Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát gyertya pipa,gyertya kápel, trafó, vezetékek, gyújtás kapcsoló, végül pedig gyújtó tekercs. vagy fordítva az egész folyamatot, először le ellenőrzöd,hogy a gyújtó tekercs ad-e áramit,megkeresed a vezetéket és rá kötsz valami mérőt miután ez megvan utána rúgsz párat és figyelsz
Köszi de akkor a teljesítmény marad 62le?
Nah szétborítottam a motort, és lépésről lépésre néztem hogy mi lehet a baja.Benzincsap kipipálva.Benzinszivattyú szintén. Karbi megint kipipálva. Kivettem a gyertyát, megnéztem benzint is kap. Visszadugtam a gyertyát a pipába és megnéztem van-e szikra, és meglepődve tapasztaltam hogy fogtam a gyertyát, és indítottam, és nem baszott földhöz. Nincs szikra. Nah akkor most honnan kezdjem el nézni az elektronika részét ? Jut eszembe a biztosítékokat is kicserélgettem. Egyik ismerősöm azt mondat hogy a vezérműlánc alatt van valami kis jeladó. Az lehet a bűnös ? Vagy mi lehet még a hiba oka ?
üdv mért akarod kiszerelni? nem mükszik? ha benn hagyod sem lessz rosszabb a motor tőle és teszel bele keveréket és gó
Üdv mindenkinek! robogómon a külön olajzást szeretném eltávolítani, és azt szeretném kérdezni hogy a karbira csatlakozó olajcső helyét hogy dugaszoljam, vagy mit rakjak rá hogy ne szívjon falsot stb?
oké bocsi ha tudsz valami okosat segíts neki légyszi!
Igen kikaptam belőle és most állok úgy hogy a hajtás vissza teszem és mehet a helyére! most kb 10000ft de még sok van hátra! szerintem húszba megáll a kölcségem!
Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy van-e köztetek olyan aki ért a gyújtás vezérlő CDI-hez
Hát nem tudom jó helyre írom e de segítség kéne 2001 es honda cbr600f4i fs gép elfordítom a kulcsot rá adom a gyújtást de a kulcs mellet a zöld led villog vagy világít meg valami kattogó hang jön azt mondják az immobiliser a gond lehet ennek valamit csinálni?
ÜDV Gerecse motort keresd szerintem küldenek tuti hogy van nekik
üdv lehet rá világitást de csakis úgy hogy veszel 1 cre alaplapot és lessz rajt villany amugy felejtős üdv GYURI
üdv próbáltam én is de a vége mindig az hogy karbi le és kitakaritani becsületessen ugyhogy csak az jár jól vele aki eladja és zsebrevágja a pénzt
üdv a lendkerék nincs a helyén el sem inditod hülyeséget ne irogass mert potyára szedi szét a motorját
Még azt az egyet nem próbáltam,remélem ott a bibi.A tiéd akkor korlampás? Morini blokkos? Mennyi forintnál jársz eddid? Kivetted hátso kerékkel együtt a blokkot?
Szia! Nekem egy aprilia sr50 di-techem van! Nekem a másik oldalról jött a hang mint ha a varióm csörgött volna, én kezdtem el csinálni ma fogom össze rakni még egyenlőre 10 forintnál járok. A tiednek elektronikus gyújtásos esetleg nincs meglazulva az alaplap, lenkereket nem probáltad még lehúzni és légkulccsal ujra felveretni nem e véletlenül az csörög mert nincs a helyén rendesen?
Hali! Spuri adalék...motorba... 600-as 2001-es karbis 50.000 km és afölött(istentudja hogy hol)? Annyi agyalást hallottam a témában, hogy döntésképtelen vagyok... Jó vagy rossz? Megéri akár egy kicsit is? Vagy semennyire sem? Valakinek tapasztalat? Köszi!
Hellosztok olyan gondom lenne hogy durrog puffog a kipufogom,
Szikra van, gyertya jó, kábelek jól vannak össze kötve, most kapot egy 26 os karbit 75 ös hengerhez ( vas )
nemtudom hogy mi lehet a gond, most vagy a karbin kell állitani vagy pedig a gyújtás v a CDI adta meg magát ?
Szia.mar teszteltem a vizpumpat az is jo.
Pedig nagyon jo szerelonel valtam ma 'de o kizarta a fotengely csapagy hibat.
Nekem a jobb oldalról jön a hang,beindul par masodpercig semmi,majd csörgedezik,mint valami meglazult alatet,vagy agya,de nem mndig.olyan mintha a lendkerék alól jonne.
A tiéd mijen robi,es hgy ,hol kezdodott? Kész van már? Te csináltad?Mennyibe került?Jó lett?
Egy tábla Milka felénk :)
Vigyétek el Csák Noriszhoz, ő megoldja szétszedés nélkül!
Ok köszönöm!
Ha gondolod felrakom a Suzuki Katana ide vonatkozó adatait, abban úgy tudom morini blokk van.
Ha csapágyas akkor igen szét kell húzni a blokkot!
Szia! ne haraguj én sajnos nem nagyon értek a mocikhoz ezért kérek itt fenn segítséget én is., de nagy a valószínűsége hogy főtengely csapágy, abból gondolom az enyém is így kezdődött!
Szia! te esetleg tudsz segíteni? hogy milyen nyomatékkal kell meghúzni?