Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Célszerű lenne megnézni a többi dolgot is. Főfúvóka mérete, síbertű, esetleg a szívató nincs-e nyitva. Ha nagy a főfúvóka, vagy fel van emelve a síbertű, akkor bedúsulhat a keverék és fuldokolhat.
Igen a keverék csavart ki is tekertem 1 és fél fordulatra de akkor nem veszi a kraftot fuldoklik.
Ezt találtam, beállítási értékek. Úgy látom kétféle karburátorral szerelték, mindkettő adatai itt vannak.
Hali.
A holtjáték a gázkarnál kb 1cm tehát ott nincs baj néztem.
Vissza megy a súber rendesen.
Gázbowden holtjáték mekkora?
Sziasztok.
Szépen megyeget a motorom hála de szeretnék kicsit állitani az alapjáraton szerintem magas.Ha a keverék csavaron állitok kifelé igaz alacsonyabb lesz az alapjárat de akkor nem veszi a fordulatot.Ha az alapjárati csavart csavarom ki vagy be semmi változást nem tapasztalok.Hogy kell finomitani rajta?
Előre is köszönöm!
Üdv.
Szemmel is meg lehet nézni nagyjából , mennyire kopott. A henger felső belső részén ameddig a gyűrűk járnak látsz egy vállat ott lehet megbecsülni kell-e fúrni, vagy elég ha gyűrűt cserélsz. Szakember rápillant és látja.
Pisti otthonra műhelybe kell ilyen cuc olaj nyomás ,compreszió mérő ..csapi lehuzók és .... űveggyertya

van egy Prágai cég szinte fél árba árul ilyeneket .....

én meg nyomom

https://www.facebook.com/photo...

https://www.facebook.com/photo
...


üdv Tasi
Az tuti hogy nincs. Muszáj leszek elvinni. De szerintem nincs az az ember akihez ha elviszem, és megkérdezem hogy kelle-e furni nem mondja azt, hogy ááá, ezt nem kell. Mindenki pénzböl él. De mivel nincs ismerösöm ezen a téren, igy a furás marad.
Sziasztok.
Gyerekek olyan csodás masinát láttam ma bakker.Halásztelken dolgozom és mikor végeztem mellém állt a lámpánál a 0-ás nál éppen piros volt.Bogárfekete és króm izlésesen,két nagy kémény,hosszúlöketű legalább 1000-res,szépen szólt a zene andalitóan és brutális hangja volt ahogy elhúzták neki.Olyan Gold Hondás volt de lehet nem az.Qva szép volt én meg ott pöfögtem mellette a kis köpködővel.A pali izig vérig motoros télen hóesésben is motorral láttam bőrszerkóban le a kalappal előtte.
Bízd szakemberekre! Furat mikrométered úgy sincs.
Ránézésre sehogy. Vidd el egy rendes gépműhelybe....
És ezeket hogy tudom megnézni?
Mekkora az ovalitása, és mekkora válla van!?
Üdv forumozok!
Az lenne a kérdésem, hogy honnan tudom meg ránézésre egy hengerröl, hogy azt furatnom kell-e, vagy sem. Mert nem akarok feleslegesen furásra költeni, ha nem kell.
ja meg a jawa simson star és a romet simson star is pont úgy néz ki van aprilia külön motormárka suzuki külön motormárka atala külön motormárka ..... van atala morini blokkal és van atala minarelli blokkal morini blokk szokott lenni a suzukikba minarelli a apriliákba (persze össze vissza akármi előfordul)
Sziasztok!
Előre is bocsi, ha van már ilyen topic, vagy ha nem jó helyre írok. A kérdésem az lenne, hogy ma került a kezembe egy honda mb50-es váz, alatta egy simson s50-es motor. A kérdésem az lenne, hogy van e ötletetek, hogyan mivel tudnám tuningolni, optikailag is. Vagy esetleg tudtok e olyan oldalt, ahol utána tudnék olvasni. Mert a km óra az kb 50 km/h -ig megy, tudom nem sok, de a célnak megfelel, de ezzel lehetne e valamit kezdeni, hogy jobban menjen legálisan?
A simson blokkot, a kerekeknél a felnit, és a vázat, mivel tudom lefesteni? Láttam a Honda mb50-es képeken olyat, hogy az első lámpájánál volt plexi, vagy búra, nemtudom minek hívják, hogy kicsit "dögösebb" legyen, ennek mi a neve hol lehet kapni ilyet, és a lámpára rácsokat? Köszti előre is a válaszokat, és bocsi mégegyszer ha rossz helyre írtam.
Üdv.Meg tudná valaki mondani hogy mi a külömbség egy suzuki atala hacker és aprilia atala hacker között.Néztem a neten és ugyan úgy néz ki a kettő.
Hello!
Szerintem ez is van olyan jó otthoni célokra mint a lambda szondás méricskélés. Ott egy tömítetelen kipufogórendszer elhúzhatja a mérés értékeit.

//www.carbtune.co.uk/colortune.h...]Üvegtestü gyertya[/L]

Igy müködik

Ha nagyon lambdazni akarasz:
Ez még egy müködö dolog.
Sziasztok

Eddig hibátlannak tűnik a VX-em cirka 1000km-t mentem vele, olaj fogyasztás nem látható.
Köszönöm mindenkinek a segítséget.


dext

UI.
épített már valaki közületek házilag lambda műszert karburátoros motor pontosabb beállításához?
( elektronika megépítése ha nem túl bonyi nem okozna leküzdhetetlen akadályt )
Sziasztok
Mivel lehet a benzintankot kipucolni? fém
Sziasztok!
Tegnap szétszedtem a motoromat (Dirtbike 250, fekete blokk), le kellett húznom a hengert róla, elkapkodtam, és most nem tudom, hogy hogy volt eredetileg a lánc a szelepvezérlő fogaskeréken (nem tudom mi a pontos megnevezése). Találtam a fogaskeréken szemben két csíkot, és még Z és FL jeleket.
Aki tud segíteni az tegye meg, előre is köszönöm!
Azért érdekes ez a moci.A malaguti üvöltött már 50-nél ez nagyon szépen szól még 60-nál is.Igaz más kémény van rajta ez jól meg van tekergetve előre hátra jobb a tompitása fene tudja.Vagy az órám késik nemtom.
Ja igen találok csak ez úgy történik hogy
-megkerestem az illetőt
-hoppá egyből válaszolt is
-mondom neki mi a pálya próbálok alkudni elvégre ez is piac
-jódarabig nem ir semmit még nemlegs választ sem csak hallgat
-aztán mégtöbbet irok azért is
-erre két hét múlva közli hogy már elkelt hát mondtam egy miatyánkot ..................