Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek.
Kicsi segitség kellene.Minden fasza a motoron de a hőfokmérőm nem mutat semmit.Ha kiveszem a gombát kicsit megmelegitem akkor mutat ha beteszem akkor semmi.Ha a vezetéket simán a testre rakom akkor is kimegy a mutató ha ráteszem a gombára megint semmi pedig üzemmmeleg a moci.
Segitsetek mert ezt nem vágom az elektronika nekem kinai!
Üdv.
Valaki, aki ért a 2T 125 motorokhoz, és szívesen segítene, az légyszi vegyen fel skype-ra, vagy írjon nekem, mert nagy szükségem lenne a segítségre..
kerestem egy taposólemezig érő tócsát és azon is átment, legalább 10 méteres volt
szóval feladom
csak is alul lehet gond mert jártam már így főleg jog meg dio
akkor ezt a két tippet megvizsgálom, bár a gyertyapipa egész jónak tűnik
gyertyapipa lehet el van öregedve a gumija
lehet a csoport kábelnél van gond mert ha jól emlékszem alulrol megy a blokkba és a szigetelés szokot be hányni
hol ázhat be a nej robogója? (yamaha jog)
esőben leáll, de ha locsolgatom kannából a vizet rá akkor meg nem áll le
pedig még a lábnál lévő idomot is leszedtem hogy direktbe kapjon vizet minden
pár éve még ment esőben, szóval nem konstrukciós hiba a légszűrőbe nemigen tud befolyni a víz
Köszi. De üzletet is tudnál ajánlni ?
köszi a választ! hát lehet hogy igazad van.minden estere nem cserélem le hisz új olaj először kipróbálom melegebb időben aztán ha akkor sem lesz jó lecserélem. úgy sem szeretek 20fok alatt motorozni.
Hali most cseréltem ltz 400-asomat egy yamaha wr 450f-re. Olyan kérdésem lenne hogy szerintetek milyen olajat kellene használnom. Eddig az ltz-be fullszintetikus ester-es Motul-t használtam.
Akiket eddig kérdezgettem azok mind eltérő választ adtak, valaki szerint felesleges volt bele a fullszintetikus. Mások szerint a váltónak kevés a félszintetikus. Ezek után nem tudom hogy mit vegyek bele.
üdv.fzr 600r-hez keresek hátsó tengelyt.
Hy.Van valakinek eladó cr250 2002-től cdi box ?
kb 45000 ft komplett idomszett van kékbe szürkébe feketébe sárgába és pirosba
megnézed a hosszát milyen fitingek vannak rajta szög átmérő szélesség hátha van nekem ha nem akkor valami fémhálós fékcső a megoldás ha adsz méretet csinálok.......... valami kép?
fékcsö
Ha az olaj 20W-50, akkor ne csodálkozz, hiába emel ki a kuplungod, ebben a hidegben az olajnak is van némi súrlódása, és az -mivel menet közben optimális esetben forog a hátsó kerék- úgy viselkedhet, mint egy -kvázi- viscokuplung. Próbáld meg 10W-40-es olajjal, vissza fog esni a fordulat menet közben is. Nincs azzal a motorral semmi baj.
köszi megpróbálom
Köszi!
Üdv. Mindenkinek egy olyan kérdésem lenne ha valaki tudna benne segíteni hogy ehhez a típusú robogóhoz keresek már egy jó ideje idomokat Sunray JCH-50QT valaki tudna ajánlani bontót ahol tudnék hozzá venni idomokat . Előre is köszönöm
ez víz hűtéses bár van egy pici olaj hűtője is.nem hiszem hogy szorulna mert ha áll a motor üresben szépen veszi a fordulatot és elengedés után vissza is ejti csak menet közben nem.
Szia ez egy Yamaha Fzr 600. és az olajjal még én is elvagyok amúgy ez lenne a gyári olaja és gondoltam kipróbálom de a kuplungra nem tudok rájönni miért csinálja ezt.
keresd csikát a gas-gas topikban
asszem pont van elfekvőben a garázsban 1 ilyen vadiúj Virago akksim..:-)
Még 1 próba-hátha...

Sziasztok!

segítség kellene.

yamaha xtz 660 tenere.

Hátsó rugó és a hozzátartozó kieg.tartály közötti gumicső kilyukadt.
Javítása mi módon töténik?
Gumicső csere.-Hol lehet ilyet venni?
Tartály csere vagy újra tölthető?
Szervíz vagy házilag orvosolható?

Köszönöm! Attila
10x1 es, de csak 14-es kulcsnyílású, nem fér be a lendkerékbe. Japán autóbontóban futómű csavarokon keress ilyet.