Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért erre nem kellene annyira büszkének lenni
3 kéményem van, eddig nem volt baj velük. A kéményadót is fizetem.....
Ezek szerint neked nincs bajod a kémény magasságával.
Élvezném ha sütne. Holnap vihetem a masinát műszakira, az úton meg áll a hó. Ha nem fog fagyni, akkor elindulok, max nyakig sáros leszek, ugyanis még mindig nem sikerült hátsó sárvédő toldatot szerezni a Leóra.....
Én megmondom Neked az őszintét. Mostanában főképpen csak jót röhögni járok fel ide. Mindig van valami vita. Elég mély szintre esett az oldal. Azt megértem és támogatom ha valaki segít a másikon vagy a szakik tapasztalatcserét folytatnak, de a személyeskedés már más tészta. De végülis Magyarok vagyunk, ugye. Mindenki úgy gondolja hogy neki van igaza. Ha nem megy szép szóval, majd megy anyázással..... És hozzátenném hogy én senki oldalán nem állok, senkit nem ítélek el, de néha nekem is jólesik beszólni....
Így van ..... ma csak pofázosok -é a világ nem kell itt már csinálni semmit . Erre tanitják a fiatalokat is .. legyé... celeb oszt ömlik a lové ..
énekeljé valami szépet itt egy lakás meg egy kocsi !
A hétvégi házam 80000 ft ért vetem 1987 -be és én épitetem ahogy volt pénzem a gyerekekkel a haverokkal . A nagy házamra a hitelt tíz évig fizetem A 3 kocsi úgy szintén hitelre volt ....
Aki nem nyer a lotton meg kapja ,annak meg kell érte dolgozni keményen !
evvel vitába szállnék
nem konkrét személyről beszélek csak általánosságban
egy(több) ember(cég) csak azért lehet gazdag mert másokat kihasznál/kizsákmányol
lehet ez kőműves, szoftverkészítő, orvos, stb stb
Kicsit belelovalták magukat az Urak
Élvezzétek inkább a napsütést
Dehogy nincs kész ! .. Nézd akinek nincs tárgyi tudása annak kész van még a hétvégi háza is !

Ez csak poén volt !
Szerintem be felyezheted ...űk . inkább keverd a betont és kész lesz a kerítés !
ezt is köszi ....
Te ...........sokat ugatok itt ,még a végén meg tanulok helyesen írni . már alig húz alá ez a szar is pirossal !
köszönöm neked .... sport motoros tárgyi tudású barátom !
Nekem sem teszik, így vettem a házzal, de egyszer majd csak odaérek hogy abból is legyne valami. De előbb kerítés satöbbi. A kertes ház soha nincs kész. Így megy ez..
(4. akik csak a nevetni )
Én úgy gondolom, nagyjából három csoport olvassa ezt a topikot.
1: azok akik tanulni járnak ide mint én is, olyankotól mint te, vagy Lecsó vagy a többi szaki.
2: akik segítségért jönnek ide valamilyen problémával.
3: Akik segíteni járnak ide.

Kevéssé hiszem, hogy a három csoport tagjainak többsége értelmes kommunikáció helyett, funkcionális analfabéták foodolását (elárasztását) szeretnék nap mint nap olvasni itt.

Hihetetlenül káros ez, mert a laikusok nem tudnak különbséget tenni szakmai nonszensz és valós, megalapozott segítség között.
Ez a folyamatos floodolás, éppen a szakik, a ti segítő szándékotoknak tesz keresztbe. Én úgy látom, sok esetben már le sem álltok vitatkozni, mert kb reménytelen helyreütni dolgokat.
Nem szép testvérem . nem így van te is tudod tanultad az iskolába ..
valamit nem tudtam ! ... most már tudom ezt is !

De neked ez nem volt elég el kezdtél rajta rugózni ...miért? .... hogy magadat stárold aközben ,hogy a másikba bele rúgsz .. pajtás ! ... hogy van ennek servize ?... meg a tárgyi tudás !,, meg a zöldség !
Én csak egy szerelő vagyok a sok közül de abba biztos vagyok ,hogy nem kezdtem volna szarakodni ha meg elégetsz avval ... IGEN igazam volt ... elismerte ... gondolkodjál ezen barátom a gépész diplomádal és a rengeteg tárgyi tudásoddal
hetra trafó
Pedig korrekt kis fáskamra....
Szakmai érvek hiányában személyeskedni..

Ráadásul megint félinfókból vonsz le helytelen következtetéseket.
Az első 1980-ban készült képen NEM ÉN vagyok látható

Ha felrakok egy képet Valentino Rossiról, akkor ugye bizonyára ezt nem azért teszem, mert mondjuk tetszik ami a képen van, hanem mert azt akarom eladni, hogy én vagyok Rossi.

A második kép-ahogy az látszik is- egy fáskamra, amibe betoltam egy ideiglenesen nálam állomásózó motort az eső elől.
Azért ide és azért nem a műhelymbe, mert oda már nem fért volna be.
Ha nem tetszik a fáskamrám arhiterkurális felépítése, természetesen nem gördítek akadályt az elé, hogy pénzt küldj a renoválásra.
Amennyiben ilyesmi nem áll szándékodban, sziveskedjél nem kotorászni a zsebemben.

Be lehet fejezni a nyomozást utánam, hasznosabb lett volna, ha ez alatt az idő alatt elolvasol egy a ternainál valamivel fiatalabb szakkönyvet.

Ez volt az utolsó eset, hogy reagáltam iylen személyeskedő nemtommire. Ha szakmai érvelés helyett csak a fáskamrámon tudsz rugózni ahhoz nekem nincs mit hozzátennem.
Fábú, baltával....
Itten a sufniban, teljes pormentes környezetben készülnek a 2013-as év 6000ccm-es egyedi Simsonjai. Azám....
JAAAAAAAAAAA hát nem Ő nem tud engem békén hagyni ... igaz ?

akkora kamu mint a mikulás 1980 egy versenyen .. ki nagyitotam bazd meg vagy 35-.40 az űrge lengyel kocsi meg mögöte ? most akoor meg 81 éves a videon meg egy 45 éves pali szerepel ?

Valahogy kamu szaga van a palinak !

ez a sufni műhely a komoly ajtó zárral ? Nem szoktam senkivel szarakodni ...

Most már háromszor írtam neki IGAZAD VAN GYÖKÉR ... mégis tolja ... a rupotlan
Ilyen weboldallal én nem dicsekednék!
Ahogy látom már megint te disznózod az ismeretleneket.
nézőpont kérdése