Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért mielőtt megint szétszednéd, egy üresjárat beállítást próbálj eszközölni, szerintem.
Magyarul újra szedhetem szét az egészet?
Valószínűleg valami lerakódás maradt az alapjárati rendszerben.
Sziasztok
Adva van egy 2000-es 250ccm-es kis Virago, ami most került hozzám. A motor több mint 3 évet állt így nem lehetett beindítani. Szétszedtem a karburátort, kipucoltam, tettem bele új gyertyákat, meg lecseréltem az olajat, szűrőket. Most már sikerült beindítani, viszont a gondom az hogy csak szivatóval hajlandó menni. Ha félig húzom a szivatót akkor épp hogy nem áll le, viszont ha teljesen visszatolom, akkor egyből leáll. Lassan 30 perce ketyeg kint a gép, tehát illene üzem melegnek lennie, de mégis ahogy leveszem a szivatót leáll. Mi lehet a gond, van ötletetek?
egyszerűbb eszköz nincs?
mert nekem nem kell készlet kb egyforma a motorok keréktengelyének az átérője
nem kell nekem nagyüzemileg
az mit jelent, hogy 2 kivezetésű? egyfázísú generátornál szoktak kihozni 2 kivezetést de igazából az ugyan az a tekercs, robogóknál jellemző. Ha ilyenre gondolsz akkor sztem nem jó ez a szabályzó, mert tök más elven működik
A fényerő változás nem biztos, hogy baj. Azt is jelentheti, hogy szabályoz. Nem tudo így megítélni, hogy milyen mértékű.

Akku nélkül soha ne próbáld. Az egészséges, megfelelő kapacitású akku maga egy szabályzó, ezt kevesen tudják. Enélkül a szabályzó feladata sokszorozódik, és nemritkán bele is rokkan.
22000 ft a lehúzó ez nagyon jó minden hova oda fér és erős nagyon mobil

9000 ft a ki húzó egészem 22-102 ig ilyen van nekem is ..erős de van ahol nem fér oda
Köszi a választ,kipróbáltam úgy,hogy az abban a sorban amelyikben a három láb van (elvileg váltóáramú bemenet)két szélsőre kapcsoltam a generátort,rátettem az akksit,beindítottam és kb. egy fél perc múlva
mintha kontakt hibás lett volna alámpa,hol erősebben(normálisan)hol halványan világított,akkumulátor nélkül ez a jelenség nem tapasztalható.
azóta sem csináltam olyant.....
ráadásul nem is nekem kellett
ellenben egy olyan kütyüt vennék ami a kerékből ki tudja venni a csapágyat
azok milyen árban mozognak?
attól ...........jobb

5000 -65 000 ig -és egyszer kell megvenni http://www.lincos.co.hu/#produ...

Nekem már 15 éve egy készletem van és nem törösök ezek. A másik
csapágy ki és beszerelésnél vagy benzin lámpa vagy elektromos festék égető nek játszania kell ........ néha csak a láng seggit ...ez igaz
Lehet jó. Az egyik sarut ne használ. És ellenőrizd le a töltést.
Üdv!
Látom itt van aki ért az elektronikához,a kérdésem az lenne,hogy három fázisú fesszabályzót használhatok-e két kivezetésű
állandómágneses generátorral?Konkrétan a szabályzó így néz ki:
ha már szerszámod is van akkor gondolom tudod hogy működik szétválasztás csapágyra rátesz szétválasztó megfelelő ki képzése lehetővé teszi két csavarorsó meghúzz szerszám megfelelő mélységig behatol a csapágy és az alkatrész közé utána lehúzó és már lent is van kb ez volna .............előző képek.............
működött.......
még mindig jobb mint sarokcsiszolóval levágni
http://www.kepfeltoltes.hu/

ide töltsd fel, linket meg dobd be a kommentbe
mérj rá a kompresszióra, ne könyveld el hogy az a baja amíg ki nem méred.

A szivatót egyébként ráhúzza rendesen a gép?

Az is lehet a hiba.
juj...................................,,,,.............................
.......................

ez fáj ..............................................
link
Tessjék egy szerszám, viszonylag jutányos áron.
Koszi sracok mindenkinek,jovo heten eldol,mi lesz.Most megyek es alszom,ket kisgyerek mellett hamar befarad az ember.:)joejt
nekem formailag jobban bejön az xt600 mint az xl600
összehasonlítani meg nemigen lehet ezeket az agyonvert-szarrákókányolt gépeket
de mintha az xt kicsit kisebb fordulaton működne
ellenben a széles üléses xl kényelmesebb
mivel nem vagy xl topikban ezért kérdem itt
segíthetnél nekem egy kicsit
van olyan jó az xt mint az xl?
Simoban nagyon otthon van az Öreg .... én nagyon tisztelem, de a fia néha rámhozza az üthetnék betegséget A csákó szakadjak meg öltözék és motor alapján szabja az árakat
hát itt parasztfalván avval kell dolgozni ami van.......
amióta nincs hamisbor nincs ám pénz szerszámra