Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha petróleum helyett brigéciolt használok lánc pucolásra az is jó?
Helló!Azt szeretném megkérdezni , hogy nem-e tudtok segíteni abban a problémámban, hogy a motoromban miért megy tönkre a gyertya.
Egyszer régebben tönkre ment benne és én kicseréltem egy nem belevaló gyertyára, de azzal is ment egy darabig. Aztán nem ment a motor úgy ahogy kellett volna így hát kiszedtem és láttam hogy szétégett.Még aznap beleraktam egy belevaló gyertyát és azóta három vadonat új gyertya ment tönkre 4 hét alatt.Remélem tudtok segíteni.A válaszokat előre is köszönöm.
Hali.
Az lenne a kérdésem, h most dugózom a motorom és prox dugó volt benne 57mm rendeltem egy ugyan olyat, de a régi dugó tetején 1.25 szám található, a mostanin 1.00 ez mit jelent, és ezt beletehetem a motorba?
Az udvaron szeretném csinálni és jobban esne ha a napsugarak simogatnák a hátam, mintha esne az eső vagy fújna a szél. Lépjünk át amoda mert kitiltanak innen.
A lánctakarításhoz nem kell napsütés! legalább lesz ideje a láncolajnak rászáradni!
Nem sokára lesz az időjárás a hiradóban, Lajos majd megmondja a frankót. Én a láncot akartam megtakarítani, utána meg jó lett volna gurulni egyet. No majd meglátjuk.
Van egy sandám, hogy holnap ki lesz mosva a seggünk! Délnyugat felől randa sötét felhők gyülekeznek, az előbb láttam az udvaron.
Ha holnap lesz olyan idő, felpattansz a nagy tüzesre és keresel egyet, aki majd ellát jó tanáccsal. Talán
No látod erre nem is gondoltam! megkérdem! Kösz az ötletet!
gyerekkoromban a szomszéd oldotta fel valamivel , ilyen ronda fekete gyorsan száradó massza lett belőle.és azzal ecsetelte be a kereket.
Helló Józsi! Gumis nem tud segíteni? Talán ők tudják mi oldaná.
Pálinkás szép estét az uraknak!
Gumit próbálok feloldani , eddig nem nagyon sikerült! A traktor gumit festeném be a feloldott gumival, az UV-elleni védelem acéljából!
Most vettem benzolt talán azzal menni fog. Régen volt valami gumifesték de már az sincs! ment a süllyesztőbe az elftársak némelyikével.
Én petroleumot használok. Ecsettel mosd le, majd tiszta ronggyal töröld szárazra amennyire tudod. Utána mehet rá a láncspray. A petroleum nem bántja az o gyűrűket a benzinnel ellentétben.
Szia !

Az anya belső menet átmérője érdekel!
Mindenképpen érdemes elmosni hogy ne őröld tovább a ragacsba ágyazódott kosszal a lánckerekeket, és a lánc tömítőgyűrűit és csapjait.
Sziasztok

Lassan elkészülök a kis Virago rendbe tételével, viszont most egy olyan részhez értem amihez ismét segítségre lenne szükségem.
Nevezetesen a láncot kéne megtakarítanom, mivel a motor 4 évig állt ezért elég poros. Elég ha láncspray-vel lefújom rendesen vagy elötte le kell még valamivel takarítanom?
Köszi!
Sziasztok.
Mit ajánlatok benzintank kimosáshoz? rég volt használva van egy kis felületi rozsda
Sziasztok.
Azt szeretném megtudni meg lehet oldani házilag, hogy a műszerfalon amikor elfordítom a kulcsot gyújtás előtt a mánusok felmennek teljesen majd vissza nullára, 2-3 másodperc az egész. Itt egy videó, hogy érthetőbb legyen, 0:28-nál
http://youtu.be/tfpyDmpxQ3E
sziasztok!
tud valaki segíteni suzuki gsx hátsó rugóstag milyen gázzal és hány bárral van feltöltve?
Köszönöm.
minimum 7 bar. 6-nal mar nem indul be. 11 az jonak szamit.
Üdv.Meg tudná valaki mondani hogy egy 50 es robogóba mekkora kompresziónak kell lenni (bar ?). Köszönöm.
ok akkor aksival kezdek, hátha. remélem tényleg csak ennyi... ha nem akkor jöhet a többi. köszi :)
Vagy az akkud van lemerulve vagy a rele rosz, de lehet hibas vezetekeles is. Eloszormerd meg az akkut, tedd toltore egy ejszakat az tan a relet vizsgald meg ha az akku biztosra jo. Adj a relenek direktbe 12 voltot.
De legeloszor azt tennem hogy athidalnam a relet egy pillanatra. Nem elegans megoldas de megmutatja rogton milyen az akksi allapota. Ha athidallod a 2 nagy erintkezot akkor arra figyelj ha anyaval van a kabel csatlakoztatva akkor ne a menetes reszhez erintsd. A legkisebb szikrazas is tonkre teheti a meneteket.
szóval akkor érdemes lenne megpróbálni egy másik aksival? lehet ,hogy megvan benne a kellő feszültség csak az amper tűnt el? világítás működik rendesen. bár többször leellenőriztem de ha rosszul kötöttem volna be bármit is a fázisokon kívül akkor nem szabadna működnie ugye? vagy legalább amper szagnak kéne lenni?
Aham.

A menet átmérője, a menet emelkedése, az anya kulcsnyílása, vagy az anya magassága érdekel?