Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://auto-motor.vatera.hu/mo...

igy nézne ki ősszeszerelve.Esetleg mely webáruházban tudok újjat kapni ? De első sorba ősszeraknám .
Féklámpa kapcsoló ősszerakásában otthon van valaki ? Elv minden alkartésze megvan?! Néha néha nem érintkezett ( hátsó fékbehuzásakor nem inditott ) gondoltam érintkezési hiba , szétszedtem de az istenért sem jövök rá hogyan kéne ősszerakni.Egyszerüen nemértem hogyan lesz meg a fémes kapcsolat( áramkör zárodás).Müködése szerint mikor a féket behuzom az a kis sárga szintü tüske kijebb szuszik de mi fogja belül zárni az áramkört ?
Üdv mindenkinek :) .

Kissé megakadtam a 210-es babszim motorgeneráljában. Minden szép és jó kivéve a bordás szíjat ami olyan feszes hogy folyton kicsúszik a bordás kerék szélére és folyamatosan dörzsöli a kuplungot. Ez a kisebbik gond, a nagyobbik hogy így az új csapágyat is tönkre vágja... Sajnos csak ez az egyfajta szíj kapható az általam ismert boltokban. Tudtok adni tippet hogy hol tudnék beszerezni egy normális szíját?

Előre is köszönöm a segítséget :) .
szerviz csinálta mert nincs gépem hozzá.

Azt tudtam, hogy a szimeringet nem lehet elrontani ( nálatok tanultam én is még anno) de biztos ami biztos elven rákérdeztem.

Az volt a furcsa nekem, hogy inkább szürkés a füst mint kékes és annyira nem érezni az olaj szagot.

Köszönöm még 1X,
Így van, csak abba gondoljatok bele, hogy berakok egy marék gombelemet az akku belseje helyett, a kapcsokon mérhető a tizenakármennyi volt, de attól még nem fog beindítani egy robogót sem.
Ha a szinkron után jelentkezett a probléma, akkor valószínűsíthető, hogy túl dúsra állítottad az alapjárati keveréket. Okozhat az is füstöt.
A szimmeringet nem lehet ezzel elrontani.
koszi megprobalom
Pucold meg az akku saruit.
Ha az akkuban belul a terminal megszakadt akkor attol meg ugyanugy mersz a kapcsokon feszultseget. Viszont mikor terhelesre kapcsolod a megnovelt aram mar nem megy at. A kovetkezot kell tenned. A muszert akaszd az akku terminaljaira majd add ra a gyujtast. Ha ekkor eltunik a feszultseg akkor az akku hibas, ha nem, akkor lepj tovabb mert barhol lehet erintkezesi problema. Hagyd a muszer negativot a negativon es probalkozz a fobizti kornyeken majd igy tovabb. Gyujtaskapcsolo elott majd utan. Majd nezd meg nem e tunik el az aram a negativ terminal es a vaz kozott.
sziasztok,

Motorba beépíthető, Bixenon projectort keresek, 1 db-ot.
(Használt, sérült lámpatestekből, stb.)
Ha esetleg valakinek van, légyszi jelezze!

Előre is köszi: Tomi
12.74 V volt sztem annak jonak kellett volna lenni
az akksit megmértük az jó volt de azert megprobalom majd masikkal is
Első körben egy lemerült aksira...
Hello
Szeretnék egy kis segítséget kérni
k3 gsxr 600 am van mentem vele valamelyik nap és aztan adnám rá a gyujtást se kép se hang, se az üzemanyagszivattyú,semmi ,lampa sem aztan mikor leveszem a gyujtast a fordulatszammérö fel és le kész, jah még az akkumlátor körül valami kattogo hangot is hallottam
mire tippeltek kösz előre is?
ha a dugó mellett mgy fel annak már más tünete is lenne, és nem csak motorfék után jelentkezne...

ha véletlenül az előző gazda tett is volna vmi adalékot az olajba akkor is kellett volna vmi jelnek lenni.
isten éltesen fiatal !
Ma csak 4 motort csináltam olcson és vér profin
http://www.sportmotor.hu/motor...
már nem birom úgy mint húsz éve gyerekek !

Nem hanyagolom a forumot csak rengeteg a javitani való motor

űdv https://www.facebook.com/pages...
Sziasztok!
Tudna valaki piaggio zip 50 2T-hez lletölthető service manualt?
jobb esetben csak szelepszárszimering, rosszabb esetben a dugó mellett megy fel az olaj

egyébként nem lehet szinkronnal elbaszni, kivéve ha céltudatosan egy csavarhúzóval megegyengeted a szimeringet:)
:-) Megvagyok köszönöm,az új meló miatt kicsit más lett az élet,még szokjuk egymást.Amint tudok jelentkezem.
meg ha a szelepfedél tömítés szar attól még nem jut a hengerbe olaj.
nem én csináltam hanem szerviz, mert nekem nincs szinkron teszterem, de igen új szelepfedél tömítés került bele
Szelepfedél tömítést kicserélted? mert bizony a Kawáknál erősen ajánlott. Már beszívtam én, így én mindig cserélem, és az összes darabját!
Jó!
Minden rendben.
Boldog szülinapot lecsó!