Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kell, hogy legyen valami amibe beakad.
megnéztem a külső felét is, belső felét is, de egyszerűen sehol sem találok neki helyet :S megnéztem hátha levan törve de semmi :S sehol sem törés nyom,sehol semmi :S van más megoldás esetleg?
Ami a többi tipusnál a fogasívbe akad az itt a tengelybe van akasztva. Csak van valami kiálló rész amibe be lehet akasztani, nem véletlenül van úgy kialakítva a rugó vége. A Honda mindig külön utakon járt a többiekhez képest.
A fogasívnél levő végnek keress egy helyet a deklin!
az a problémám, hogy az egyik fele az fixen a berugó karon van, de a másikat nem tudom hova illeszteni, mert a deknin nincs neki hely, megnéztem hátha letörhetett-e, de semmi. a fogasivre meg nem tudom illeszteni....mutatok róla képet!
A deknibe szokták beakasztani az egyik végét, míg a másik a fogasívbe akad.
ÜDV! még új vagyok az oldalon, és azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy az alábbi problémámra tudtok-e választ?! Adott egy Honda Lead Af15-ös robogó, minap a berugó kar lenn maradt, aminek az lett az erdménye, hogy mikor levettem az oldal deknit, kiesett egy törött darab a berugó fogasiv rugójából. Nos ezt pótoltam....de az Istenért sem tudom, hogy rakjam vissza, sajnos nem tudom, hogy a hosszabbik vége, mihez kapaszkodik a rugónak :S tudnátok nekem segiteni?
www.lakamoto.hu

Én is itt szerzem be ha kell valami.
Honda Lakamoto.
sziasztok.mai napon szétszedtük a vf 750 f-et.lesikerült szednünk a hengerfejet.kiderült hogy egy nagyon kicsi anya volt beesve a robbanótérbe és ez miatt nem fordult át a blokk.viszont öszerakásnál a láncfeszítőből letörtünk egy 1 és 2 cm közötti darabot.átfordul a blokk szépen,de valamenyit lazult a lánc.és az lenne a kérdésem hogy ez menyire nagy gond?és ha nagyon nagy gond hol tudnék beszerezni ilyen láncfeszítőt?előre is köszönöm.
Köszi

Olajat kell benne cserélnünk úgy tűnik ez 30 éve nem volt cserélve
keped lenne rola hol talalom azt a furatot arra kivancsi lennek . vagy valami robantot kepen nem lathato ?
Vagy a főfékhengerben a kis furat van eldugulva (felfelé, a tartályba) vagy a kar nem rávaló.
Sziasztok ismét egy kis segítséget kérnék.
A barátomnak van egy Honda VF750F-je. Az első fékkel van olyan gondunk, hogy néhány fékezés után nem enged vissza a fék. Nyomás alatt marad a rendszer, csak akkor tűnik el a nyomás ha valamelyik légtelenítő csavart meglazítom. Gondolom a főfékhengerrel lehet a probléma. Ez csak tipp, mit nézzek át rajta?

Előre is köszönöm
dext
A youtube oldalamon latsz egy videot a kupplungrol. Nezd meg. Altalanos. Cserelj lamella szettet es minden fasza lesz.
WTF .....sehogy. De leirnad konkretan?
Sziasztok!
Kellene egy kis segitség. Egy Honda MTX 125-röl lenne szó. Hogy lehet beállitani a léptetövillát, hogy meglegyen minden sebességem. Köszönöm az értékes válaszokat.
amugy a 12 es csapajd okes nem szolt nincs kopasa.
akkor nincs mit keresem hogy hol van a megvezeto ami az olajat nyoja neki ?aki nekem szetszedte az a 12 zsirozta meg .az is leht hogy a tugorgos van kikopva nekem ?
Qrva alacsony az a kerítés..
A 19-es tűgörgős csapágy a tengelyből kapja az olajat, amire fel van fűzve. Ennyi olajat kell kapjon a kuplung.
hat nem mondok nevet de kemeny pilota :))) ,
szoval valami akkor csak nem okes a kuplungomal , ki tudna segiteni valami kepekel ? megvezetoket nem talaltam ami az olajat felnyomja a kuplunghoz
Helló Kinter! Ma volt időm a a karburátor trisós eltakarítására. A képek mutatják az eredeti és a tisztítás utáni állapotot. Természetesen nem csak áztattam hanem azért volt benne mechanikus tisztítás is. Ahol hozzáfértem ott konyhai fém dörzsölővel ahol nem annyira ott hegyesebb késsel kapargattam. Ez kb. egy órába telt, de szerintem megérte. Köszi!
Meg kell javítani, hogy nyomja ki a földre az olajat.

Ki ez a szerelő?
Ez kamu pajtás ....... . azért ilyen nincs az én hátam se tollas !