkozunk sztem ti még nem is nagyon hallotatok róla de mind1
robogóval nem versenyzek, öreg vagyok bohócnak
csak annyit mondok hogy össze kellett verni a robesz kipufogókönyökét felére hogy ne menjen olyan veszettül, az asszony félt menni vele
pls mutass egy pár díjat a versenyekröl köszi :)
negyedgázzal is tudja
figyeljetek csa akkor dumáljatok ha 0-100ra 6.2-őt megy a robogótok köszöntem No comment
Ha nincs benne termosztat akkor konnyebb es ezaltal gyorsabb. Nem tudtad?
őőőőőőőőő
vagyis ha a helyén van az a viaszos szar, na akkor nem tunning
már megzavarodok ettől a tunningtól
nem értesz te ehhez
tunning a gép termosztát nélkül meg nem tunning
uristenem

gyerekek ! ez már sok nekem !

szerintem valami cukrász szakmát nézzél magadnak ... és csak jó indulat beszél belölem

ez meg tovább
Nagyon nagy gaz termosztat nelkul jarni. Nehany hozzaszolassal visszabb leirtam miert.
nem
abszolút nem csak télen macerásab a bemelegítés én pl minden tuning motorbol illetve robogóbol 1 jobb a hűtés mivel könnyebben árramlik a hűtő folyadék 2 egy be döglött termosztát miat nekem ne anyázzanak hogy túl melegedett a henger és megragadt ...... szval én mindig ki veszem
az még gyujtásra is utalhat a durranás de ebben az esetben sztem tényleg karbi :)
Köszönöm a választ. Ezekre tippeltem én is, csak nem voltam benne biztos.
Egyébként nagy gáz termosztát nélkül járni?
erre reagáltam ...................... "Kipufogóba való durranás az mindig üzemanyag problémát jelent.
mirol van szo?
vagy sokat kap vagy pedig gyertya
Üdv mindenkinek!
Nagy kinlodások árán sikerült életet lehelni a Honda MTX 125-ösbe. Viszont lenne egy kérdésem.
2perc járatás után olyan forro lett a henger, hogy nem lehetett hozzá nyulni.(vizhütéses) Megnéztem, hogy keringeti-e a vizet. A keringetö müködik, viszont a termosztát nem nyitott ki, igy kivettem. Most már lehet vele mászlálni, de....
Ugy dadog menet közben, mit amikor nincs bemelegitve a motor, és ugy megyünk vele.(hideg vizzel) De a henger meleg, szoval az nem lehet, hogy hideg legyen benne a viz. Akkor vajon miért dadoghat? Mentem vele vagy 3-4km-t hátha, de ugyan ugy dadog.
Nem tudok mire gondolni. Lehet a gyertya állandoan kihagy? Vagy karbi beállitás? Mi lehet a gond?
Valakinek tapasztalat az új team 2-röl? http://www.tuningmatters.com/2...
Feltétlenül írni fogok, bármi is az eredmény!
Elhiheted már én is nagyon szeretném tudni hogy mi lehet a hiba
Rendben. Csak érdekel, hogy beletrafáltam-e...