Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! All !
Olyan kérdésem lenne hogy van egy 4t pitbike egyik haveromnak és be kéne állítani rajta a vezérlés de nincs róla sokk le írás és nekem az kéne és meg probálnám én is hátha nekem is menne csak neten nem találtam sokk le írást hozzá de ha volt már ez téma itt akkor az is jó ha be linkeli nekem valaki és meg lesem a le írást hozzá előre is kösz ?
Vizet keringeti rendesen,ventilátor nincs benne,termosztát sincs benne.Gyári Cross motor.Hütő van eldugulva,mert amikor utoljára levettem akkor alig bírtam rajta átfújni.
Ez egy Honda CR 250 es motor.Termosztát nincs benne,a vizet keringeti rendesen,melegszik a két hűtő is csak egy idő után eldugul.Nem hengerfejes mert nem dolgozik bele a vízbe,de valószinűleg az volt mert egy pár átmosás után elég barnás trutyi jött ki belőle.De ezt a vissza fele mosást kipróbálom.
Oké.Köszönöm.
Üdv.Kinek milyen ötlete van hogy hogy lehet egy motornak kimosni a hűtőjét.Vízkőoldó,ecet,trisó ezeket már próbáltam.De még mindig nem az igazi a hűtő.Főleg a zárt az nem nagyon akar jó lenni.
hello
ha ki akarod tisztítani akkor le kell venni mert alapjáraton nincs olyan keringés ami elég lenne. pláne ha rossz a termosztát. ha leveszed a hűtőt akkor pl egy ablakmosó motorból csinálsz egy szivattyút de lényeges, hogy fordított irányban kell keringetni úgy sokkal hatékonyabb. azért érdemes fordítva csinálni mert ha annyira elvízkövesedett, hogy az már problémás akkor lemezesen rakódik le áramlási iránynak megfelelően. és ha visszafelé keringeted a vizet akkor az áramlás pluszban segít felszedni a lerakódást. emiatt kell szűrni és nem zárt rendszerben keringetni. (tapasztalat) a kifolyóhoz tegyél egy festékszűrőt vagy harisnyát és úgy keringesd de kell neki pár óra mire tényleg kitisztul teljesen.
Srácok, Cagiva AR 350-en hogyan kell szelepvezérlést állítani?
Van 3 jelölés a lendkeréken a vezérműtengelyen meg csak egy átlós nútolás..
Valaki?

Köszi..:)
Hello.
Milyen az a vízkő felétek?
Nemhinném hogy a vízköved lenne a gond.
Ha barnás takonyszerű kuszma, akkor lehet hogy a hengerfejtömítésed égett át és beengedi az olajat a vízrendszerbe..
Nálam a kocsinál csinálta ezt..
Ha ilyennek látod azt a vízkövet, akkor slag vagy nagynyomásúval ess neki a hűtőradiátornak és öblítsed igencsak át.
Aztán bonthatod a hengerfejet és rendelheted az új tömítést.

Üdv: Péter
ilyet még nem hallottam, hogy vízköves lesz, én másra gondolnék:

1. vízpumpa keringeti-e a vizet? nincs-e esetleg eldugulva vlhol egy cső?

2. a termosztát nyit-e, és ha igen akkor jókor-e?

3. kapcsol-e a hűtőventilátorod?
szerintem nem azt azért furcsállom hogy mind a három gyertya rossz lenne.Azt mondták hogy lehet a cdi a rossz.
Üdv.Meg tudná mondani valaki hogy egy vízhűtőt mivel érdemes kimosni?Tiszta vízkő.Vízkő oldó az jó?Ecettel már próbálkoztunk de nem jött be.Keringette a vizet rendesen,de amire haza értem megforalta a vizet,az eggyik hütőnek csak a teteje volt meleg.
mentem .............mert ki nem látszok a munkából

tasi
Ez biztos hammis gyertya lesz ............ azért megy szará ......... ajánlom a densot 27-es hő értékbe ....... és be állítani a levegö/benzin keveréket üveggyertyával !
20*1.25 menet 27 mm anya méret ....- önzáróba 128 ft a csavar boltba
a leg jobb
nitró higitó oldja a gumik 80 % át
igen ngk br9es
Jó.
NGK?
Azt jelenti, hogy nem tudsz mérni, és most ráfaragtál...
Jaaa, azt nem tudom.
Generic Trigger SM 50, Minarelli AM blokkal
A brigéciolt vízzel tudod lemosni. Ha van kompresszor és szárazra tudod fújni lehet hogy jó, bár én sose próbáltam.
Hát ugye nem tudjuk hogy milyen motorod van, de lehet pl. a gyertya kis hőértéke, benzinszegény keverék, stb-stb......