Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon egyszeru. Allo helyzetben nem engedi 2-ikba tenni csak egyesbe es mar mikor gurulsz akkor teheted kettobe. Ha akarod kihagyhatod de ha tetszett ez az idiota otlet a kawasakitol akkor rakd vissza oket.
Sziasztok!
Széthúztam egy 07' z750es blokkot és a váltó kihajtó tengelyénél van 3 apró csapágygolyó, ami egyrészt nem engedi a váltó azon fogaskerekét lehúzni, másrészt a léptetővilla nem is tudja ezáltal belökni a fokozatba. Fordulat kell neki, hogy a golyók az ékpályába legyenek és működjön a váltó? Nem találkoztam még ilyennel és még nem jöttem rá, hogy mi szerepük lehet:) Köszi előre is a segítséget!
Köszönöm a választ
igazad lehet,de milyen legyen az olaj?10w40 jó bele?
a variátor alatt
EZ a tanító szellem , lecsóbá?! Hogy tanuljon a gyerek, ha nem mesélik el neki?

Emailben esetleg? Meg öl a kiváncsiság!
olyat ami elő van írva, ne fog jobban menni egy "sport"gyertyától sztem.
és a végén úgy jársz mint haver, akinek a gyertya elolvadt az elektródarésze:/
Sziasztok!Milyen gyertyát tegyek 3ry sport edition jog-ba?Azt szeretném,ha jobban gyorsulna.NGK BR7HS vagy BR9HS.Hátra a motorba 10w30 vagy 10w40 olaj a jobb?Választ előre is köszi.
Aprilia sr factory ditechben,hol talalom a szabadonfutót?
Aprilia sr factory ditechben,hol talalom a szabadonfutót?
Jogos :)
Így van :D megkapja ami jár a segítségér !
A fél hajam kihullott a múlkor, mire rájöttem, nem fogom csak úgy az éterbe kürtölni .

A kollégát is csúnyán levettem
Ha olyan egyszerű, akkor ne ide irogass, hanem motorozz vele
Lecsóbá, tisztelettel megkérdezném. Mi volt a tünet a gixxerrel?
Nagyon tudom neked javasolni!
LECSO a legnagyobb király ! Amit én 5 éjjel nappal nem tudtam megoldani, a márkaszervíz, a tuningosok hozzá se tudtak szolni, egy 2 perces telefonbeszélgetés alatt megoldotta ! ÖRÖK HÁLÁM !
akkor visszarakok mindent és go szerelő :D
Az a baj, h nem vágom én sem. Tavaly én is ilyet akartam, de miután jobban körbe jártam a dolgot, lemondtam róla. Eközben hallottam többször is, h ez típushibája. De nem emlékszek többre a történetből sajnos.
Inkább ne nyúlj hozzá B+!
Tps-nek hívják a "kütyüt".... A " nem lehet nehezebb mint a simson" mondatodra csak annyit mondanék, NEM VÉLETLEN TANULJUK EZT A KÜLÖN SZAKMÁT , MINT MOTORKERÉKPÁR SZERELŐ!

Egyrészt attól, hogy a fúvókákat át szurkálod otthon dróttal még nem lesz kitakarítva a karburátot.
Ha a szinkron csavarokat el tekergeted, laikusként soha nem jössz rá mitől nem megy a motorom

És még sorolhatnám hány buktatója van..
Pont az olyan emberek szokták a végén kosárban hozni a motorjukat akik " tudják mit csinálnak" mégis megkérdezik egy - egy alkatrészre, hogy az mi a szar

Na mindegy.. Leírták már mi lehet a baja.
Szia.A szabadonfutót hol találom benne?
Mi szokott tönkre menni benne?
Tudnál segíteni?
Előre is köszönöm.
"zsaru"
a 3. képen lévő kütyü az micsoda ?
Benzinszűrő patent. A tűszelep az melyik ? A súbertű ? :D
Szűrő, vagy dugulás a tűszelep előtt?
Jön a tankból a benzin :) azért ennyire hülye nem vagyok hozzá :) Nem vákuum hatására nyit a benzincsap.